Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Ебах женена жена от интернетнови  
Автор FilerO99 (ГЕСТАПО )
Публикувано11.03.10 17:25



Това се случи преди 2 години и половина когато тя набор 76 пусна обява, че си търси приятел в интернет и веднага засякох съобщението. Толкова се възбудихме по последвалият чат, че аз го надървих пред компютъра и си ударих няколко злобарки.

Оказа се, че тя работи само на километър и половина от нас и веднага на следващият ден се срещнахме близо до 66то училище квартал Овча Купел. Както почти винаги се оказа малко по-висока от мен, посрещнах я с лъскавата си немска лимузина облечен в скъп костюм и веднага я заведох в палатът си в Бояна. Пръснах и задника от ебане , свирките и бяха доста некадърни, а жената беше плоска като дъска и моите гърди бяха два пъти по-големи от нейните. После след секса излязохме да ядем сандвичи на Красно село и я изпратих до тях....Повече не съм я виждал и не ми и трябва!






Тема Re: Ебах женена жена от интернетнови [re: FilerO99]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано11.03.10 17:45



оооо файле



Господи като прибра грешните, защо не прибра и смешните!?

Тема Re: Ебах женена жена от интернетнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор FilerO99 (ГЕСТАПО )
Публикувано11.03.10 17:50



Здравей, радвам се да те видя.





Тема Re: Ебах женена жена от интернетнови [re: FilerO99]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано11.03.10 17:51



файле тези истории за съжаление вече са реалност за всеки уважаващ себе си потребител на интернет

Че за какво ти е интернет като не си праснал поне едно тресавище

Предлагам в темата ти да се обсъдят подобни изпълнения и от други клубари.

За съжаление аз нямам профил в сайт за запознанства и нямам какво да разкажа



Тема Re: Ебах женена жена от интернетнови [re: Virgo]  
Автор FilerO99 (ГЕСТАПО )
Публикувано11.03.10 17:54



файле тези истории за съжаление вече са реалност за всеки уважаващ себе си потребител на интернет



Защо за съжаление?Нали българката иска да се вози в лимузина с костюмирана мутра вътре и да я ебат и купуват неща за ядене.

Аз както написах миналата година щом си развалих външният вид като качих 25 кг и веднага жените започнаха да ми се лепят и в интернет и извън него...


Че за какво ти е интернет като не си праснал поне едно тресавище



Определено не мога да нарека въпросната жена тресавище.



Тема Re: Ебах женена жена от интернетнови [re: FilerO99]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано11.03.10 17:58



ами аз май не съм българка по тези критерии



Иначе за въпросната незнам, но като слушам повечето са точно такива



Тема Re: Ебах женена жена от интернетнови [re: Virgo]  
Автор FilerO99 (ГЕСТАПО )
Публикувано11.03.10 18:00



Аз теб те уважавам и никога нико лошо не съм писал за теб.

А колкото до въпросната категория жени които се лашкат на първа среща нямам нищо на против, въпросът е да няма такива които ме размотават и дразнят.



Тема Re: Ебах женена жена от интернетнови [re: FilerO99]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано11.03.10 18:03



виж, според мен е въпроса какво си търсиш конкретно и най-хубавото е, ако успяваш да го намериш и те разбират правилно





Тема Re: Ебах женена жена от интернетнови [re: Virgo]  
Автор FilerO99 (ГЕСТАПО )
Публикувано11.03.10 18:05



Ами в действителност не е точно така, защото навремето когато бях строен търсих сериозна връзка, а момичетата търсиха само секс, сега търся само секс като давам всичко от себе си, а жените търсят брак. А аз няма как да предложа брак засега защото имам три държавни изпита които ще ми отнемат поне 4 години зверско учене, освен това по секретни причини търся жена с дете.





Тема Re: Ебах женена жена от интернетнови [re: FilerO99]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано11.03.10 18:06



просто си пораснал






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.