Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: англичани и българинови [re: Maлинчe Kopтec]  
Автор wit rocks (wiskey be)
Публикувано06.05.10 19:18



благодаря,от името на Българските мъже!





Тема Re: англичани и българинови [re: Maлинчe Kopтec]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано06.05.10 19:31



Днес май си на копи-пейст по всички клубове с Ода за българския мъж.



Да си задам и тук въпроса:

Затова моля всички дами на планетата Земя да не казват "обичам те" по време на секс.

Защо да не казват?



Тема Re: англичани и българинови [re: Maлинчe Kopтec]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано06.05.10 23:41






by himbeer

Тема Re: англичани и българинови [re: Maлинчe Kopтec]  
Автор Nest of Wales (Princess)
Публикувано07.05.10 00:07



Аз ще се въздържа от дългия коментар,който ми дойде на ум.

Първо, не се надявай от една срамежлива селянка мома англичанка с очевидно религиозно образование да съдиш по останалите 60 милиона англичани и англичанки.

Второ, лошия опит в секса си го имат и много български жени,ти какво им отне думата като на маловажни.

Трето, ако би имала на идея колко това няма нищо общо с човека а с опита му, ..... както и да е. Това последното ще го обобщя с няколко по-разбираеми думи. Какъвто си го направиш, такъв ще си го ебеш. И не е до националнос.


Аз си намерих моя рисънт партнер срамежлив, слагаше п два презрватива (не-буквално казано, ма яко ментално обработен...) и ужасно комплексиран от такива срамежливи моми англичанки. Същия индивид, няколко месеца по-късно си го превъзпитах за своя лична употреба, ебе като дзвер и по часове, колкото и когато на мен ми трябва.

Еми....аз тука националности не виждам. Виждам лош опит и лош енвайрънмент.


Тая същата мома англичанка, ако я нагъне некой здрав юнак, даже може да не е българин, знаешли колко бързо друга песен ще запее? за мен си е обмяна на опит както пеехме по татово време.


Като "обмениш" повече опит, тоест навъртиш повечко часове с подходящия спаринг, найш ли как се променяш ментално и ебално





Тема Абе, не бе!нови [re: Nest of Wales]  
Автор parvaty (одиозна)
Публикувано07.05.10 00:12



На англичаните им импортват децата, щото с тия шест минути секс, те дори до оргазъм не стигат!





Тема Re: англичани и българинови [re: Maлинчe Kopтec]  
Автор интpo (wildwind)
Публикувано07.05.10 00:13



Че сме велика нация,и че ще завладеем света(с ебането си),в тва, нема спор! Само дано,преди тва,не изчезнем....



Тема Re: англичани и българинови [re: интpo]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано07.05.10 00:25



що бе - ебците все някак успяват да се репликират - пардон - репродуктират




Major e longinquo reverentia

Тема Re: англичани и българинови [re: LadyMorgana]  
Автор интpo (wildwind)
Публикувано07.05.10 00:32



Еее,нали все мислим за другите!

Нас-кучки ни яли!



Тема Re: Абе, не бе!нови [re: parvaty]  
Автор Nest of Wales (Princess)
Публикувано07.05.10 00:39



Импортват на куково лято, сега днеска се правиха избори и така ще затегнат импорта имигрантски, че ...



Която и партия да вземе изборите, сичките до една са "за" вънка имигрантите.


А 60 милиона само на острова (требе да проверя цифрите, но това ми дреме по гънките) не се правят с 6 минутен секс за по веднъж.

Нека отбележа, че тук жените се хващат да правят секс наистина и сериозно някъде след 30 си година. Напълно обичайно явление е 50-годишна да ражда първото си или второто си дете.

Не като наште селянки, задача номер едно на 19 да се е омъжила бременна с близнаци.

Има ги всякакви. Такива крайности видях, че нормален български индивид може само да си отвори устата и да забрави да си я затвори.

В момента си имаме за първи приятели едно много дружелюбно и така приветливо мъжко гейско семейство. Да си умреш просто, как се целуват срамежливо и влюбено на публично място, и двамата на по около 50 и сомтинг.

Искат да си осиновят дете и им помагаме да се оправят с това-онова. Това как ще го вместиш до момата англичанка с нещастен сексуален живот?

Редактирано от Nest of Wales на 07.05.10 00:42.



Тема Интересното е,нови [re: Nest of Wales]  
Автор parvaty (одиозна)
Публикувано07.05.10 00:49



че всъщност римляните свалят англичаните от дърветата някъде 5-ти, 6-ти век от н.е.!

После, благодарение на някои необичайни деформации на бг съзнанието (не е все едно да те мачка цървул, и да те мачка ботуш, обичам да казвам!), сме се превърнали в "парии презрени"! Пошегувах се за импортването на децата, но шегата ми беше по-скоро към авторката на темата, отколкото към теб! Любопитното е, че за времето, в което ние и те (англичаните) сме развивали държавността си, те са се развили до една от първите сили в Света (или поне до силата с най-много колонии маймуни!), а ние сме си останали балкански субекти ... със всичкия негативизъм в този израз! Уви! Нормално е хората да се възпроизвеждат в по-зряла възраст, защото родителството е скъпо и важно, отговорно удоволствие! Но, уви, ние сме с много... цигански манталитет...

п.п. за справка виж темата на детския ебач!

Редактирано от parvaty на 07.05.10 00:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.