Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Tovaнови [re: LadyMorgana]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.06.10 08:00



Изброените от тебе веднага отпадат. Другите по- бяха по-млада, по-малко познаваща го от съпругата, по-благодатна и търпелива публика - идеалната среда за изява на един приказлив, обичащ себе си човек.



Другото по-, изтъквано ми в прав текст, е, че любовницата, за разлика от съпругата, винаги идва на срещи, старателно погрижила се за външния си вид и в задължително добро настроение, за да предразположи към добре уплътнено само с приятни неща време. Тя не занимава любовника с проблемите си, с претенциите си, не обсъжда битовизми, не прави скандали. Е, аз не бях най-послушната любовница.



Тема Re: Да ви накамасутря понеделнишкинови [re: LadyMorgana]  
Автор тxъмб (портокалче)
Публикувано10.06.10 08:21



Да ти кажа по-скоро съм си увеличил контактите напоследък, ама сигурно съм много капризен... Хубави жени - много, ама всичките я женени, я с гаджета...

Иначе сигурно съм извратен, ама никога не съм имал чисто сексуална връзка в която да не са намесени чувства. Даже от тая гледна точка направо съм си девствен. Преди време се бях запознал с едно момиче (дали не беше тук) да се виждаме само за секс, но така и не се видяхме по една или друга причина...



А принципно не е ли измислена най-дреБната професия с тази цел? Или не излиза рентабилно...



Тема Re: Мисля че ти трябванови [re: himbeer]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.06.10 08:24



Рецептурна книжка за любовници..викаш..бря, опасявам се, че приносът ми няма да е много голям, ама ще поразсъждаваме заедно.


Според мен - това как се процедира с любовника, първо завиди от формата на взаимоотношенията:
- от коя страна си
- двамата ли са обвързани
- триъгълник ли има само или там квото..
- любовници, които са сингъл, но са избрали да се виждат само за секс - туй жувотно за мен е вече малко разновидност на фак - бъди
После - има си някои принципни постановки, които се изясняват в началото, или поне..се оповестяват, па секи си прави преценката дали иска да ги изяснява в дълбочина. Защото например е мега гадно - да си мислиш, че излизаш със сингъл, па то било дабъл и да го разбереш случайно, щот той ти спестил, че има и трети на сцената. Инак..ми човеци, кво да ти кажа - всеки иска да го помилват, да му обърнат внимание, да го почешкат, да му направят подарък с повод или не. Това, че според общия калъп хората не са официалнозаедно - не значи, че трябва да се държат като чукове.
Все едно като съм му любовница и да ми каже..глей ся - няма да те изпратя до таксито, щот..тва е запазено отношение само за жена ми. Тъпо е.
Това, че по някакви причини или просто нежелание, или липса на възможност - не може да има стандартна връзка - не значи, че участниците се хАбят видиш ли.

Бе да ти кажа..неслучайно в обществата, където за мъжете е позволено да поддържат харем..та..там има гласни и негласни изисквания и всеки може да има толкова жени, колкото поиска, стига да може да им осигури равнопоставено, еднакво задоволенобитие. Така пише в приказките от 1001 нощ, доколкото знам.Това по разкази на очевидци, ако някой е по - запознат с детайли - да се включи и да разкаже по - подробно. Та..забравих вече какво исках да кажа..старост - нерадост!

А, да - та..независимо от формата и калъпчето и дефиницийката - важното е хората да са наясно, че..тва там са хора срещу тях, а не играчки.
Сега знам, че ще ме контрираш за найт - стенда, за когото казахме, че е почти човек - вибратор.Затова те изпреварвам и казвам, че ако ми падне найт стенд - хич няма да го лиша примерно от сексуални интервенции, т.е. - да му дам по - малко - от секс с някой от др.форми.
Е, доколко ще ми се получи - нямам идея, ама дет се вика - имам желание и няма да го ощетя.



Тема Re: Виждам, че модерираш темата синови [re: LadyMorgana]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.06.10 08:35



Хаха! Припомни ми въздишките на любовника в началото на връзката "Ех, защо в наше време конкубинатът вече не е законен!", еволюирали до мъдрото облекчение към края и: "Добре, че не е!"



Поддържането на любовна връзка си е сериозно и отговорно занимание, не е за всеки.



Тема хемиии..нови [re: LadyMorgana]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано10.06.10 09:06



на пръв поглед( безгрижно вървейки си надолу по улицата) :
= да има поне два пръста луфт между бедрата ,демек да и "прозира " чатала
като я погледнеш срещу слънцето ...



на заднен план( в поза при-клек на някоя деЦка площадка):
= дупето да се "раздели" по плавни овали на бузите ,вместо да речем -да се размеси на тесто и козунаци или пък -не дайбоже-да се разцепи на два островърхи триъгълника(геометрията не ми е по сърце)...



на шесто и седмо чувство( по вибрациите в гласа и ехото им по елементите от Менделеевата т-ца ):
= така ,щото да ми се зацепи адамовата ябълка на пре-глъдката по средата на два на-щракани кадъра по личен фентъзи мотив



на виртуален бекграунд ,образ и подобие:
=по кръвната група и телепатия



на вижуъл и на бейсик:






Тема Ехаааа..нови [re: Gomorrah]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.06.10 09:32



Баси, ужас, никога няма да ми пристанеш, Батко!


Подсмрък.
Радвам се да те видя.



Тема Okay и на теб ще ти го напиша отделнонови [re: LadyMorgana]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано10.06.10 09:42



А и ти самата го написа по-нагоре в темата.

Когато нянам партньор и си любовница на някой, то това е еднинствената интимна връзка за теб.

От гледна точка на изневеряващата страна, всичко е на основата на интереси.
Като започнеш от чисто първичко сексуални и свършиш на политически.


by himbeer

Тема Аз съм леко иритирананови [re: impulce]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано10.06.10 09:46



че тук дискусията върви от направеното към изясняване на вече дефинирани понятия.

Вместо обратното

От ясни, дефинирани понятия към действия.


Странно нали?!

Сега си представи какви очи съм ококорила, като ви чета от зад напред




by himbeer

Тема Re: Ехаааа..нови [re: impulce]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано10.06.10 09:54



не бъди сигурна -забравяш,че 'надрусаните ' състояния и "леко замечтани погледи"
са предмет на по-дълбок анализ и не толкова продължително лечение.

така че нека да не ми казваш баси 'ужас" ,ами просто -как беше там...твоето
'УжасТ"



= = =
Все пак посред върло лято совите не са чак толкоз 'пернати' ,колко всъщност СА!



Тема Re: Tovaнови [re: Aлиca.]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано10.06.10 10:14



Между другото това доста ми стана интересно: любовницата, за разлика от съпругата, винаги идва на срещи, старателно погрижила се за външния си вид и в задължително добро настроение, за да предразположи към добре уплътнено само с приятни неща време. Тя не занимава любовника с проблемите си, с претенциите си, не обсъжда битовизми, не прави скандали

Замислих се, че това трябва да има и огледален вариант. За любовника. Защото тази благинка на обществото също ни е близка - като работим, грижим се за сума ти неща, имаме ред ангажименти и даже и да нямаме съпруг (който така и не се е появил, но обществено с времето има все по-малко влияние на кариерата ни!), един любовник с тези характеристики наистина ще е чудесен свеж полъх и фино удоволствие в бита ни на съвременни жени



Та - замислих се, че май на жените не им трябва съпруг, за да завъдят връзка в този 'режим', но мъжете трябва задължително да се оплетат в някакви конкубинатни формации, за да търсят/получат точно това. Така де .... в мъжете понякога има страшно много несигурност


Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.