Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:54 27.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Пълен провалнови  
Автор *Cygnus* (член)
Публикувано20.04.10 19:15



Няма такъв карък като мен. Пфууу, добре че не играя тото, късмет нямам, братя и сестри. Туй се случи преди 3 дни, през уикенда - ах, побеляха ми косите за 24 часа с моята. Начи събрахме се на купон у наши приятели, всичко беше идеално - ядене, пиене, базици, простотии, после народът взе да се разотива и останахме само аз, моята и наша приятелска двойка. А те са много разкрепостени и отдавна ни намекват, че искат да ни изконсумират двамата сексуално и да си изменкаме половинките

. Естествено аз като стар тактик отдавна работя по въпроса и си мислех, че имам очевиден напредък, но оная вечер тъкмо започна хубавата част от играта и моята по едно време стана и вика: "Уф, не мога да го направя." И отиде и си легна най-безцеремонно. После я питах, защо не поиска да го направи и тя: "Гадно ми стана да я гледам как тя те натиска". И аз й викам: "Ами добре, можехме да го направим в различни стаи" и тя се обърна на страна и нищо не отговори.
Странното е, че тя показваше признаци, че единствените хора, с които би го направила са точно те. Щото аз съм и намеквал за суинг с непозната двойка, обаче тя ми каза да забравя за такова нещо. На мен ми мина мерака вече за такова нещо и се отказвам от по-нататъшни усилия по въпроса. Обаче много ме е яд, че не стана работата, чувствам се яко прецакан. Искам някой, който има опит в тая област да ме успокои, че по-добре е станало така, щото ще се гръмна от яд. Много имам нужда някой да разбере страдащата ми душа в тоз гаден и мъчителен сухо-сексуален момент, който изживявам.



Тема Re: Пълен провалнови [re: *Cygnus*]  
Автор onnellinen (котка - тигърче)
Публикувано20.04.10 19:25



Тя е давала признаци, ама на бъзик ли ги е давала, щото има голяма разлика между да те избъзика и да ти го каже съвсем сериозно.



Тема Re: Пълен провалнови [re: *Cygnus*]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.04.10 01:20



Нямам опит точно в суинга, обаче, ще се постарая малко да те утеша.



Погледни на случката от добрата й страна. Твоята жена не е искала да те вижда с чужда, нито пък тя да бъде с друг.
И добре, че не се е съгласила с предложението ти за различните стаи. Че току- виж се втурнала и разбила вратата на твоята, в някой съвсем неподходящ момент.

Според мен е много хубаво, че всичко се е осуетило. Ако не беше, можехте и да съжалявате след това.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Редактирано от saksun на 21.04.10 01:23.



Тема Re: Пълен провалнови [re: *Cygnus*]  
Автор Slona_sf (учител джедай)
Публикувано21.04.10 10:14



ти какъв си лигльоооооо



ти ще можеш ли да гледаш как някой ти кара колелото? не е много приятна гледка, освен ако не ти е служебно или подарено. Ако си го плащал дебело и търсил дълго.....зарежи.

понеже съм щастлив, малко съм свенлив...

Тема Re: Пълен провалнови [re: *Cygnus*]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано21.04.10 16:30



когато човек се обвързва е така ... трябва да поставя партньора си пред себе си (от време на време, и добре че е само от време на време

)
аз уважавам партньорката си. Онзи ден бяхме и ние на едно парти и ми вика на уше колко и се иска да изчука едно от момичетата там ... ами и на мен ми се прииска да ги погледам как се наслаждават една на друга и отдават гъвкавите си тела ама няма ...
нищо. ще дойде заветния миг

"Бях луда по него, а сега не мога да го гледам! Как се променята мъжете само ..."

Тема Re: Пълен провалнови [re: *Cygnus*]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано22.04.10 13:55



бе ти нормален ли си ?
къде е удоволствието в това някои да ти ебе жената?



Тема Re: Пълен провалнови [re: caiko]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано22.04.10 14:01



Туй е по-висшу ниво на съзнание,ти нема кък да го разбереш





Тема Re: Пълен провалнови [re: Bлeчyro]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.04.10 14:33



Да има някой на моето мнение ...

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Пълен провалнови [re: paзбиpaм]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано22.04.10 14:41



Ако некой познат ми се целуне с приятелката.......жална им мама и на дваматакамо ли да ми е наебе



Тема Re: Пълен провалнови [re: paзбиpaм]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано22.04.10 14:43



Чувала съм подобни мнения като вашите. Надскачане на "Его" и подобни. Даже гледах и един френски филм навремето- дето едни това ги сближи още повече ...

Ама да питам /щот съм малко и неопитно/ ....ако не си го правил ...и ако партнера ти се огъва при къде по-леко екстремни ситуации ...не е ли опасно за отношенията ?

Щот дайте се разберем ...това мисля е бънджи-джъмпа на сексуалният живот ...

Свободни разсъждения де ...свободни ...още не съм правила подобни неща и си философствам ...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.