Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: хемиии..нови [re: Aлиca.]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано10.06.10 12:19



ние тройка ли ще му предлагаме, Лиска, или ще го оценим безпристрастно и поделим по сестрински?




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Tovaнови [re: LadyMorgana]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.06.10 12:25



като си помислиш чак толкова ли пък е необходимо да го има този 'любовник'? С какво сме задължени да го имаме, и от кого?

Толкова да не ми се щеше да правя обратен завой в темата, за да се връщам към второто си, коригирано, шегаджийско мнение, а ти пак тури пътния знак на магистралата. Затова:

Е, за любовник се сещам само за 2 изисквания:
1. Да ебе като змей.
2. Да не говори глупости, щото мноу мразя кат земат да ми се обясняват, начи.


Не сме задължени, разбира се. Особено в сезона на подходящите зеленчуци.





Тема Re: хемиии..нови [re: LadyMorgana]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.06.10 12:27



За подялбата предлагам да мине тест за перфектен *ур в темата на Барона.

След резултатите от теста ще обсъдим конфигурацията - тройка или със сатъра на две.





Тема Re: хемиии..нови [re: Aлиca.]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано10.06.10 12:36



егати Соломоновското решение предложи при нежелание за тройка

Сега Гоморчо ще се скрие из храстите на някоя детска площадка и няма да пипва клавиатура 3 дена


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Tovaнови [re: Aлиca.]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано10.06.10 12:37



мани зеленчуците, технологично се предлагат (целогодишно) и вибратори. Че и не говорят




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Tovaнови [re: LadyMorgana]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.06.10 12:43



За вибратор можеш ли да съчиниш ода в стил мъхнатите градински тиквички на Димо, а?


Щото на мен музата ми определено издиша пред нещо с батерии. Виж, от аспержи, моркови, праз, ще да ми дойде балканското вдъхновение.

Залагам на зеленчука, ако Гоморът се покрие. На негова отговорност за бъдещите ми вагинални инфекции!



Тема Re: Tovaнови [re: Aлиca.]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано10.06.10 12:59



дай линк към творението на Димо, че съм загубила поетична ориентация. И ще помисля нещо технологично, защото имам И пристрастие към техниката, се оказа. Не към конкретния артикул обаче



Гоморът се надявам, че все пак ще предпочете нас пред храстите. Там, ако са около детска площадка, знаеш, че освен другото винаги може да го препикае куче или намери дете и да го пита кофти 'Какво правиш?"

Зеленчука пък мен ме вдъхновява само за манджи и салати .... Значи, имамe база все пак някакво сестринско деление на помощните средства, ако Гомора не се реши да излезе от храстите


Major e longinquo reverentia

Редактирано от LadyMorgana на 10.06.10 13:11.



Тема Re: Ехаааа..нови [re: Gomorrah]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.06.10 13:14



Да, това е присъщо на махмурлука.


Къде се извъдихте всички толко паметливи..ужасен младеж, един речник да ми беше купил барем, или поне..рибен буквар, там пише ли за совите като подразделение на кокошките ли се водят, на лебедите ли или на чайките и гларусите?
Ти, пък сова кога си виждал, пък?



Тема Re: Tovaнови [re: LadyMorgana]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.06.10 13:24



Не ме мъчи с линкове, прост ламер съм, не виртуозен дираджия! Имаше една култова тема с гнявене на тиквички, може и на Атинянката да е била. Но май Димо пусна модата. Спомням си много образно /ох, ох/ забележката на Полуидиотчето за твърдите власинки по пресните тиквички.... и тоз БДСМ още ми държи влага като ги подгоня към фритюрника в кухнята.



Гоморът е срамежлив, дебне в засада, мен ако питаш.
няма начин да не ни предпочете - колцина съклубарки с два пръста луфт между бедрата и овални дупета се обадиха?
При това, като му изгледах и клипа с нагледната агитация, открих, че оная мацка ми отстъпва само по дължина на носа, косата и настъпва по ЕГН. Но по фигура, стойки и чупки в кръста, скачам в конкуренция отсЕкъде!

п.п. заложих капана, стой на гюме с пушката и не заспивай!



Тема Re: Tovaнови [re: Aлиca.]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано10.06.10 13:37



ще мина и без линк-а. Тя Димо верно си е естетка и пУетка в това отношение - горе долу мога да възстановя стилово какво е казала за тиквичките ...



А за капана - на пусия съм, споко, джепането (интелектуално) е заредено и чакаме Гомора, макар и срамлив. Децата къде да ги локализираме междувременно, че ще вземат да се потрошат нещо на площадката, ако само на Гомора обръщаме внимание - все пак да имаме разпределено внимание за всичко


Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.