Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Как ги свалихте?нови  
Автор Slona_sf (учител джедай)
Публикувано15.05.10 22:34



презервативите? Нали се сещата. Срещате някого. Решили сте, че той ще е за по-дълго и за да ви е по-качествено махате дрехите. Обачеее......просто така го махнахте или правихте изследвания преди това?

Не е тайна, че преди близо два месеца срещнах "НЯКОГО". Отношенията ни се развиха невероятно бързо и експлозивно. Напасването стана по-един вълнуващо естествен начин, а за секса нямам думи. До преди да я срещна аз си мислех, че съм мъж с еректилни дисфункции. Сега си мисля, че съм на 17 години. никога не съм мислил, че мога да направя 3-4 кръга на вечер в продължение на толкова много време на тази възраст. Както казах, мозъка ми пречи на секса и аз си мислех, че съм сексуално фалирал.
Въобще целият ми съзнателен полов живот е протекъл под шапката на презервативите. Като магьосник съм в ръцете. Така съм свикнал с тях, че ако не е там долу изпадам в паника. И няма как да е по друг начин. До момента всичко бе под знаменателя текуческтво. С две думи обичам да си играя.
Дали заради неудобствата, които предизвикват презервативите, съхнат, късат се и т.н., или заради цените (за тези два месеца съм дал близо 200 лева) рашихме да ги махнем. Самата идея направо ме стресира. Дори в пристъп на стрес заявих, че искам възможно най-изчерпателните кръвни и микробиологични тестове. Тя пък се ухили и каза "Много ясно".

Направихме ги. Признавам си, че имаше тръпка. Имаше момент в който продсто си представих върволицата преди НЕЯ. Резултът - презервативите предпазват!!! Дори лаборантката се опита да се пошегува с мен. Пита ме "Женен ли сте?", а аз "Не е ли видно? Едва ли щях да съм толкова безгрижен ако бях! Вие как мислите?". Тя пък "Е, ако бяхте нямаше за какво да се притеснявате?!". Това признавам си направо ме развесели. Като знам с колко "сериозни" жени съм бил и ми става весело....
В крайна сметка започвам да откривам един нов свят в секса без презервативи. Свят до който стигнах много трудно. Кажета ми при вас как беше? Имаше ли тестове или плюхте през рамо и скочихте във водата? Струва ли ви се ненормално поведението ми или още съм в границите на приемливото? Просто се замислих над собствената си реакция. Кой? АЗ? Да махна презерватива? Да бе?! Я първо тестове и микробиологии....

Луда работа. мислите ли, че българина редовно ползва презервативи в забежките си и мисли за рисковете?

понеже съм щастлив, малко съм свенлив...

Тема Аз лично,нови [re: Slona_sf]  
Автор parvaty (одиозна)
Публикувано15.05.10 23:07



съм точно като тебе - отказвала съм секс, ако нямам презервативи, и партньора няма! Във век, в който се умира поради полово предавани болести, да правиш секс без предпазни средства е като да скачаш от самолет с някаква раница - може да има парашут, ама може да има и обедното меню, ако ме разбираш!

Друг е въпроса, че ако ОБИЧАМ някого, не бих го накарала да се подложи на кръвни изследвания... мразя игли!... Пък и, доверието е в основата на една връзка, макар, че доверие с цената на Живота ти не си струва... с други думи - да, и аз съм предпазлива и с умисъл, Живота не е само един, но ТУК и СЕГА е!

п.п. аз чак такава навалица като теб нямам, но въпреки това държа на предпазните средства! как беше ... "доверие - всекиму, вересия - никому!"



Тема hehe как се е развълнувалнови [re: Slona_sf]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано15.05.10 23:12



много добре звучиш


Почти като младоженец


Сега на въпросите, малко се разсеях, трябва да поглеждам


Да, тези които познавам интимно ползват презервативи, но често ги слагам аз, с някои изключения (за слагането) нали помниш, че аз нямам хобот, но мисля че може би се справям почти толкова добре, колкото теб


А за тестовете, всички мъже по стечение на обстоятелствата трябва да се подложат на такива тестове, което не е свързано с проблеми, та дори и не непременно с мен. Както и аз. (а при мен е ужасно, винаги посинявам и понякога ми бодат ръката отгоре,от обратната страна на дланта)

А аз ходя много по-често на лекар отколкото мъжете. Мисля че при жените по принцип е така.


А махането на презервативите е много вълнуващо, да Дори и за жените


by himbeer

Тема Re: Как ги свалихте?нови [re: Slona_sf]  
Автор loverrock ()
Публикувано15.05.10 23:35



На мене не ми се е случвало да свалям презерватива, дори когато имам сериозна връзка, обичам кондомите и никога не съм мислила да пия хапчета и да слушам лекарски препоръки относно контрацепцията! Но дори и да ползваш кондоми пак трябва да си правиш хив тест, това е!

lovers and wine


Тема Re: Как ги свалихте?нови [re: Slona_sf]  
Автор lush ((:)
Публикувано16.05.10 00:15



Е аз нямам този проблем може би защото съм млад и зелен и не му мисля толкова даже преди 2 години някъде бях в Анталия за нова година там се запознах с една украинка която ми врътна една свирка в тоалетната на лоби бара след това се качихме горе и там се сещаш...и въпреки това въобще не ми мина през главата (може би заради количеството алкохол което бях погълнал) какви ги върша после се повтори в асансьора докато я изпращах до стаята и така.
След това като се върнах в България си направих всички възможни изследвания и се оказах късметлия.Даже и със сегашната ми приятелка като правихме за първи път секс беше без презерватив е с нея се познавахме 4-5 години преди да се съберем и преди това също сме имали нещо общо така че това едва ли се брои :)



Тема Re: Как ги свалихте?нови [re: lush]  
Автор Slona_sf (учител джедай)
Публикувано16.05.10 13:09



значи ти е време да почнеш да мислиш. нали това те отличава от маймуните и те прави зрял човек?


Иначе украинките са хубаво нещо, стига да са се къпали....

понеже съм щастлив, малко съм свенлив...

Тема Re: Как ги свалихте?нови [re: loverrock]  
Автор Slona_sf (учител джедай)
Публикувано16.05.10 13:11



ааа, секс без презервативи е едно, хапчетата съвсем друго. сигурно ще е нужно столетие за да свърша вътре...то опасно, после изкачат едни такива неща...гледал съм ги по дискавърито



понеже съм щастлив, малко съм свенлив...

Тема Re: hehe как се е развълнувалнови [re: himbeer]  
Автор Slona_sf (учител джедай)
Публикувано16.05.10 13:13



ти пък веднага за най-лошото си помисли. младоженец. пу...

за слагането трябва да видим. айде да не почвам с циганските изказвания за себе си, че още е жива....



понеже съм щастлив, малко съм свенлив...

Тема Re: Аз лично,нови [re: parvaty]  
Автор Slona_sf (учител джедай)
Публикувано16.05.10 13:16



да обичаш? това го разбираш преди да умреш навярно...

обичам себе си. много. а трипер, сифилис, кандинки и други такива гадинки хич не ги обичам.

като ти прочета ника и се сещам за първата ми голям пожар беше

понеже съм щастлив, малко съм свенлив...

Тема Като спомена за дискавъри и порастване [re: Slona_sf]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано16.05.10 13:57



Се сетих и за една вчерашна тема. Ставаше дума за мъжа на една кака, която преди 3 месеца станала мама.

Мъжа й имал проблеми с това да вижда детето на гърдата й, защото след това не можел да я вижда като сексуален обект.

Така че си опичай акъла, със смелостта да свършваш вътре, да идват и другите нагласи




by himbeer


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.