Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 28.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Мили хора,нови  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.06.10 07:59



дойде петък - време е за смях, закачки и полови забави.

Предлагам ви уникална възможност да изразите емоции, да ми се посмеете, да ме потупате съчувствено по дясното рамо, с нега да ме щипнете по лявата бузка и със зареян поглед многострадален, да ми напълните пощата с прощални, сочни бележки с въздишки и запечатани с целувки, да навиете на руло червеният килим и да го оставите до полу-открехнатата врата на клуб КНР, да запазите духова музика за момента на членството ми там, момците могат прощално да ме потупат на изпроводяк по гъза, въобще..пратете поток положителна енергия, че човек и добре да живее..ми..се жени.


Не е истина, просто.
Вече влизам в контингента на готовите за извънбрачни връзки, които не се влюбват и не създават проблеми, търсят си ангажирани гаджета, обикновено по - млади и так далее.

Можете да разказвате за сексовете преди или след брака, в или извън него, за първата ви брачна нощ..

Стискайте ми палци.



Тема Re: Мили хора,нови [re: impulce]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано25.06.10 08:52



да навиете на руло червеният килим и да го оставите до полу-открехнатата врата на клуб КНР...аде, давай кот имаш за тупане, че господата от КНР лелеят за такива свидни спомени...неделна утрин, пътеките метнати на лоста между блока...Той по подпетени обувки от сватбата, кибичи с тупалка в ръка, пушейки протяжно и гуреливо...серия от глухи, категорични удари по чержето, редуващи се с заслужени дълги почивки, докат скочибрата от балкона не развали хармонията на измамната му краткосрочна свобода...Мъченика нарамил рулото тътри неохотно чехли към лоното на семейната обител, а след него притичква рефрен - " и ето идва най-щастливия ден, когато ти ще си далече от мен...".



Добро утро, на всички, които се оттърваха от тва!

- Копеле, иде ми да се изсЕра на масата...
- Остави копеле, нЕма те разбЕрат...MM


Тема Re: Мили хора,нови [re: Втасахме_я]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.06.10 09:06




Олекна ми, мамка му, запази ми един стол на първия ред, ако стане нещо нужда.



Тема Щинови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.06.10 09:10



дам аз едно "мили хора"!


Гледай сега и в скайпа да ме заебеш и ще плача!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Мили хора,нови [re: impulce]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано25.06.10 09:23



Арееееееееееееее Булкааааааааа здаде фронта ...



Мацка нЕма се плашиш ...има щастливо - ебливи семейства...и кат те знам ....потенциала твоето да е точно такова е огромен

Накратко :

...Зажмете, бъдете Щастливи....и там другото се римува със "Зажмете"...

....п.п и му кажи на тоя твоя късметлия дет ще е там до тебе ....дане си и помисля за миг да те ядосва, че тука веднага свиквам Рошав, Брейв, Слона и други смелчаци ....да ....си поговорят с нЕга

Чекай те тресна с един букет по главата красива и умна ....



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Мили хора,нови [re: impulce]  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано25.06.10 09:27



добре, добре



чак пък да та тупам съчувствено, нееее ... бракът си е сладост поне половината от времето. първата брачна, какво да ти кажа, бяхме смъртно уморени, но много се смяхме после на медения месец обаче е бурно ... бебето после променя нещата, ще видиш как!



Тема Re: Мили хора,нови [re: impulce]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано25.06.10 09:37



Иииии, аз май съм усрала нещата.

Изобщеда не подозра, че ше са бракуваш и тъй да та наплаша. Тутакси забрави за първиа ми пост!...ся нема килими, има само ламинат...нема са плашиш!
Аде, красиво дете, имаш благословиа от леля си! ( дано не съм объркала пак новината)

- Копеле, иде ми да се изсЕра на масата...
- Остави копеле, нЕма те разбЕрат...MM


Тема Re: Мили хора,нови [re: impulce]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано25.06.10 09:56



Нашиа клуп поздравява вашиа клуп с песента "Очакваме ви", както се казваше в един стар виц

Извинявам са за черния хюмор, ама си права - човек и добре да живее, са жени, обаче продължението го знаят малцина: човек дори и да са ожени, рабно или късно идва в КНР. Пожелавам успешен полет и меко кацане, уелкъм в сериала "Живота е сложен"

Наздраве и горчиво!!

М+З=ВЛ


Тема Re: Мили хора,нови [re: impulce]  
Автор Kaлkи ()
Публикувано25.06.10 10:14



не съ праи, ей

- ше чекаме чаршафа да проснеш сабахлемта



Тема Re: Мили хора,нови [re: Втасахме_я]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано25.06.10 10:33



глухите категорични удари обикновено са придружени със заклинанието "на ти жено ново палто!, на ти жено нови обувки!, на ти жено екскурзия! ... " разбира се, след предварителното оглеждане на хоризонта на 360 градуса и уверяване че всичко е чисто






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.