Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Покайте се, демони!нови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано25.06.10 12:48







Без пост и поклони и причастие нищо не става - оставаш си грешен и дори демоничен!

Тема Re: Покайте се, демони!нови [re: Kиpo]  
Автор Capa _ ()
Публикувано25.06.10 13:22



Нека се самозаблуждава и да отрича "греховната си същност", но е факт, че не можем да избягаме от сексуалността си.





Тема Re: Покайте се, демони!нови [re: Kиpo]  
Автор Taigun (тандем-вълчица;)
Публикувано25.06.10 13:24



Кире, жив да си - недей дразни клетката, че лъвът само това чака: ще има анатеми на кило на богато...





Тема Re: Покайте се, демони!нови [re: Taigun]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано25.06.10 13:31



Според мен Киро е изключително умен и интелигентен Човек, но не знам по каква причина Бог му е сложил "люспи на духовните очи"?!Имал съм контакти с много хора, като него, абсолютни атеисти, но поради ред причини в по- късен стадий на живота си са станали по-вярващи и от хора били такива от детството си!
Не се знае кога Бог може да му ги махне!

Говори ми ... умирам за глупости....



Тема не става дума за меннови [re: Bлeчyro]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано25.06.10 13:54



а за онзи свят мъж.
Но като си отворил дума, ако след време, дърт, немощен и насиращ се, взема да откачам по някакви измислени несъществуващи утехи, това просто няма да бъда аз. Аз съм сега, при относително бистър ум и една около средностатистическата обща култура.
Но да се върнем на темата: не иде реч за мен или теб, а за това, че всеки, комуто рипа пишката очевидно е обзет от демони, колко по-ясно да го напише човекът?
Всяко ебане без да има за цел продължаване на рода е непростим грях, а всяко ебане, имащо гореупоменатата цел е тежък, но поносим грях.



Без пост и поклони и причастие нищо не става - оставаш си грешен и дори демоничен!

Тема ъънови [re: Taigun]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано25.06.10 13:55





Без пост и поклони и причастие нищо не става - оставаш си грешен и дори демоничен!

Тема о, със сигурност иманови [re: Capa _]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано25.06.10 13:56



родени аскети, както и аскети-адепти



Без пост и поклони и причастие нищо не става - оставаш си грешен и дори демоничен!

Тема Re: о, със сигурност иманови [re: Kиpo]  
Автор Capa _ ()
Публикувано25.06.10 14:06



О, така зверски ми се пириска да съм аскет-ка в една палава ролева игра.





Тема искаш да тенови [re: Capa _]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано25.06.10 14:08



праскат по ролери???




Без пост и поклони и причастие нищо не става - оставаш си грешен и дори демоничен!

Тема Re: искаш да тенови [re: Kиpo]  
Автор Capa _ ()
Публикувано25.06.10 14:10



Ми така проникването би било на макс, като забиване на пирон, но не с чук, а с пистолет за такива.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.