Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:40 27.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Е*а ли майкатанови  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано27.04.10 02:51



на ГЗС администраторът Киро?
Както знаете, този въпрос го бях задала вече в последната си тема тук, но мисля, че по-скоро сега е момента да му потърсим отговор.
От дистанцията на времето и с емоции поуталожени след големия каламбур, как ви се струва - традицията ГЗС да е един от най-интересните и динамични форуми настояще ли е или минало?





Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Caramel]  
Автор интpo (wildwind)
Публикувано27.04.10 04:12



Настояще! Аз кат нов ми е мноо интересен! Кефя се,на сплотеността Ви,в личните съобщения,на откровенността,на честите срещи,организирани тук,на прямотата на жените....Абеее,е.а ли му майкята,готино е!



Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: интpo]  
Автор интpo (wildwind)
Публикувано27.04.10 04:21



И сам не си вервам!



Тема ГЗС вече е минало.нови [re: Caramel]  
Автор Фpeди (бунтовник)
Публикувано27.04.10 07:50



Таква, каквото беше, и с това, което е било в него - това вече никога няма да го има пак.

Задължение на мъжете е да го държат еректирал, докато жените се задоволят!!!


Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Caramel]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано27.04.10 11:42



кат става дума за каламбур, въпросната майка на ГЗС отдавна не се е появявала





Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Caramel]  
Автор juanito (ex seek-er)
Публикувано27.04.10 12:22



.... минало .... този Киро явно е много еблив

. Ако той е причината разбира се.

Иначе клубът е мнооооооого различен .... в негативен план. Нека никой не се засяга .... просто истината ....



Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: juanito]  
Автор juanito (ex seek-er)
Публикувано27.04.10 15:26



Прочитайки 1-2 теми от октомври 2009г. .... аз деен клубар от 2003-04-05г. (с ник seek-er), заключавам, че ....

.... Киро е е*ал майката на клуба .....



Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Caramel]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано27.04.10 15:53



Карамелче, нямам представа как е било преди.


Понеже съм от 5 месеца тук.

Ала виждам много умни, направо мъдри хора, с които ми е приятно да общувам.
Стар клубар или нов, достатъчно е да забележа интелект, добронамереност, възпитание и това ми стига.

Само бившият ми приятел знае, че пиша тук. Никой друг от близките и познатите ми. Ако разбереше, щеше да падне от изненада. Какво диря в ГЗС?!

Аз си знам. Щом се позадържах, сигурно има защо...

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Caramel]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано27.04.10 17:42



Пак ни караш да ровим в задния двор. Ок, моето мнение е, че Киро изживя зимна криза, която прогони някои от по-чувствителните (и честолюбиви) хора. Достатъчно е да спомена Морфиус - един превъзходен модератор, без да изброявам другите. Тази криза нямаше начин да не промени общото звучене на клуба. Имаше един период, в който безпрепятствено нахлуха обичайните на нета агресивни номади - изпонаплюха и изпонасраха де що можаха и се ометоха. Забелязвам обаче една особеност на този форум. Като океана е. Има способност да се самоочиства. Бавно но сигурно. В същото време пролетта донесе освен щъркелите и лястовичките, някои много готини клубари, изчезнали от години. Да се надяваме, че тенденцията тип "Завръщане в синята лагуна" ще продължи. Ето Слона го нямаше сума време, върна се свеж като новородено слонче :)))) Другите, макар и инцидентно хвърлят някой коментар тук - таме.
Не може да не отбележим и новите попълнения, които намериха място сред нас.
Сега... от моя опит съм установил, че няма незаменими хора, нито форуми, нито нищо. Неведнъж съм сравнявал този клуб с любимото ти заведение. Ходиш, ходиш, пък ти писне и не стъпваш там с месеци и години. После пък ти стане мило и пак почнеш. Така е и ще е. И аз съм правил дълги паузи.

Ако се върна на сравнението с океана. Да, един петролен танкер може да ебе мамата на пейзажа, да избие някои по-нежни създания, но... в крайна сметка се самоочиства и водите му стават отново годни за обитаване.

Това е отговора ми по темата.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: _Brave_]  
Автор juanito (ex seek-er)
Публикувано27.04.10 19:00



..... не съм присъствал на кризата на Киро

..... ти обаче си прав ..... няма голям смисъл да се "рови в задния двор". Разбирам и Caramel .... в нея има голямо разочарование от слчилото се. Голямо разочарование има и сред доста други клубари ....
Рових се из архивите ..... прегледах много теми. От времето когато съм бил тук, също и такива, които не бях чел ..... запознах се и с много нови клубари. Та това, което искам да кажа е, че е много тъжно да видиш мястото, в което си общувал с толкова много готини хора, хора, от които си научавал по нещо .... да е толкова пусто

Разбирам разочарованието, но искам да призова старите клубари или поне тези от тях, които хвърлят по някое око в клуба без да пишат .... към едно .... "Завръщане в синята лагуна" .... защото този клуб не е нито на Киро .... нито на когото и да било .

Този клуб .... и хората в него не могат .... и няма да се съберат на друго място.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.