Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:33 05.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Хубавото е, че мъжетенови  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано17.05.10 01:21



понякога успяват да ни изненадат приятно.



А може и ние, жените, да сме способни да изненадваме приятно мъже около нас?

Защо всеки не напише по една прясна своя история по въпроса тук? Айде стига вехти спомени отпреди 5+ години.

Дайде пресни идеи, може и снимки и мелодии - свобода на действието. Че клуба не е за исторически възстановки, а за идеята 'секса нЕма да умрЕ'

Не се оправдавайте с лятото и кризата - не се приема


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Хубавото е, че мъжетенови [re: LadyMorgana]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано17.05.10 01:28



еротична фотосесия посветена на мен ли си направила?



може и по-хард не се притеснявай

Veni, vidi, vici

Тема Re: Хубавото е, че мъжетенови [re: мapдyk]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано17.05.10 02:04



как позна? Наистина имам вдъхновение за такова мероприятие - и достатъчно добра фототехника, за да направя най-яката еротична фотосесия на готин мъж



Сега, казано по асиро-вавилонски - ти ми падни в полезрението на обектива пък после ще говорим Е - надявам се да дадеш една идея ориентир за по-култовите си места де


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Хубавото е, че мъжете [re: LadyMorgana]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано17.05.10 20:55




Гони една костенурка в Сакар.
Това не е в негов стил, определено ме изненада - жега, мирис на люляци къмту макове там, жарко слънце, безлюдни пътища, ароматен вятър, девствена природа. Използвам възможността да рекна тук, че имаме ужасно красиви места - ако някой не е ходил през май в Сакар - загубил е - пищно, зелено, умопомрачително, дори лошите пътища не правят впечатление - толкова е натурално, запазено, чисто, жестоко, сякаш времето е спряло!

Та..пъргав костенур, подтичваше с прилична скорост - въжеиграч върви по осевата линия.
Някой я бе гютюрясал, но държеше правата линия все още. Подминахме, та се набиха кучките най - неочаквано, върнахме назад около - стотин метра, безмълвно опразни се кутия (аз естествено като един кьорчо сунтабела до последно не видях какво се гъзурчи насред пътя), положи се тоз динозабббър вътре грижовно в най - удобни балдахини и така - понесохме я горди - то не бе радост, не бе чудо ..и тя..аха, аха..да му проговори.

Редактирано от impulce на 17.05.10 20:59.



Тема Re: Хубавото е, че мъжете [re: LadyMorgana]  
Автор loverrock ()
Публикувано17.05.10 21:03



Един тийнейджър ми подари шоколадово яйце и после ми каза, че искал да види отпечатъка от зъбите си върху дупето ми, ето това някой трябваше да го снима!



lovers and wine

Тема Ух до сега гледах за какво пишеш [re: impulce]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано17.05.10 21:11



Но и по Великден за пръв път бях в най-южната част на България

Там няма ли резерват? Четох какви животни има и че са застрашени от изчезване, но никъде не пише дали има резерват.



п.п. За сега няма да пиша за това, което мисля/ си спомням


Само ще загатна, че за пръв път виждам мъж, който е съгласен да е вързан с грилянд за шкафа в кухнята. Само трябваше да се внимава да не се спъне някой


by himbeer

Тема Охо хехехе сега се сетих [re: loverrock]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано17.05.10 21:15



Преди много време, едно хлапе беше направило нещо за мен, аз му благодарих, а той се засмя, обърна бузата си, като я посочи с пръст, за да му дам целувка



Аз трябваше да се наведа (!!!! той едва стигаше до рамото ми!!) и тъкмо да го целуна по бузата, и той се обърна и ме целуна по устните

После много се смя и избяга


by himbeer

Тема Re: Ух до сега гледах за какво пишеш [re: himbeer]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано17.05.10 21:19



Мисля, че е в Странджа той.


Той целият район е божествен.
Там, където бях - имаше Кралски орли и специално от Кралството предприемчиви и загрижени люде...направили и асфалтирали цяло пътче, по което да се стига до там. ..дали е било заради общата синята кръв, не зная - но похвално.
Кога ли и у нас - някой така ще се загрижи..

Е, в този ред на цветни, Хавайски мисли..аз пък си падам по гримиране.
Но рядко ми угаждат на прищевките.



Тема Re: Ух до сега гледах за какво пишеш [re: himbeer]  
Автор Poзмapи (La Loba)
Публикувано17.05.10 21:21



Природен парк "Странджа"

Semper fidelis


Тема Хм да, [re: impulce]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано17.05.10 22:49



най-вероятно не е трудно да се сети човек, че става дума за режерват, дори и да не го пише на табела

Аз само от прочетено усетих идеята, а наживо сигурно е доста ясно

Сега намерих резерватите Силикосия бил най-стария, но териториите са само описани, трябва първо да видя кое къде е


by himbeer


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.