Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано07.06.10 23:34



всеки си има своите минути на слава, мила - кой на плажа, кой - в кревата

Говорим сега за креватните герои ...


Major e longinquo reverentia

Тема Извинявай ченови [re: LadyMorgana]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано08.06.10 00:16



не говоря с твоя код



Написах ти 2 героя, които са клишета, за да няма гадаене.

Преди малко помолих някой да ме преведе. Питах го за еквивалента

Каза да ти наоиша "мъжкар"

Значи: Като видиш мъжкар ( а аз учите по латино танци ) всичко друго е все тая, важното е да има желание за секс И е по сценария, който уточни- необвързващ.


by himbeer

Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: LadyMorgana]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано08.06.10 01:27



Нямам методика. При мен нещата са далеч по-прости. Или ми е хубаво с една жена, или - не. Ако ми е хубаво - всичко е наред. Обикновено ми е хубаво с усмихнати и жизнерадостни мацки. Нацупотените с устнички тип кокоше дупе не са ми по сърце. Колкото и да са красиви и таргет група на други мъже.
Сигурно и на теб ти се е случвало да забележиш, че с някои хора ти е добре, весело, усмихнато, а други те напрягат. Абсурд е в напрегнатото ни ежедневие да си хванеш за любовница някоя дето ще ти слага още напрежения. Значи дотук - усмихната, енергична... така - да се сексим добре, щото с някои се получава, с други - не и... това е. Другите и качества не са от значение. Обикновено не се бъркам в личния живот на любовниците си :)

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Извинявай ченови [re: himbeer]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано08.06.10 07:34



да - говорим вече за химията, Къпинке, за тази обикновената и съвсем простичка химия, която имат например гларусите по морето, това ли?

Въпреки, че никога не съм била гларуски контингент съм склонна да се съглася с теб за този тип 'мъжкар''. Та тоже това да е една от възможностите. Дори и 5 критерия са и много - тя си е ясна, точна, ограничена категория мъже, съгласни да се предоставят за ползване за кратък период от време на множество жени, с цел - доставяне на удоволствие




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: _Brave_]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано08.06.10 07:42



Да, Брейв, така си е, Няколко части от пъзела 'харесвам' да има и вече може да се говори за някакви любовни отношения.

Реденето на пъзела може обаче да потръгне във всякакви посоки, Брейви, и това ти Обикновено не се бъркам в личния живот на любовниците си явно ти е разделителната линия за категориите отношения. Но какво става, ако някой от двама ви тръгне да я преминава - има ли втора защита? Защото тогава критериите определено ще се сменят!




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: _Brave_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.06.10 09:21



Ти си идИален!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: LadyMorgana]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано08.06.10 09:39



Според изискванията - човек - любовник:

Яко да ме кефи и да ме чука като за световно.

Да не ме натоварва с негови проблеми и да изисква от мен къде, с кого, кога



Просто да си гледа работата, за която е предназначен и съм убедена, че ще се чувства добре, а не да задълбава в подробности от пейзажа

Мисля в движение

Тема Oh Всемогъщи!нови [re: LadyMorgana]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано08.06.10 09:41



Лейди, да избереш мъж за камасутрене може да е свързано само с фетиши и да няма капка химия, както установихме.

Химия за мен има чак при оргазъм, иначе всичко е чисто отношение. Даже реагирам на съвкупност от фактори, които не всички са свързани с външност.
Да речем че реагирам и на флирт, което е чисто много лично отношение И пак няма грам химия, нито преди това, нито по време.

Даже едно нефлиртово и не много лично отношение по време на секс игра например, би могло да ми срине и химията


Кажи моля, каква е разликата между мъж ЗА връзка и мъж за УАН-НАЙТ-СТЕНД?

Нали и с 2мата има секс и някакво отношение (предполагам)


by himbeer

Тема Re: Oh Всемогъщи!нови [re: himbeer]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано08.06.10 10:21




Да, има - но в единия случай имаме взаимодействие в рамките на няколко часа, а в др.за по - продължително време - например любовниците, които са от много години заедно. Според мен - времето, което се отделя и изискванията към субекта - за това са определящи в общия случай.
Колкото повече отделяш от себе си за някого- време, отношение, чувства, средства - толкова повече заработва "халваджийският тефтер" - колко даваш/инвестираш и колко получаваш в замяна, докато при минималистичните срещи от еднократен тип на 5 мастики, в тарапаната, на плажа и довижданее минава, големият кораб, минава! - някак проформа минават нещата. Така си мисля.

Редактирано от impulce на 08.06.10 10:24.



Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано08.06.10 10:32



За какво е идеален?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.