Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Моите Деца като начин на свалка  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано01.06.10 20:03



Днес си говоря с едно пиче - сервотьорка в Мууд. Въпреки,че 95% от разговора беше за мен и всичко свързано с мене (моят бизнес, моите планове, моята фигура, моите интереси и моите познати) нещата така се завъртяха, че зачекнахме темата за децата или по-точно ако аз хипотетично я направя моя жена (да бяхте видяли замечтания и поглед като че ли наистина го повярва за някакви секунди) и ми роди 2 момченца какви биха били те

Тя предположи,че ще искам да ги правя напомпани и татуирани типове като баща си, но аз веднага я контрирах - моят син ще бъде СКРИТА ЛИМОНКА.

Искам да бъде от тия хора, които срещаш понякога в парка - слаби, яко жилави и забързани, загащени до гърдите, нереално блуждаещ поглед, затворнически татуси (ония долните зелените). Тия дето може и да не ги усетиш как ше ти минат в гръб и ше те наръгат след което спокойно ше си продължат. Тия хора, които могат да те дебнат в храстите 3 дни и пак да те наръгат без да разбереш Хора като победителя в Сървайвър ако се сещате - онова слабоумното момче.

От друга страна синът ми ше бъде нещо като част от хората на Брендо - руснаците от алфата. От тия дето са невзрачни на вид ама влизат дирекно през стената нали се сещате? Синът ми трябва да бъде нинджа. От ония тип хора дето ше го напсуваш е така или ше кажеш "тоя ако му вкарам 1 шамар и ше умре" и след това просто да сбъркат човека ако се сещате.

Като един познат треньор по винг чун - на вид ше кажеш ЕБАТИ ЧИЧКАТА с 5 метрово шкембе пред него. Ше го подцениш и ше ти обърне главата 3 пъти преди да разбере кво става. От тези СКРИТИ ЛИМОНКИ говоря.


Другото дете разбира се ще бъде анаболна горила, с много татуси и злато по себе си - ще наследи старата Г класа на баща си (не оная крадената Г400 дето взехме в Италия на далавера преди 3 години, която с Горублянския не знаехме,че е крадена въпреки,че я взехме от най-големите нашенски крадци там и ни я даваха и кажи речи за без пари) и ще се движи по улиците и зиме и лете по къс ръкав за да се подчертава огромния му синтолов бицепс.

Сега въпроса е как да накараш скритата лимонка да стане скрита лимонка. Ако от малък го заведа на бокс, джудо и винг чун ше ги намрази много бързо - винаги така става децата ако ги караш нещо насила не става. За това имам друг подход. Като ги водя на китайски или в КФС едното дете (анаболното) ше му купувам МНОГО от всичко, а другото ше стои на 3 крилца за 2 лева от промоцията и минерална вода. Едното винаги ще получава много и лъскави подаръци, другото винаги ще бъде пренебрегвано. На едното ше му бия винстрол всеки ден, на другото ше му ограничавам яденето и няма да го пускам над 50 килограма тегло дори и да е дългуч. Така ше създам чайлдхуд демиджа много по-лесно и когато почнат да го тероризират и от училище (дори ще подкупвам деца да го малтретират допълнително; отделно брат му ше направи няколко уж неуспешни опита да го изнасили в миг на пиянство или друго) тогава малкото дето САМО ще пожелае да го запиша на минимум 10 бойни спорта още на другия ден.
Така само ще стигне до извода, че трябва да стане скрита машина за да не понася повече унижения. Всичко това ще ескалира рано или късно и синът ми ще е от този тип деца, които един ден просто си тръгват от училище тихомълком след последния час, а на другия ден се връщат с автоматичното оръжие и избиват всички.

Искам синът ми да е скрита лимонка и това и го обясних много ясно и точно.

Довечера ще правя секс със сервитьорката, която уж се направи,че е потресена от историята ми само и само да ми се подмаже и да получи кожения сладолед.


.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор dalya_night (())
Публикувано01.06.10 21:37



за свалките не знам , но с децата нещата стоят така:

гъзът произвежда гъз, а не гъзар
табуретката ражда табуретки
миньонката ражда фасунки
сервитьорката ражда барманчета
лимонката ражда лимонадки

и според мен тя има сериозен проблем , под угрозата да се отели от теб, чисто естетически ще съчетаете две следи от кофти гуми

щото по принцип се мята през поколение и е важно да пропуснете липсващото свързващо звено





Тема Обади ми се, нещо сърдиш ли ми се,нови [re: bluefan]  
Автор parvaty (одиозна)
Публикувано01.06.10 21:50



мрън-мрън, снощи направи ли се? Ама разбира се, търся нова отрова







Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: dalya_night]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано01.06.10 21:56



Можеби си прав/права. Когато аз карам черен Мерцедес с еднакви числа в номера, имам перфектно тяло и спирам пред Найт Флайт 3 пъти в седмицата е напълно нормално и синът ми да бъде тарикат като мене. Има логика. Няма как например моят син да бъде работник на 3 цифрена заплата и да не се ожени за манекенка.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Не се тревожи,нови [re: bluefan]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано01.06.10 21:58



хибридчето ви ще е глупаво, но за сметка на това грозно. Хем от нея ще вземе, хем от тебе



ПП: А сега сериозно - ако имаш син, ще е мечтател. Точно като татко си



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор dalya_night (())
Публикувано01.06.10 22:01



ясно





Тема Re: Не се тревожи,нови [re: jamie]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано01.06.10 22:01



Навремето и учителката по математика се опита да ми намекне,че съм глупав и не и схващам умните уравнения. Но тя и до ден днешен се вози в градския транспорт ако се сещаш. Кой е умния сега?



It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist

Редактирано от bluefan на 01.06.10 22:03.



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор Maзниcлaв (ентусиаст)
Публикувано01.06.10 23:17



Невероятен подпис. Сциентолози ли ще ги направиш също така?



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: Maзниcлaв]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано01.06.10 23:50



и сервитьорката, и тя сциентоложка ще става сигурно. Белким тия деца сциентоложки да се окотят




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор интpo (wildwind)
Публикувано02.06.10 02:15



Бах мааму! Ае пак!

Аз бачкам в ресторант!Имал съм връзки поне с 5 сервитьорки и управителки! последната от сервиза,е с 2-е висши образования(и две големи образувания,които обичам да мачкам) ,но бачка тва,щот по и изнася(ясно ли е,писалия темата)-има повече кинти! Карам колело на Витоша,от Голи връх,до Драгалевци(я пробвай това с Мерджана)...що ли не те нахраня...!?Децата ми,ще се налагат над твоите,по яслите,и след това-приеми го!Егати тъпака! Ше тормози детето си!!!



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор интpo (wildwind)
Публикувано02.06.10 02:32



Ти,в управата на ФК ,Левски-1914' ли си?Не е чудно,що клуба е на тва дередже!



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор Slona_sf (учител джедай)
Публикувано02.06.10 09:45



кое каза е сервитьорчето? да се възплзваме и ние, ти такава реклама и направи....



понеже съм щастлив, малко съм свенлив...

Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: интpo]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано02.06.10 09:52



ФК Левски=комплексари на Великия Спартак ПД!!!!

Говори ми ... умирам за глупости....



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: Bлeчyro]  
Автор wit rocks (wiskey be)
Публикувано02.06.10 12:14



требало е да си го направил до сега да е поне на 18.бързи кинти за тъпаци -вече-кът!ще си родиш такова,като тебе,нищо повече.



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: dalya_night]  
Автор Taigun (тандем-вълчица;)
Публикувано02.06.10 12:29



... но с децата нещата стоят така:

гъзът произвежда гъз, а не гъзар
табуретката ражда табуретки
миньонката ражда фасунки
сервитьорката ражда барманчета
лимонката ражда лимонадки


Не знам защо ми напомни за един разказ на Бредбъри... там едни родители си бяха родили светеща синя пирамидка... щото се беше нещо сбъгясала Модерната-Апаратура-за-Лесно-Раждане... и така. Много интересен финал му беше дарил Бредбъри на разказа

. Спам е и няма връзка с темата (доколкото и тема има;), но реших да ви споделя.

П.С. ДАЛИНООО: ВЯСВАЙ СЕ ПО-ЧЕСТО МАРИ!!!




Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: Taigun]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано02.06.10 12:36



Мисля да е отвлека и да е вържа пред компа


Много ми липсва

Говори ми ... умирам за глупости....

Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: Taigun]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано02.06.10 14:03







Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: DarkSide]  
Автор Taigun (тандем-вълчица;)
Публикувано02.06.10 14:38



Успя да ме разцивриш... да ти се не знае и справочника дрАкав



Замятам ти през евро-плета, за поздрав така, ей таз доФторска реплика:

Добре тогава. Престанете да мислите с изваждане. Мислете с прибавяне. Получавате нещо. Не губите нищо.

Ред сълзи, ред сополи, ред усмивки...




Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор Capitaine Burle (cochon)
Публикувано02.06.10 14:57



Недей бе. Първо, нинджата е измекярин, това нали го знаеш? Кво толко велико съзираш в персонал?

Второ, дай на детето щастливо детство, не го натъпквай с комплекси, какво като трябва да убива по трима-четирима, за да си избива комплексите.

Трето, ами ако стане нежен и иска да се гушка с противника, вместо да го усмърти?

Пето, с толкоз химикали в теб мож ли да правиш секс? Ако можеш, я ги поспри малко, пък тогаз прави деца, че кой знае какво ГМО ще се пръкне..

Шесто, мерцедесът ще е амортизиран дотогава, недей да завещаваш ръждиляци на дЕтето.

Седмо, даже и да стане както го мислиш, тая агресия може да избие не накъдето искаш, тва да не ти е питбул, да ръфа, подир когото го насъскаш. Току-виж, детето ти извило врата на теб и на братчето, дето щели сте да го тормозите. Или, недай Боже, посегне на себе си, това съм го виждал, мани заеби.

Осмо, наблегни на компютърните игри, стигни до 88и левъл там, пък тогаз прави деца. Инак на мацката ще й е досадно да ти се спъва всяка вечер в скейтборда и да ти събира легото по пода...

Абе хубаво е човек да няма шубе от физическа заплаха и да може да се оправя в ситуации. Ама ще те призная, ако успееш да научиш дитето да респектира навлеци, без да ги трепе. Един приятел така правеше: ако е в заведение, отчупва с пръсти парче от мраморния плот и го връчва на тоя, дето му се дуе. Или свива петдесет стотинки на две. ти това можеш ли го?

А най-добре е - научи го какво да прави, че да печели приятели.

Кажи ся, мацката клъвна ли на твоите мечтания? Още по-интересно е, тя какви виждания има за децата си? Ей, кефите с тия мечти, честно





Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор ПpeпoдoбниятЦУП ()
Публикувано02.06.10 16:21



хехехе
не писах в темата ти щото изчаках как всички разните му там "интелектуалци" , почитатели на духовния и нематериален живот ще почнат да ти наливат ум в главата

, за тва колко ти е зле в мерцедеса
но съм на 100% убеден че всички тия тайничко си мечтаят как да са на твоето място



Тема А тинови [re: bluefan]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано02.06.10 20:00



дращиш в ДИР-а.
Тя поне е в реала, кой е умният сега ?





Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: ПpeпoдoбниятЦУП]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано02.06.10 20:23



Това е характерна черта на българина да казва на черното бяло и да се опитва да убеди по-богатия, по-успелия и по-можещия,че всъщност на него му е 100 пъти по-гадно, но не го осъзнава. Или другият велик аргумент: е сега ти повярвахме. То това е същото като да се съберат работници на спирката на автобус в проливен дъжд и докато чакат рейса да мине някой тарикат с ЕС класа и те да кажат: а, крадец или а, селянин.
Винаги ше се намери някой дребнопишковец, който да отрече истината и да се опита да излъже себе си - това е чарът на бедния човек.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: Slona_sf]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано02.06.10 20:25



Нещо с М и беше името, но аз по принцип съм физиономист и имена не помня. А и кому е нужно?

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: Taigun]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано02.06.10 20:26



единствените книги, които съм чел в живота си са НЕРОН ВЪЛКЪТ, КАЛИГУЛА БЕСНИЯТ на Христо Калчев и няколко книги на Жоро Стоев не за друго, а за да се посмея на неточностите и измислиците.
Книгите са за бедни хора, без ЕС класа и с къси пишки

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist

Редактирано от bluefan на 02.06.10 20:44.



Тема Уфффф! Любо Пеневнови [re: bluefan]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.06.10 20:29



пак нападна клуба!





Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: Maзниcлaв]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано02.06.10 20:31



Не само,че ще ги направя, но и ще ги науча как да боравят с E-metera на Л. Рон Хъбард. Само така можеш да разбереш кога една жена те лъже или някой укрива доходи.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Re: Уфффф! Любо Пеневнови [re: Aлиca.]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано02.06.10 20:32



С Любо Пенев се познаваме от над 10 години и няма да е пресилено ако кажа,че ми отвори очите за много неща както в материален така и в духовен план.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: Slona_sf]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано02.06.10 20:36



За пореден път се убеждавам,че яките пички с вид на манекенки са всъщност големи дърва в секса. Вече се замислям дали да не изхвърля телефона на онова симпатично 17 годишно девойче от Хепи Деница, на което показвах каква е разликата между златно Верту и обикновено такова преди няколко дни.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: интpo]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано02.06.10 20:39



Няма лошо да бачкаш сервитьорка, но много зависи къде. Ако си в кварталната кръчма оферта няма освен да се ожениш за работник на 3 цифрена заплата и да заживееш в панелка. Ако бачкаш в места, където се събира каймака и най-успелите хора в обществото като елитните софийски фолк клубове например - тогава отваряш широки хоризонти.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist

Редактирано от bluefan на 02.06.10 20:40.



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор Slona_sf (учител джедай)
Публикувано02.06.10 20:44



17 е прекалено ниско...

комбинацията добро тяло и хубав секс е някъде при 24-28 годишните. На 24 жените съ стигнали в половото си развитие на нивото на средностатистическия 35 годишен мъж, а същевременно тялото има шянс да не се е разпаднало. Сам знаеш предполагам какво се случва с жените след 25-28. Да има и запазени, но като цяло......



понеже съм щастлив, малко съм свенлив...

Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор Лимoнka_cлaдka ()
Публикувано03.06.10 12:11



Най-добре е да са СЛАДКИ СКРИТИ ЛИМОНКИ!





Тема Re: Уфффф! Любо Пеневнови [re: bluefan]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано03.06.10 12:17



Съболезнования и за материалния, и за духовния план.



Редактирано от Aлиca. на 03.06.10 12:18.



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор Maзниcлaв (ентусиаст)
Публикувано03.06.10 13:39



Света им нужда от такива като тебе. Крайно време е подлите да ги изловим с Е-metera и най-после да заживеем в благоденствие.



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор sexy mamma (добре позната )
Публикувано03.06.10 13:54



Абе ти да не си хищника? Тук само той кара готина кола

.



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: sexy mamma]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано03.06.10 14:10



Тук само той кара готина кола

И Дарк Сайд, ама той май не я брои за Готина кола, а за удобство по необходимост. При това, е "спечен интелектуалец".





Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: Aлиca.]  
Автор sexy mamma (добре позната )
Публикувано03.06.10 14:16



Интелектуалец именно. Този не пише много ...ентелектуално





Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: sexy mamma]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано03.06.10 18:43



интелектуалец значи беден човек с малка пишка

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор applespirit (izkushenie)
Публикувано03.06.10 19:44



Да, или ще изтрепе цялото училище или ще вземе да ви наръга докато спите в знак на протест

или ще изнасили дебелия си брат с някой прът, това предричам с подобно възпитание.

Badesteto prinadleji na onezi,koito viarvat v krasotata na me4tite si.

Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор Capitaine Burle (cochon)
Публикувано03.06.10 20:05



Е-метера или квото е там е машина за прибиране паричките на хората, това не ти ли е ясно, кат си толкоз печен?



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: sexy mamma]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано04.06.10 22:12



когато в темата започне да пише човек с бронирана ГЕ 500 и палат в Бояна всичко замръзва и трепти като забавения кадър преди да ти правят атентат



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано05.06.10 13:28



Пич, няма начин да си такъв, какъвто се описа и да пишеш толкова, хм, грамотно


Май ни пързаляш нещо и си правиш дженк, нали?
Все пак, успех със сервитьорките!
Апропо, не ми се мисли какви ли ще са качествата им ако ви се родят две момиченца... Ужас!



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор krechetalo77 (buldozer)
Публикувано05.06.10 14:15



не ти четох темата, баце, обаче ми иде да ти каем нещо...



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: monetka]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано05.06.10 19:19



тая па грамотно съм пишел, мене образованието ми струва колкото живота на половин работнически квартал бе. Само дето дипломата пари не носи ако се сещаш. Тя е за престиж.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist

Редактирано от bluefan на 05.06.10 19:20.



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано05.06.10 21:14



Според мен лапето ще е изчепен, ъъъ изпечен гей





Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано05.06.10 23:03



който имал, дал...
Понякога престижът носи повече пари от всичко останало.
Но явно само с престиж и сервитьорки трудно се свалят...



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: monetka]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано06.06.10 18:58



Няма как да имам дъщеря - моята астроложка ми е изчислила одавна,че ще имам момче. Ако все пак някоя разпоретина ми дойде един ден пред 6 метровия зид със женско изчадие в ръце и почне да ми плаче за бащинство ще я изпратя незабавно в сръбски пансион за да няма нищо общо със съвременното житейско тресавище наречено българска жена, а да се възпитава в среда на морални ценности.
Като стане човек чак тогава ще си я прибера и ще я направя рецепционистка на фитнес центъра ми за да разказвам на всички с гордост,че този 500 кубиков силикон и перфектна визия е наследила от баща си - манекена.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано07.06.10 00:34



кефиш

С този 6-метров зид, разпоретина плачеща за бащинство, сръбски пансион и 500 кубика силикон. А защо не 750 кубика .... машалллах, еваларката на татю


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано08.06.10 09:50



Този начин на свалка фаща декиш пред малки пичета



А за децата - едно е да мечтаеш и искаш, но много различно е какво ще направиш от тях, а за съжаление резултатът иде след доста години, когато нещата са непоправими.

За тва казвам, че най-сложното нещо у живота е да си родител - щото работиш с жив материал и връщане назад няма.

Мисля в движение

Тема Re: Не се тревожи,нови [re: bluefan]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано11.06.10 13:54



И собственикът на ИКЕА се вози в градския транспорт



Тема Re: Не се тревожи,нови [re: kotaranko]  
Автор ПpeпoдoбниятЦУП ()
Публикувано11.06.10 15:46



той се вози от време на време основно по две причини
1. да се покаже колко е човечен пред обикновенните хорица - никога не вреди доза умерен популизъм
2. винаги да си напомня, че ако е балък ще се вози в градския транспорт за постоянно





Тема Re: Не се тревожи,нови [re: ПpeпoдoбниятЦУП]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано11.06.10 16:13



По-скоро мисля, че е свикнал до извода до който много българи не са стигнали, "че колата е средство за придвижване, а не лукс освен ако не притежаваш наистина удобна и луксозна кола" (Ролс Ройс, Бентли и т. н.) и те возят по такива места където няма задръствания.



Тема преди около 15 тина годининови [re: ПpeпoдoбниятЦУП]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано11.06.10 16:18



.. един приятел който доста пътува и му държи доста добре края, ми разправяше за разликата между богатия човек в Хамбург и Истанбул
В Хамбург милионерите не си личат, освен ако не се завъртиш на тези места където знаеш, че ги има. В Истанбул богатият азиатец е с Мерцедес, с лъскав часовник, пура и като слиза от колата се оглежда с вид "Benim kim oldugumu biliyor musun", със шкембето напред

Редактирано от kotaranko на 11.06.10 16:20.



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано11.06.10 22:20



ма как така ще ти наследи силикона, втора употреба ли ще е, що ли?


Да не би 50-сантиметровия ти бицепс да е нещо така фалшивичък? И като се амортизира, бум на женското изчадие за перфектна визия, то на жените повече не им се и полага... да са благодарни, че работата им е осигурена благодарение на татенцето - рецепционистка!
Ами това направо звучи гордо за отроче на толкова красив, атлетичен, високоморален и със скъпо струващо образование манекен!

Редактирано от monetka на 11.06.10 22:21.



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: Aлиca.]  
Автор Malvina*** (член)
Публикувано12.06.10 00:05



ЧОВЕКА ГОВОРИ ЗА НЯКАКВИ ЗАВЕДЕНИЯ В СОФИЯ ПРЕДПОЛАГАМ,ТАКА, чЕ. сигурно е Лубо Пенев (от бългри в чужбина) .той имаше такъв стил.
А Хищник е много много далече от Бг,дарк саид също, макар и доста по-близо.



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор Бopю ()
Публикувано12.06.10 16:18



сичко тва е прекрасно, обаче сценария с масовото убийство в училище /макар да е много симпатичен и обикновено подплатен съ сериозен резон/ не се вписва в профила на качествено възпитана машина, щото предполага изпускане на нерви. успешния млад сървайвър треа да действа курвачката, с хладна мисъл и любов към добре изпипания детайл - по скоро като сериен убиец, да речем.

въпреки тва, планетата вече пъшка от сганта, която я гази, така аре стига с тва производство на дечурлига, деба





Тема Баси !нови [re: bluefan]  
Автор deltaVpn (leviatan)
Публикувано14.06.10 05:24



с много татуси и злато по себе си - ще наследи старата Г класа на баща си

Ще изглежда като селянин, с трактор.



Тема Re: Моите Деца като начин на свалканови [re: bluefan]  
Автор Selby (случаен)
Публикувано14.06.10 08:55




Има някой хора които са точно като теб! :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.