Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Саро,нови [re: Capa _]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано25.06.10 14:13



не съм те заглеждал скоро, ама нещо яко те е подгонила перверзията, жал ме е за любовника ти.


Макар, чеее...докато не му поискаш да опиташ с пироните в ... му, всичко е под що-годе контрол...

Без пост и поклони и причастие нищо не става - оставаш си грешен и дори демоничен!

Тема Re: искаш да тенови [re: Capa _]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.06.10 14:13





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: не става дума за меннови [re: Kиpo]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано25.06.10 14:15



Кире, слушай сега фнимателно. Човек е създаден по образ и подобие Божие. В себе си съдържа всичкото що е било и е в Бога. Даже демоните са били Божии ангели, а Луцифер - любимият му. Така че всичко у нас иде от Него, който е пръв, единствен и съвършен. Светът е създаден такъв, че камъкът може да бъде основа за дом, но може да бъде и оръжие за убийство. Свободният избор ни прави отговорни за делата ни, а не произхода на страстите защото всичко е Божие дело.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Покайте се, демони!нови [re: Capa _]  
Автор Пич Бoжи (кресльо)
Публикувано25.06.10 14:36



Ама в самия секс ли е греховното, или в нещо друго?



---------


Тема Re: не става дума за меннови [re: Kиpo]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано25.06.10 15:07



Ами пет пъти го прочетох и не видях такова послание.Мисля,че Човека е някакъв Монах, а и макър в светския живот.
Иначе в едно послание на Апостол Павел се казваше /не ми се търси точния цитат/"Мъжът и жената да не се лишават един от друг,да не ги изкуши дявола, освен при постите"
А за хората, които говоря-определено не са се насирали в леглата си, но да пази Бог да ти отваря очите по начина по който им се е случвал на тях


Говори ми ... умирам за глупости....

Редактирано от Bлeчyro на 25.06.10 15:10.



Тема Re: Покайте се, демони!нови [re: Kиpo]  
Автор Coнaтa (Ниенор)
Публикувано25.06.10 15:40



Муахахаха, Тимотей се превръща в абсолютна дирска класика!!!



...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема именнонови [re: _Brave_]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано25.06.10 17:02



Ако има Бог, в Неговото Всеобхватно Съзнание идеята за изнасилване на деца и бебета е съществувала далеч преди някое Негово подобие да я реализира наяве.


Да не говорим за такива дребни човешки неща като ебане с балдъзата и дръжка на метлата в гъза.

Без пост и поклони и причастие нищо не става - оставаш си грешен и дори демоничен!

Тема Тоя мъж е ценен,нови [re: Coнaтa]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано25.06.10 17:04



да пукна, ако има и грам ирония в думите ми. Поклон и пред днешното християнство:примирено, цивилизовано, макар ялово и изпедерастено(с попчетата си), я си представи, че тоя достолепен мъж се бе родил в Кандахар??



Без пост и поклони и причастие нищо не става - оставаш си грешен и дори демоничен!

Тема очите ми са доста отворенинови [re: Bлeчyro]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано25.06.10 17:10



От 6- годишен, когато (преносно) погребах съученика си Саафет, допреди 3 години, когато сторих това пряко, със сестра си и десетината близки, повечето доста между тия две събития.
Така че не виждам какво толкова повече би могъл да ми отваряш очите, макар да виждам добронамереността ти(няма ирония в думите ми) в думите ти.
Темата се отклонява от идеята си, макар може би това е нормално. Във всеки случай, леко се изненадвам от процента набожни хора в клуба, при положение, че почти всички инак са винаги петимни да го набучат във всички възможни дупки на ближния, ближната, заедно или поотделно.



Без пост и поклони и причастие нищо не става - оставаш си грешен и дори демоничен!

Тема Re: очите ми са доста отворенинови [re: Kиpo]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано25.06.10 17:19



Това е единствено защото по незнайни причини да кажеш, че си атеист или поне агностик, започна да звучи много скверно в ушите на всеки втори, който и идея си няма какво влага в понятието "вяра"... Щях да кажа и още нещо, ама ще взема да обидя нечии религиозни чувства, пък не ми се участва в подобна дискусия.
С последното ти изречение съм много съгласна, споделяйки същото удивление, макар и имайки предвид набожния мат'риал далеч извън рамките на този клуб.



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.