Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 27.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Тема Необичайно,хубаво и неприлично...  
Автор Чapko (прекраствен)
Публикувано18.06.10 14:20



Тъмно,приглушено заведение...Маса,разположена по-встрани...Питиета...Приказки описващи сексуални изживявания и фантазии...Докосвания,случайни под масата...Целувки,погледи изгарящи от желания...Невъзможност да не докоснеш съкровеното място ...Сладко притеснение някой от съседната маса да не заподозре започващото...Възбудата расте...Чудим се какво по дяволите вършим...Но е много забранено- хубаво...Стоп...Сервитьорката наближава за да смени пепелника...И тя нищо не подозира...Ръцете ни сами продължават своето пъклено дело... Колко непривично е усещането...Моите пръсти са мокри отдавна,тя вече не може да се контролира...Погледът и издава див път към предстоящия оргазъм...Цигарата,току що запалена е захвърлена с трепереща ръка в пепелника...Обхваща с длани лицето си,привежда хубавата си глава,косата пада отстрани...Тялото и се стяга за момент и се разтреперва от малки и чести конвулсии...Гащичките и и ръката ми са в следоргазмена течност...Минута мълчание...Тя се пристрашава да срещне моя поглед...Притеснена е...Какво се случи...Точно тук и сега...Казва ми,че е било неописуемо...Целувайки ме с искрящ поглед,плъзва отново нежната си ръка към невероятно втвърдената ми възбуда,отдавна надделяла над досадния цип на панталона,но скрита под спуснатата ми риза...Това докосване,с тези нежни и малки пръсти... Спира за момент,проверявайки топките ми дали са си на мястото...Полудявам...Отново започва прекрасните си движения,масажирайки нежно ствола ми...Оглеждам се-всичко около нас е спокойно...Никой нищо не подозира...Никой и идея си няма какво може да се случи,колко може да е възбуждащо всичко това...Първият тласък уханна течност попада върху косата и...После тя,макар и изненадана, насочва последващите ми мощни струи надолу към вече кръстосаните си прекрасни крака...Чувствам,че умирам и се раждам едновременно...Сърцето ми ще се пръсне...Поемайки си дъх виждам една безумна гледка...Нейното изумено ,но леко усмихнато изражение,малки бели капки по косата и много ,стичащи се по краката и...Късата пола също е "поразена"...Оглеждайки се виновно наоколо,започваме да се подсушаваме с наличните салфетки доколкото е възможно...Добре че масата ни е чак в тъча...Споглеждаме се съзаклятнически...Доизпиваме си питиетата...Бързо минаваме през заведението,видът ни не е дотам добър...Първото такси е наше...Последващият секс в квартирата е следствие на случилото се...Необичайно,хубаво и неприлично преживяване...



Тема Re: Необичайно,хубаво и неприлично...нови [re: Чapko]  
Автор Kaлkи ()
Публикувано18.06.10 14:51



пич, извинявай, ама тва е чик лит, а па мъж да пише в тоя стил е малко гейско, деба



-----------------------


Тема Re: Необичайно,хубаво и неприлично...нови [re: Kaлkи]  
Автор Чapko (прекраствен)
Публикувано18.06.10 15:01



Пич,не те разбирам какво искаш да кажеш?Нямам претенции за писателски способности,просто написах набързо какво ми се случи наскоро!Не чакам всеобщо одобрение...Това е.



Тема Re: Необичайно,хубаво и неприлично...нови [re: Чapko]  
Автор Kaлkи ()
Публикувано18.06.10 15:09



не, бре - аз не съм се изказАл негативно за художествените стойности на преразказа ти. прЕмести си го у другия крачол



-----------------------


Тема Re: Необичайно,хубаво и неприлично...нови [re: Kaлkи]  
Автор Чapko (прекраствен)
Публикувано18.06.10 15:13



Какъв ПРЕРАЗКАЗ,КАКВИ ПЕТ ЛЕВА???

Ако написаното от мен ти наподобява стила на някой писател,то БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА КОМПЛИМЕНТА!



Тема Re: Необичайно,хубаво и неприлично...нови [re: Чapko]  
Автор Kaлkи ()
Публикувано18.06.10 15:29



чеки, чеки... не съм тъ набеждавал в плагиатство - обект на преразказ може да е и картина, гол от засада или - както е в твоя случай - събитие. освен тва - както казАх - художественият ти свят ми наподобява не писател, а писателка



-----------------------


Тема Re: Необичайно,хубаво и неприлично...нови [re: Чapko]  
Автор Capa _ ()
Публикувано18.06.10 20:06



Това за спермата по косата ми напомни за една сцена от "Ах, тази Мери", където Бен Стилър си бие чекия в банята, за да "олаби малко жилата" преди срещата си с Мери/Камерън Диас/, по която е луд от гимназията. Та, свършва той и продуктът от прекрасна мануална терапия, закачена на ухото, готова да бъде размазана по косата на Мери, която я взема за пяна за коса.
Иначе е доста възбуждащо да го правиш някъде, където всеки момент могат да те изненадат.



Тема Re: Необичайно,хубаво и неприлично...нови [re: Чapko]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано18.06.10 23:45



Обичам такива историйки - истински, неистински, на кой му пука. Много секси. Чак ми се прииска да бях там на масата до вас ви да ви гледам.



Тема я-я :-)нови [re: Чapko]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано21.06.10 08:59



Димо 2

.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.