Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:22 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Пълен провал  
Автор *Cygnus* (член)
Публикувано20.04.10 19:15



Няма такъв карък като мен. Пфууу, добре че не играя тото, късмет нямам, братя и сестри. Туй се случи преди 3 дни, през уикенда - ах, побеляха ми косите за 24 часа с моята. Начи събрахме се на купон у наши приятели, всичко беше идеално - ядене, пиене, базици, простотии, после народът взе да се разотива и останахме само аз, моята и наша приятелска двойка. А те са много разкрепостени и отдавна ни намекват, че искат да ни изконсумират двамата сексуално и да си изменкаме половинките

. Естествено аз като стар тактик отдавна работя по въпроса и си мислех, че имам очевиден напредък, но оная вечер тъкмо започна хубавата част от играта и моята по едно време стана и вика: "Уф, не мога да го направя." И отиде и си легна най-безцеремонно. После я питах, защо не поиска да го направи и тя: "Гадно ми стана да я гледам как тя те натиска". И аз й викам: "Ами добре, можехме да го направим в различни стаи" и тя се обърна на страна и нищо не отговори.
Странното е, че тя показваше признаци, че единствените хора, с които би го направила са точно те. Щото аз съм и намеквал за суинг с непозната двойка, обаче тя ми каза да забравя за такова нещо. На мен ми мина мерака вече за такова нещо и се отказвам от по-нататъшни усилия по въпроса. Обаче много ме е яд, че не стана работата, чувствам се яко прецакан. Искам някой, който има опит в тая област да ме успокои, че по-добре е станало така, щото ще се гръмна от яд. Много имам нужда някой да разбере страдащата ми душа в тоз гаден и мъчителен сухо-сексуален момент, който изживявам.



Тема Re: Пълен провалнови [re: *Cygnus*]  
Автор onnellinen (котка - тигърче)
Публикувано20.04.10 19:25



Тя е давала признаци, ама на бъзик ли ги е давала, щото има голяма разлика между да те избъзика и да ти го каже съвсем сериозно.



Тема Re: Пълен провалнови [re: *Cygnus*]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.04.10 01:20



Нямам опит точно в суинга, обаче, ще се постарая малко да те утеша.



Погледни на случката от добрата й страна. Твоята жена не е искала да те вижда с чужда, нито пък тя да бъде с друг.
И добре, че не се е съгласила с предложението ти за различните стаи. Че току- виж се втурнала и разбила вратата на твоята, в някой съвсем неподходящ момент.

Според мен е много хубаво, че всичко се е осуетило. Ако не беше, можехте и да съжалявате след това.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Редактирано от saksun на 21.04.10 01:23.



Тема Re: Пълен провалнови [re: *Cygnus*]  
Автор Slona_sf (учител джедай)
Публикувано21.04.10 10:14



ти какъв си лигльоооооо



ти ще можеш ли да гледаш как някой ти кара колелото? не е много приятна гледка, освен ако не ти е служебно или подарено. Ако си го плащал дебело и търсил дълго.....зарежи.

понеже съм щастлив, малко съм свенлив...

Тема Re: Пълен провалнови [re: *Cygnus*]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано21.04.10 16:30



когато човек се обвързва е така ... трябва да поставя партньора си пред себе си (от време на време, и добре че е само от време на време

)
аз уважавам партньорката си. Онзи ден бяхме и ние на едно парти и ми вика на уше колко и се иска да изчука едно от момичетата там ... ами и на мен ми се прииска да ги погледам как се наслаждават една на друга и отдават гъвкавите си тела ама няма ...
нищо. ще дойде заветния миг

"Бях луда по него, а сега не мога да го гледам! Как се променята мъжете само ..."

Тема Re: Пълен провалнови [re: *Cygnus*]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано22.04.10 13:55



бе ти нормален ли си ?
къде е удоволствието в това някои да ти ебе жената?



Тема Re: Пълен провалнови [re: caiko]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано22.04.10 14:01



Туй е по-висшу ниво на съзнание,ти нема кък да го разбереш





Тема Re: Пълен провалнови [re: Bлeчyro]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.04.10 14:33



Да има някой на моето мнение ...

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Пълен провалнови [re: paзбиpaм]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано22.04.10 14:41



Ако некой познат ми се целуне с приятелката.......жална им мама и на дваматакамо ли да ми е наебе



Тема Re: Пълен провалнови [re: paзбиpaм]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано22.04.10 14:43



Чувала съм подобни мнения като вашите. Надскачане на "Его" и подобни. Даже гледах и един френски филм навремето- дето едни това ги сближи още повече ...

Ама да питам /щот съм малко и неопитно/ ....ако не си го правил ...и ако партнера ти се огъва при къде по-леко екстремни ситуации ...не е ли опасно за отношенията ?

Щот дайте се разберем ...това мисля е бънджи-джъмпа на сексуалният живот ...

Свободни разсъждения де ...свободни ...още не съм правила подобни неща и си философствам ...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Тема Re: Пълен провалнови [re: Jolee]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано22.04.10 14:59



Джолийн, аз не се мешкам много в тази тема, но тъй като излязохме от конкретиката и заговорихме по принцип да си кажа и аз какво мисля.
Ако един партньор "се огъва при по-леко екстремни ситуации", то такъв партньор и връзката като цяло е поставена на нестабилна основа.

Подобни сексуални практики не са за всеки. На първо място се изисква еднаква настройка и на двамата партньори към такива експерименти и преживявания. Ако единия не му иде отвътре, по-добре да не се пробват тези неща.
Интересно е сравнението с бънджи скок :) Да - вероятно е екстремно изживяване и както казах: не е за всеки (както и бънджи скоковете) и иска еднаквост у ДВАМАТА партньори.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Пълен провалнови [re: *Cygnus*]  
Автор songbird__ (Fremen)
Публикувано22.04.10 14:59



не се знае какво губиш като печелиш и какво печелиш като губиш



http://youtube.com/songbird76

Тема Re: Пълен провалнови [re: _Brave_]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано22.04.10 15:20



Брейв не излезнохме извън конкретиката на темата. Също си мислех, че няма за какво да се включвам ...но май неволно и индиректно отговорихме на младежа ...
По-добре, че не е настоявал и не се е осъществило дейнието. Както спомена Рошав по-горе ...добре, че е сложил нуждите на партньорката си пред своите ...
Защото насила хубост нямаше да стане...Ако я беше огънал /изнудил, изманипулирал и подобни/...сега щеше да лее горки сълзи ...


Да си плюе в пазвата и да се радва, че му се е разминало ...

В тоя живот има прекрасни неща, които очакват всички нас....няма какво да жалим за неслучили се събития ....това не омаловажава нас, възможностите ни и нашата цена....
Понякога дори да устоиш на дадено нещо /или просто да знаеш докъде ти се простират възможностите и силите/ ...или просто да уважиш същите тези на партньора си....увеличава гореизброените...



Дай ся Нобеловата

От вчера се редактирам като ти пиша, че ми вадиш едни заключения от словореда ...дето напраууууууууууууууууу


...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Редактирано от Jolee на 22.04.10 15:23.



Тема Re: Пълен провалнови [re: Jolee]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано22.04.10 15:27



Определено е така. Няма нищо лошо, ако на човек му хрумват такива идеи да ги обсъди с партньора си, но усети ли нежелание и някаква съпротива от негова/нейна страна, по-добре да не се експериментира.
Всъщност тройки най-лесно се правят с неангажирани един с друг участници.


:))))))
И Нобелова, и Грами, и Оскар, и Аскеер...всичко ти давам, даже Ордена на почетния Легион...с лента



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Пълен провалнови [re: _Brave_]  
Автор cristal_reaver (пристрастен)
Публикувано22.04.10 16:06



Добре дайте да се съберем тогава





Тема Re: Пълен провалнови [re: *Cygnus*]  
Автор Jana dArc (лесно се паля)
Публикувано23.04.10 10:42



Никога не съм ги разбирала тези суингове... ако си с някого ей така за секса - ок, но ако имате сериозна връзка и чувства не мога да го приема. Може би съм прекалено закостеняла, не знам.



Тема Re: Пълен провалнови [re: Jana dArc]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано23.04.10 10:51



То е като музиката - някои харесват джаза, други не го разбират. Нито едните са лоши, нито другите. Просто всеки има своята настройка както за емоционалните преживявания и удоволствия, така и за физическите.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Пълен провалнови [re: _Brave_]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано23.04.10 10:57



Eй брей ...изпревари ме



Точно щях да кажа на Жана, че не е закостеняла

Няма вярно и грешно, когато иде реч за тези неща. Няма напредничави и задръстени. Има желания и вкусове Толкова е просто.

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Пълен провалнови [re: _Brave_]  
Автор Jana dArc (лесно се паля)
Публикувано23.04.10 10:59



Абсолютно съм съгласна - не казвам, че са лоши, казвам че не ги разбирам.



Тема Re: Пълен провалнови [re: Jolee]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано23.04.10 11:07



Аве ай сиктир ве,некой ше ми ебе жената и аз ше викам-радвам се миличко,получи нещо различно....и я тоже

За последствията и усложненията в бъдеще,нема да говоря,но са неизбежни.....
Нема такъв филм,кът сме решили да сме заедно си принадлежим,както тя на мен,така и аз на нея!
Ама изрудската деградация нема граници!



Тема Re: Пълен провалнови [re: *Cygnus*]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано23.04.10 11:24



Да си бяхте направили тройка. Тя ще се повърти, цупи и ще и мине накрая



--
::

Тема Re: Пълен провалнови [re: Bлeчyro]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано23.04.10 11:29



Само кФо ме сиктердосваш мене

Някъде да изказвам мнение различно от твоето ?

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Пълен провалнови [re: Jolee]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано23.04.10 11:33



Това е израз на подсъзнателните нилски въжделения клокодилски да те опита, пък било то в тройка с крокодилицата му, или пък само в тандем.
Джолийййн... казвал съм ти, събуждаш ти мрачни страсти във всякакви създания :))))))))))

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Пълен провалнови [re: Jolee]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано23.04.10 11:50



Сори,не към теб директно

Щот знам че нема ми се разсърдиш



Тема Re: Пълен провалнови [re: _Brave_]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано23.04.10 11:51



Крокодилката запали къщата и избяга с пожарникаря





Тема Re: Пълен провалнови [re: _Brave_]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано23.04.10 11:54



Ай сиктир писна ми



Трепем се как да утеша тревогите на Жана, че неразбирането на подобен род неща не я прави назадничава ...върху мен скача крокодила и ме хапе, че едикво си

Ти кАем честно чувствам се ...като че ли каквото и да сторя нечии страсти ще се излеят отгоре ми

А мойте страсти де да излея ?

исландският вулкан ще е като тичинка пред прахта, която мога да вдигна...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Пълен провалнови [re: Bлeчyro]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано23.04.10 11:59



Ще ти се разсърдя и още как

Ще те накажа жестоко !
Садо-мазо практиките ще ти се сторят лек масаж

Нежно и крехко създание съм Не стига, че си го отнасям по-принцип...ами и сега случайно ...ей тъй щот съм било добро ...Запиши си Не съм добра Зла съм

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Пълен провалнови [re: Jolee]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано23.04.10 12:05



Към мени ни можешСамо кът ти се усмихна/нема ти говоря ,че става енааа/и ше възрода всичко добро в теби



Тема Re: Тъй аконови [re: Bлeчyro]  
Автор koafioryt ()
Публикувано23.04.10 21:35



Й "то"..... туй шъй "то"

... и доТУК....

....А иначе,... знаеш ли колко широко съвокуплени има...?








ГЪЗ ГЛАВА ЗАТРИВА



Тема Re: Пълен провалнови [re: *Cygnus*]  
Автор deltaVpn (leviatan)
Публикувано23.04.10 23:35



До тук ми стана ясно, че имаш доста свободно време, щом си се закахърил за некъв суинг. А и си върлил око на онази другата. Твоята хем те е усетила, хем не си пада по суинг. Лошо.
Измисли някво друго забавление за да върнеш вниманието на половинката.



Тема Re: Пълен провалнови [re: O!Sag]  
Автор Slona_sf (учител джедай)
Публикувано23.04.10 23:40



при твойта така ли стана?



понеже съм щастлив, малко съм свенлив...

Тема Re: Пълен провалнови [re: *Cygnus*]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано24.04.10 12:46



Донаакал си се с тая реплика: "Ами добре, можехме да го направим в различни стаи". Ся ще гледаш суинг през крив макарон.

"хвърляй чинии по него по стъбите във входа, набий го с тръбата на прахосмукачката"


Тема Re: Пълен провалнови [re: Jolee]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано24.04.10 22:52



Щот дайте се разберем ...това мисля е бънджи-джъмпа на сексуалният живот ...

Абсолютно да.

Висш пилотаж.

...ако не си го правил ...и ако партнера ти се огъва при къде по-леко екстремни ситуации ...не е ли опасно за отношенията ?

Пак да, даже много опасно.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.