Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: LadyMorgana]  
Автор Megan (драка)
Публикувано08.06.10 11:31



съвършено необходими качества за любовник.. като го погледна, да ме стяга нещо под лъжичката, химия е това сигурно... да си говорим на един език, и да се разбираме без много обяснения, не само в секса и по принцип... като ме погледне, да усещам, че ме иска, и да знае какво и как прави, да няма особени задръжки и да му харесва да изпитва и доставя удоволствие



Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: impulce]  
Автор juanito (ex seek-er)
Публикувано08.06.10 11:58





миии .... .... аз по принцип и за една вечер би ми сверило часовника ....



Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: Casper.]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано08.06.10 12:05



тук виждам границата - Просто да си гледа работата, за която е предназначен и съм убедена, че ще се чувства добре, а не да задълбава в подробности от пейзажа ... нали?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Oh Всемогъщи!нови [re: himbeer]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано08.06.10 12:10



ами аз точно тази граница се опитвам да дефинирам като гледам какво пишат и другите - нещо засега ми изглежда като 'човек, за който нито ме интересуват други неща освен секса, нито той/тя да се интересуват от други неща'. Какво би казала за това? ....


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: Megan]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано08.06.10 12:12



това май пак някакво по-широко виждане, което надхвърля мащаба на обикновения любовник/ца ...




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: juanito]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано08.06.10 12:41




Верно?Каква - пък - сверка може да се получи за една вечер..бе..Хорхе - Хуанито, м?Ма ти верно си почервенял от толкова зачервяване..чак никът ти огнен станал..тц, тц, тц...



Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: LadyMorgana]  
Автор Megan (драка)
Публикувано08.06.10 12:59



ти съвсем конкретно явно искаш нещата :-)
има един тип хора, които като ги видиш, в главата ти се появяват единствено мисли за това какво би се случило в леглото.. за такъв вид хора говоря.. а за обикновените любовници.... не знам ...не употребявам :-)))



Тема Значи да разбирамнови [re: impulce]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано08.06.10 13:04



че си падав по мъжкари например , взимам клишето. Само че връзката с гаджето ти и уан найт стенд се различават само и единствено по интензивността?


by himbeer

Тема Re: Oh Всемогъщи!нови [re: LadyMorgana]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано08.06.10 13:06



И аз не знам какво да мисля. Но и не знам какво да мисля за химията при уан найт стенд (за мен израза излиза от устойчивостта си, когато става дума за еднодневка).


by himbeer

Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: Megan]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано08.06.10 13:38



а необикновените?

Да - идеята ми е 'очертаване на ясна граница'. Експеримент с дефинициите


Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.