Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Oh Всемогъщи!нови [re: himbeer]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано08.06.10 13:39



израза 'химия', нали?




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: impulce]  
Автор juanito (ex seek-er)
Публикувано08.06.10 13:55



.... може, може .... зависи и от часовника, и от сверяващия. Ти що си мислиш, че всички имаме време и желание да повтаряме, м?


Така се получава, защото това, което си описала в 5 точки е прекалено хубаво, за да е истина.



Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.06.10 13:55



Е как за какво? За либовник, разбира се.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Значи да разбирамнови [re: himbeer]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано08.06.10 14:55




Мъжкари..брех..мисля, че да - ама сега ще ме накараш и да обясня какво значи за мен тази дума, нали?
Интензивността?Мне - вложенията правят разликата.
Ще ти го опиша така - има една картинка бяха развъртели из нетя - на човек - как маймун първо, после леко се изправя, после ходи, после пак се свил на топка..този път пред компа като финална фаза от т.нар.еволюция.
Това ми е асоциацията - 1 найт ми се вижда едно такова първо стъпало - лесно, неангажиращо, на повърхността, без усилия и кой знае какви изисквания, без сериозни инвестиции, без нужда от кой знае какви умения и еквилибристики - нещо като хамбургер - достъпно, евтино, вкусно, ако си прегладнял.
След него вече са др.стъпала..където се иска и умения, и усет, и красота в игграта - и то..в по - дългосрочен период, което вече малко усложнява задачката - демек..иска майсторлък. Тва е направо една фюжън - кухня, в сравнение с първото.

Кой какво обича да похапва - тва си е лично негова работа, всеки си преценява, в зависимост от моментното настроение, апетитът, наличното в хладилника, диетата . Та така..

Редактирано от impulce на 08.06.10 14:57.



Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: juanito]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано08.06.10 15:06



А, не - въобще не си го мисля, и аз там бях, ядох, пих и се веселих.


Какво им има на точките ми, пък?
На мен, когато ми кажат любовник - винаги си представям..дълъг период от време. Не 1 найт, например. Просто защото мисля, че истински любовници..хората стават с времето - да се опитат взаимно, да се кусат, да се хармонизират, да извлекат максимума от отношенията, да напаснат секса, да се отпуснат достатъчно. Това..мисля, че за една вечер не се постига - може и да се появи..но си е направо късмет, да улучиш някой така пасващ..надничайки зад чашата с лед на бара, случайно примерно.
Мисля, че сексът е общуване, комуникация в особено чист вид, а за добрата раздумка се иска не само речовитост и теми общи, ами и време - за да ги споделят и изкоментират хората.
Нещо такова ми се върти, затова и това бих търсила у любовниците. Инак би било твърде стерилно - ако например няма закачка, ако хората не могат да изпият едно кафе дърдорейки си сутринта и не намират какво да си кажат..то..ебати и любовниците дето са. Така го виждам...просто постничко става, ако спрем само до физиологията и движенията - твърде ..медицинско (да ме прощават палавите мед сестри).



Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: paзбиpaм]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано08.06.10 16:04



абе с тези цени в сервиза



Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: LadyMorgana]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано08.06.10 16:06



или недай боже нещо отдолу, че на ти после една японска кола





Тема Re: Oh Всемогъщи!нови [re: LadyMorgana]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано08.06.10 18:11



Ок целия израз е " Да има химия между 2мата" или ако не се лъжа attractio selectiva. ( Виж Гьоте, май беше в Избрано сродство/роднинство, не знам как е преведено на български)





При мен, когато химията става, то това е свързано с пасването на 2мата. А това пасване при уан найт стенд е само тънка, целенасочена и изолирана идея, което включва хора, с които имам много малко общо и нещата опират само до чисто сексуално привличане от 2те страни.

т.е. сме като вода и олио, има само една допирна площ.


Бре, какво ти написах, започнах да се учудвам от себе си


by himbeer

Тема Аха окнови [re: impulce]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано08.06.10 18:21



Мога да акцеприрам разни неща, дори и да не знам какво точно включва клишето "мъжкар" в момента не е важно.

Но се учудих на това, дали търсиш любовник или търсиш връзка.

Ако търсиш едното или другото, то трябва да има разлика, или?

Мъжкари..брех..мисля, че да

Виждам, че може би си падаш по един единствен тип мъже и те са за 1найт стенд или за сериозна връзка.

Какво става тогава? Блокираш любовника в една фаза на "обвързване"?

Или въобще не се знае дали ще ти е любовник или гадже ? И каквото се получи?


п.п. При мен нещата са много лесни. 2 типа мъже, 2 различни типа връзки

Някак си не мога да се прекърша вкуса и предпочитанията и да кажа, "абе ти ставаш за гадже, но и аз не знам защо не те искам"


by himbeer

Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: impulce]  
Автор juanito (ex seek-er)
Публикувано08.06.10 18:39



Да се хармонизирам с любовницата .... може, но само в секса и раздумката. Другата хармония ще я оставя за жена си.
.... никой не казва, че нещата могат да се случат без кафе, сладка приказка и двустранно разбиране .... А пък без закачка "ебати любовниците дето са"


Ти отделяла ли си толкова ресурс .... емоционален и физически за любовник? Струва ми се .... описаното от теб е нещо повече ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.