Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 26.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Абе...нови [re: Caramel]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано14.05.10 22:09



Принципно говориш много мъдро(уважавам го и в случаите когато не съм съгласен с теб)....за жалост си една от малкото...



Тема прости минови [re: Aлиca.]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано14.05.10 22:09



аз и киро сме убийците, а ти си моралистка..





Тема Re: Абе...нови [re: Boждa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано14.05.10 22:21



Благодаря, че видя конструктивизма ми измежду емоционалните изригвания.







Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Caramel]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.05.10 23:08



забележи пъстротата и разнообразието на хора и мнения и започни да цениш и уважаваш различията между нас

Според мен, Брейв е един от клубарите, които зачитат чуждото мнение. Дори да е коренно различно от неговото. Нормален спор провежда с всеки. Не употребява груби думи и обръщения.

Точно това ми е направило добро впечатление.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Caramel]  
Автор TиMoTдиM™®© (Do Not Disturb)
Публикувано15.05.10 00:41



Щом не влизам редовно, нещо остарява



И само не започвай с: "`ма, аз не съм такава!"..............

Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Caramel]  
Автор Slona_sf (учител джедай)
Публикувано15.05.10 22:01



по-скоро минало. казвам го от гледна точка на едногодишната ми липса. много хора ги няма.....



понеже съм щастлив, малко съм свенлив...

Тема ч то на ГъЗъСъ-тонови [re: Caramel]  
Автор пpeceн шпek (пак аз:))
Публикувано16.05.10 01:51



му се еба майката още като спря да говори за секс

стана модерно и Киро простояхна дръжката на метлата :))



Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: saksun]  
Автор Nest of Wales (Princess)
Публикувано16.05.10 03:13



Както казах по-горе, неграмотните посетители на клуба го направиха помия.

Авторката с неграмотен ник, кото не знае елементарни неща, включително какво е плурализъм и различия и не знае какво е нормален спор (със сигурност не е един да се налага над друг с грубост и крясъци в отговор на критично мнение относно собствената й неграмотност щото била обидена, ми обидена ще е, ма сама се е обидила с неграмотността си, сега ние слепи ли да ослепеем за да не й виждаме неграмотността?)
та същата, дето се е разкряскала ..... зачитането на чуждото мнение да не се бърка с налагане на твоето над чуждото, щото в целио дир това е положението и дир затова е празен, от налагане на знайно е чии модераторски мнения.


Не само ГЗС е празен. Хамериканския клуб е празен демонтративно вече 4 години. Нормалните хора просто го напуснаха организирано като реакция на репресии и простотии Същото е положението с цял списък клубове. Не мога да видя дори на пръв поглед движение по клубовете. Пишат си като луди само модераторите, включително с други никове, сами отговаряйки си и симулирайки комсомолска дейност (

като клуба на чужбината, който опустя със същите действия и машинации и сега там си подават реплики като луди 4 (да, 4!!!) модератора.

Дир никога не е бил толкова празен и жалък.


ДИР НИКОГА НЕ Е БИЛ ТОЛКОВА ПРАЗЕН И ЖАЛЪК!


Не че ме радва, но пък и определено не ми е жал. Дир стана нарицателно за смешници, грабнали байрака като бащиния. Ми нека. Ето ви, вижте се колко струвате. Толкова струвате, едно нищо, и сте смешни.


Събрали се тука да се оправдават и да си измислят причини защо било така.


Причината е само една. Коравоглавието на шепа неграмотни простаци.




Няма друга причина. От най-популярното интернет местенце на България, вижте се докъде стигнахте и в какво превърнахте дир. Нормалните хора избягаха отдавна от простотията и идиотизмите тук. Няма НИКАКВА друга причина. Няма нужда да си измисляте други причини.

Тая неграмотната да не се припознае пак. След първите няколко фрази, адресирани до неграмотната, останалото е адресирано към шайката, настанила се тук. Като гледам, и неграмотницата се е вписала в шайката, тя затова така се дере. Тя ще ми говори за толерантност и за различия на мненията. Тя ако беше толкова толерантна колкото иска да се изкара, нямаше да надава такива вопли по всяко различно от нейното мнение.




Воопще не ми пука. Гледам ви сеира и си ръкоплескам сама. Докъде сте с докарали, и най-смелите ми прогнози не бяха толкова крайни.


А ся се погледнете докъде сте се докарали. Жалка картинка .





@Карамел, еби им майката и ги зАрежи. Това е най-доброто, което можеш да направиш.

Еба си злобата, еба си мъртвилото. Еба си нещастниците. Еба си неграмотниците и простаците. Няма за какво да ти е жал.

Редактирано от Nest of Wales на 16.05.10 03:25.



Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Nest of Wales]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано16.05.10 10:00



Честно казано, не съм се замисляла за причините, защото дир- ът не ми е втори дом, въпреки голямото количество мнения, които в дни на съответно настроение съм готова да изпльоскам в 2- 3 клуба основно, ала си прав (-а) , че дир-ът наистина поопустя. И аз забелязвам едни тенденции в повечето интересни за мен клубове, които не ме радват.



П.П. Виж, за този клуб ми е ясно в общи линии, но вече не виждам голям смисъл да го обсъждам, пък и не се чувствам в правото си дотолкова, доколкото повече чета и далеч по- рядко съм драсвала някое и друго незначително мнение.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.
Brick in the Wall

Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Nest of Wales]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.05.10 13:13



От твоите постове блика истерия, "грубост и крясъци", негативизъм.

Мнението ти за мен не е "критично", изречено със спокоен и добронамерен тон. Ако беше така, щях да го приема.

Сто пъти повтори колко съм неграмотна, което смея да твърдя, е далеч от истината.

И като те чета, виждам, че истински допринасяш за това клубът да е "празен и жалък". Но все пак има много нормални, умни хора тук и сега, независимо как е било преди.



П.п. Не е зле да престанеш да се занимаваш с ника ми. Той че е хубав, хубав е. Ама пък чак толкова да завиждаш за него.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.