Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Бооооженови  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано08.06.10 20:24



Ебати простите момиченца слагат за продавачки по тия молове. Минаваме днеска с братчеда и Дебелия в Пиер Карден на цариградското мола и съвсем случайно забелязвам идеалната за мене риза - светло-синя на тъмно-сини раета (ли да не беше обратното?!) с инкрустиран надпис под джобчето. Само като я видях разбрах,че това е все едно правена попоръчка за релефен и атлетичен манекен като мене и веднага извиках завършилото максимум 10 клас девойче с малки гърди и стегнат задник да ми донесе XXL размер да я пробвам (2 хикс ел защото ризите като цяло ги правят по-малки и като си опънеш ръцете напред се пръскат на ръкавите от 50 сантиметровите бицепси; иначе турболерелефните хора като мен носят обикновен Хикс Ел).

Оказва се обаче,че баш тая риза е единична на манекена (не аз, а изкуствения - с малките ръце до 40см и лоша физика) и нямат други. Голямо нещастие - вече си представях как прекрачвам фитнеса с новата ми ризка разкопчана максимум до 4тото комче от долу нагоре за да ми се виждат наболите след епилация гърди и златен ланец и всички погледи за пореден път да се насочат към мен все едно не е достатъчно,че слагам по 150 на лежанката, събирам всички тежести в залата за лег пресата и правя с максове на всички друго както аз ги наричам дамски уреди и машини.
Казах на пичето веднага да извика управителя на магазина за да му поискам сметка, но тя най-нагло ме излъга,че не бил там. Тогава не ми оставаше друго освен да пробвам ризата, скожена на менекена - размер Хикс Ел, а продавачката започна да ми развива теории (АБСУРДНИ) че видите ли нямало да ми стане и ше ми бъдела малка. Аз и обясних накратко,че ше ми стане на 200%, просто проблема е,че като си изпъвам ръцете ше ме стяга, може да ми остави белези (всеки друг белег освен такъв от стрия, която е доказателство,че ставаш по-як е неприемлив). Оная офца пак почна да ми говори,че тя НЕ МИСЛЕЛА и БИЛА СИГУРНА,че няма да ми стане ризата от манекена.

Идваше ми да се разсъблека още насред щанда, но забелязах присъствието на много хора с къси полови органи наоколо и прецених,че нямат никакво право да ми гледат тялото и татуировките безплатно затова отидох много бързо в съблекалнята за да си сложа ризата и да видя сдуханата физиономия на продавачката като и кажа "виде ли ма"

Върнах се след 20 секунди, подадох и ризата на ръка и и казах на висок глас,че ризите им не си отговарят на размерите и това е размер М. След това напуснахме и се отправихме към адидас, където има много яки малки чантички, в които влиза оръжие.

.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Re: Бооооженови [re: bluefan]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано08.06.10 21:08



Кажи, чадо мое.

Защо ме викаш?

Да си прибера вересиите ли?

Няма, още ти е рано....

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Бооооженови [re: bluefan]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано08.06.10 21:23



Що мъчиш девойчетата в моловете

Има си магазини дето ще те съблекат, после ще те облекат и на края няма да разбереш как ще им подадеш кредитната карта да я поизточат малко

Мисля в движение

Тема Re: И катонови [re: bluefan]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано09.06.10 12:04



се събуди...чаршафите мокри, а.





Тема обикновенонови [re: Graefenberg]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано09.06.10 12:56



се будя до манекенка или сервитьорка с перфектна визия ако се сещаш

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist

Редактирано от bluefan на 09.06.10 12:56.



Тема Re: Бооооженови [re: Casper.]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано09.06.10 13:00



Обичам да ходя в моловете, а най-много ми харесва онова малкото молче при ИЧС-то защото там обичам да паркирам огромния Мерждан на самите стълби като максимално да затруднявам пешеходците.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Re:нови [re: bluefan]  
Автор Luchezara ()
Публикувано09.06.10 14:41



Че не започнаха ли да правят кукли с пефектна визия, та само ви мъчат.








Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор cristal_reaver (пристрастен)
Публикувано09.06.10 15:19



Като ти е казало момичето ризата не ти е ставала. Не тя е простата, ти си. Хумията ти е промила мозъка.

Та и накрая си казал грешни ви са размерите. Утрепа ме.
Лисицата като не могла да стигне гроздето, казала че то е кисело.

Смени си фитнеса 150 кг тежести за целия фитнес са доста малко, каква е тази дупка. Естествено че ще те гледат там, палячовци рядко се срещат като тебе в живота, но във фитнеса са бол.
Както казва един познат-култористче спреш ли зоба всеки ден по 1 кг и се връщаш в 1ви клас.
Вземи постигни нещо повече в живота, че като дойде някой по як от теб ще гледат него.



Тема Re: Бооооженови [re: bluefan]  
Автор Capa _ ()
Публикувано09.06.10 15:25



Мисля, че ме влюби в себе си.





Тема Re:нови [re: cristal_reaver]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано09.06.10 15:37



150 слагам на лежанката, тежестите са към 300 кила, което пак ми е малко за крака. А фитнеса ми струва 10 лева на посещение и ходят само тарикати като мене ако се сещаш - ква дупка кви 5 лева ако се сещаш.
И не зобя, а съм натурален както пише под профила ми ако се сещаш, а относно какво съм постигнал в живота мисля,че не е малко при положение,че съм ултра вип в Син Сити ако се сещаш.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.