Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 23.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Demon...]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.04.10 18:14



Ок, ти си знаеш, говорим си просто.


Значи имало нещо конструктивно, все пак, но наистина мисля, че би могло да бъде доста по - приятно, забавно и на човек да му е драго да влезе, да разпусне, да побъбри.
Ама ти ядосан ли си верно?
Хайде, наслука с делата тогава - щом има хъс, няма начин да не се постигат.



Тема Re: ГЗС вече е минало.нови [re: Фpeди]  
Автор Koфтият (старо куче)
Публикувано04.05.10 16:09



Веднага ще ти кажа и защо. Защото всичко се е изказало. Сто пози за секс - дискутирани. Само пример. Позите, да речем, са сто, не са сто хиляди. И сто хиляди да бяха - пак така щеше да завърши форума. Всеки форум си има своята продължителност. Не е само този.



Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Demon...]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано04.05.10 20:40



Разбирам последно се опитваше да се държи грубо като й казах че само насъсква Далия а иначе се държи на положение. Това за да ме опровергае! Не й се получаваше много де, възпитанието не прощава.

Я ме цитирай, че ми стана любопитно. Виж, никой тук няма представа колко ГРУБА мога да бъда и не искам да има, вярвай ми.


А Далия е такава безхарактерна глупачка, толкова се поддава на насъскване и въобще на влияние, толкова си няма собствено мнение, че няма и накъде повече.
Ти просто виждаш неща, каквито искаш да видиш и това е проблемът, но колкото и да говоря, няма да те накарам да го разбереш, което е жалко.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: Caramel]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано04.05.10 23:11



Не. Нещата просто се върнаха в равновесно положение.

**Citius, Altius, Fortius**


Тема Re: Е*а ли майкатанови [re: HAДEЖДA™]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.05.10 13:12



И ти се появи.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Е*а ли майката [re: paзбиpaм]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано06.05.10 09:05



Аз не съм изчезвала бе, ни пък съм се клела "аз нивгаш повече тук.."

Времето нещо не стига напоследък, кат сложиш и една голяяяма доза мързел към това, и ет я картинката яснааа.

**Citius, Altius, Fortius**

Тема Re: Е*а ли майката [re: Caramel]  
Автор Nest of Wales (Princess)
Публикувано09.05.10 18:35



ГЗС отдавна не е мерило за нещо.


Аз помня клуба от времената отпреди Фукла. Киро требе да е бозал от майка си тогава.

Просто хората изтекоха, две поколения хора през дир и клубовете. Първите хора потребители бха друго качество. Аз още си пазя непипнат (едва ли някога ще го ползвам...) първия си никнейм, отворен от тия времена. И не защото нещо, ми защото като първа глупачка изгубих паролата и години след това опитвах да си я спомня или възстановя, но не би.

Значи, онова, което беше дир тогава...хаха, никога няма да се върне. Други хора, други времена. Други нрави и други общности.


Сегашните са евтини и еднократна употреба. Путкенска работа.

Погледнете клуба, прилича на овонясало се блато. Няма движение, няма личности, няма интересни теми, няма интерес и хъс. Твърдо вярвам, че това беше целта на Киро и на собственика. Да направи клубовете лесни и евтини за управление, и да се вкарат лесни и податливи хора, съгласни с всичко отгоре на заповед.


Всеки, който е писал тук преди 10 и повече години, знае какво имам предвид.


Смятам това за отражение на българската действителност - лесни и евтини за управление хора навсякъде. Не е само в дир, ако това изобщо е извинение за което се случва в дир.

Смятам това за отражение изобщо на световната действителност. Наблюдавам това в световен план.


Предпочитат се хора с робска психика за робските дейности. Мислещите и независими хора са НЕ-предпочитани. Кой управляващ предпочита да види колко е некадърен и смотан в сравнение с мислещ и можещ човек, който не иска да бъде управляван некадърно?


Всеки е свободен да си избира пътя. Когато този клуб беше интересен, хората прекарваха тук цялото си време. Сега, ако някой надникне случайно ... е от носталгия по онези времена. Показателно, Уотсън





Тема Re: Е*а ли майката [re: Nest of Wales]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано09.05.10 20:20



Когато този клуб беше интересен, хората прекарваха тук цялото си време.

А дали това е напълно нормално? Аз не бих го правила, дори и да е интересно колкото преди. Просто си пиша упорито и по телешки вече девета година, но да си давам всичкото време на клуба ... ами значи аз просто да не живея.


Има и друго - преди е било анонимно, или поне сме вярвали, че е така, а сега и най-загубените знаят, че сме в Биг Брадър тук.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 09.05.10 20:23.



Тема Re: Е*а ли майката [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night (())
Публикувано09.05.10 21:53



а ти защо изобщо му отговаряш?
нали горещо метаха боб да ме няма , еми ето- няма ме , обаче не зараства пуста краста дето я чешат -мине /немине като надникна -те ти някой лайно елейно пак образувало изречения и ми превърта ника казала/ рекла/ имала предвид ....





Тема Re: Е*а ли майката [re: Nest of Wales]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано09.05.10 23:50



Еби си майката! Същите големи на приказки тъпаци си бяхте!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.