Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Да ви накамасутря понеделнишкинови  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано07.06.10 01:03



Блуфан му ставам фен форевър за тези негови свалки с децата му (неродените). Особено с образа на девчонката, дето му е още блясък в очите ме зарадва тотално този клубар наш.

Та - оттам ми дойде да питам: дайде по 5 абсолютно необходими качества за човек, дето бихте го направили свой любовник/любовница Качества, които ви правят да ви се прииска да правите секс с него/нея.

Казвам по 5 да не стане мазало с дълги списъци от качества. Може и по-малко от 5.

Та - добро утро от мен




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: LadyMorgana]  
Автор Taigun (тандем-вълчица;)
Публикувано07.06.10 01:20



Морганитооо, луда гъбо ти

!

- да ни тресне биохимията - петорно;
- да "доставя" по пет огразма на тек (ебателно знатен и умЕтен, демек);
- да е дискретен за петима (също дискретни).

Стига толкова петици, засега...


П.С. За семпло ебане говорим, нали? Щото... да не станат недоразумения



Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: Taigun]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано07.06.10 01:29



абсолютно семпло и неангажиращо ебане, Вълчанке. За усложнени ситуации няма да говорим сега, да не си разваляме седмицата от понеделник




Major e longinquo reverentia

Редактирано от LadyMorgana на 07.06.10 01:30.



Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: LadyMorgana]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано07.06.10 02:10



Моята любовница трябва да бъде от сръбски произход защото сръбкините доказано превъзхождат българките по всички показатели и най-вече морални ценности. Една сръбкиня никога няма да легне с някой заради 2 кафета ако се сещаш. Сръбската жена ще изисква ВИП сепаре в Син Сити и АМГ поне. Другото важно качество на любовницата ми е да изгежда минимум като ПРЕСЛАВА.

Относно това, че си ми станала фен няма как да се учудя защото когато спра пред Син Сити с черния Мерцедес и почитателките ми винаги нарастват, но все пак да те питам да не би случайно да си бившата потребителка Ексте Бароко, която беше вюбена в мен, мастурбираше на мои снимки (коя не го прави?!) и дори изнесе част от личната ни кореспонденция в тази тема преди време:



It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist


Тема Понеже много обичамнови [re: Taigun]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано07.06.10 09:38



някой да е свършил поне част от работата, ще се възползвам от написаното ти. с нЕкои леки поправки

:

- да ни тресне биохимията - петорно; без поправки
- да ни тресне биохимията - петорно; да не ми пречи да си доставя с негова помощ и участие, естествено, поне 5
- да е дискретен за петима (също дискретни) без поправки, даже се чудя дали да не е на първо място това.
- да има чувство за хумор
- да няма тежки комплекси по темата

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: LadyMorgana]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано07.06.10 11:19



Я да се пробвам, че отдавна не съм си фантазирала за любовник.



1. Да сме си плюли в устите, дет се вика - аз като кажа А, той да каже Б и обратно.
2. Да е мъжко момче, без да преиграва - само с излъчване /това май е биохимията/
3. Да му се променя погледа, когато го спре върху мен /това май е биохимия - обратна връзка/
4. Ако може, да не е дебел и отпуснат, нито кичозно лигав, нито прекален простак.
5. Да не се опитва да ми дава тон и наклон на оная работа.



Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: LadyMorgana]  
Автор landing ()
Публикувано07.06.10 11:39



Съжалявам, че не мога да отговоря, защото мастурбирам, представяйки си блуфеновия бицепс, трицепс и прочие ...ицепси. Имам един свободен пръст, за да помоля немощно и пряко сили да ме запишете в блуФЕНКЛУБА.





Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: bluefan]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано07.06.10 12:20



не - не съм Ексте Бароко, а съм бъдещата ти жена, пиле насинено, защото за да имаш любовница, първо трябва да се обзаведеш с жена, ако ме разбираш



И защото не съм сръбкиня, ходя в Син Сити само в Биг Апъл и имам разбиранията на Коко Динев (на моменти) съм бъдещата ти жена, законна съпруга, съ-собственик на движимото и недвижимо твое имущество по силата на задължителен брачен договор ..... за да можеш да си завъдиш любовница, като идеала си И да висиш с нея по Син Сити, за да не ми разваляш гледката на чуждо мъжко тяло в семейната спалня, блумен

Виж как те улесних сега, виж какво се казва идеал за жена


Major e longinquo reverentia

Редактирано от LadyMorgana на 07.06.10 12:29.



Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: landing]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано07.06.10 12:22



с този трябва да се чете и пише с каска, предпазни ръкавици и скафандър - баси омайното създание се оказа и замирисва на писмовна психоза у клуба ни




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишки [re: Aлиca.]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано07.06.10 12:24



Лиска, внимавай, питай за любовник, а не за сериозно гадже/мъж. Това малко си го разширила. Ще попаднеш в друга графа .... при това положение ще 'чистиш' ли качества?




Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.