Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 23.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: _Brave_]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано14.05.10 19:58



Това, че според теб се дървим без причина, щото просто ни е докривяло и се разтоварваме, си е изцяло твоя версия. И за твое разочарование аз нямам нищо общо с нея.

Първо, нямаш база за сравнение за клуба преди и сега и второ, не искаш да видиш отвъд конкретните събития, заради които клубът опустя. А фактите са, че Бачо ти Киро си налага цензура и орязва права на хората тук само заради собствените си капризи и его.
За разлика от теб, мен ме е грижа дали мога да изказвам мнението си сводобно, без някой да ми слагат лепенка на устата, щото по една или друга причина се разклатил крехкия му селф-естийм.
Забележи, че не всички са на твоето мнение и не всички са съгласни на какво да е като теб. Ако този път рестрикциите и своеволията ти отърват и нямаш нищо против тях, нищо не гарантира дали ще е така следващия път. Само че подобни действия ни унифицират и обезличават и това е, което ти НЕ виждаш.
Така че отвори очи , бейбе, забележи пъстротата и разнообразието на хора и мнения и започни да цениш и уважаваш различията между нас, защото както вероятно (не) знаеш, без тях е една голяма боза, от която скоро и на теб ще вземе да ти призлява. Бъди сигурен.



Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Caramel]  
Автор Demon... (мистичен)
Публикувано14.05.10 20:30



Съгласен съм с това което казваш по принцип. Обаче дир.бг е само едно от многото места с форуми в интернет. Такива има много и част от тях несъмнено имат капризни и незрели модератори/администратори, и това е нормално - даже няма как да бъде иначе.

Това че гледаме на дира като на някаква обществена медия или институция, със съответните права и задължения, е наша грешка. Ако клубовете на дира имат идиотско модериране и въпреки това са сред най-популярните, това е само индикация че на хората не им пука. Тогава имаш избор - или посещаваш елитарни форуми в които хората са ти по вкуса и държат на неща като свобода на словото и т.н., или си правиш такъв форум с надеждата да намериш още някой с който да си говориш, или приемаш нещата такива каквито са и ползваш дира въпреки идиотското модериране.

Бъркам ли някъде?



Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Caramel]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.05.10 20:38



Да попитам: каква ще е реалната полза от тази тема според замисъла ти да я повдигнеш?

Клубът вероятно няма да стане същият, какъвто е бил преди 10 години - някои хора са си отишли, останалите сте се променили. За да стане поне малко подобен на това, което беше преди скандала, трябва да се върнат хората, които спряха да пишат. Ако можеш, убеди ги. Новите хора, които се включват тук през годините, а и напоследък, нямат представа как е било преди, те правят опит да се вписват в завареното положение. Затова, некоректно е да бъдат нападани. Останалите пишещи също е некоректно да бъдат нападани, обвинявани в посредственост, овчедушие и прочие бозаво поведение. Това си е тяхната мярка и техният избор.

Всъщност, на кого и за какво се сърдиш с тази тема? Ако е на Киро, псувай го, юркай го, белки го промениш. Но останалите тук с какво са ти криви?



Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Demon...]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано14.05.10 21:11



Скъпи ми, Демоне, в клубовете съм от 2000-та година и причината, поради която все още се тръшкам е, защото имам сантименти към тях и по-конкретно към ГЗС. Ти например, когато видиш, че нещо, което цениш и обичаш започне да се разпада и то поради нечии нелепости и безобразни действия, безучастно ли ще гледаш? Ще обърнеш гръб и ще си заминеш без нищо да направиш?
Аз не мога така! Безразличието никога не съм го разбирала.



Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Aлиca.]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано14.05.10 21:18



Реалната полза е, че съм вярна на принципите си и действам срещу това, което смятам за нередно или несправедливо, вместо да мигам на парцали и да го обявявам за кауза пердута, само защото така било по-удобно или пък по-малко енергоемко.



Тема Абе...нови [re: Caramel]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано14.05.10 21:27



честно казано и "вие, старите клубари" не търпите особено много хора с различно от вашето мнение...На мен лично това не ми пречи,

но е кофти с двоен аршин да се мери.



Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Caramel]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.05.10 21:34



Одобрявам. Особено, ако действаш и в другия форум в посока агитация за възстановяване на тукашното ГЗС.

Аз бях отказала за 2 месеца нета и точно по това време станал скандала и отшумял. Затова, имам представа само от стари вече и неизтривани теми какво приблизително се е случвало.



Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Aлиca.]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано14.05.10 21:36



А ти знаеш ли, че на онова място аз, ти и киро сме обявени за "убийци на дир-а"





Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Boждa]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.05.10 21:43



Аз ли????? Тва, да не е Роксито да ме е споменавала с добро.



Имах адреЗа по едно време, като се появих тук след месец и гледам - мъртвило, и отначало хвърлях по едно око по темите, ама после ми се затри някъде.
Баш пък аз на кого оттук съм бръкнала в окото, като всички други 5 пъти по-устати от мене? Кажи, моля те, че сън няма ме хване сега!



Тема Re: Абе...нови [re: Boждa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано14.05.10 21:46



Стига с тоя сепаратизъм, бе, Вожде! Разбери, че няма "вие" и "ние" тук. И никога не е имало. Когато нещата се променят поради нечие действие (в случая вървят стремглаво надолу), това засяга всички. Рано или късно.
Елементарен природен закон, отнасящ се до всичко, което правим ... или не правим.

Редактирано от Caramel на 14.05.10 21:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.