Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема За и против петилеткитенови  
Автор lshtar_ ()
Публикувано04.03.10 11:18



Предполагам, еднакво важи за мъжете и жените, но да си задам въпросчетата и към двете таргет-групички.
Планирането, поточково, с необходимите отметки на даден период от време в свалянето на даден мъж/жена говорят поне на мен, за неувереност, изкуствено достигане до определена производителност, спусната ни отгоре.
Поетапно отдаване или директно гмуркане във флирт без губене на излишно време в недостъпнасъмищесеналожидамепогониш-състояния?
Кое от двете е по-успешно? Защо, когато си откровен/а с някого, който ти харесва, и си директен, и честен в желанията и похотта си, това се счита от жените към себеподобните им за курвенско? Мъжете пък май ползват такива жени за еднократна употреба. Недостъпен и лицемерен или достъпен и искрен?

Това има ли някаква връзка с трудността във впечатляването на по-умните жени/мъже? Защо е общоприето да се смята, че по-умните са такива по дефолт във флирта и в секса?

Днес четох едно от поредните изследвания-ташак, че за да е успешен един брак/съжителство трябвало жената да е поне с 20%-30% по-интелигентна от мъжа. Трябвало и повече акъл, за да го задържи до себе си.





Тема Re: За и против петилеткитенови [re: lshtar_]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано04.03.10 16:12



притесняваш се, че не си по-умна ли?

ша компенсираш със свирки.

Veni, vidi, vici

Тема Re: За и против петилеткитенови [re: lshtar_]  
Автор stoichkov_88888 (новак)
Публикувано04.03.10 19:15



Пиша за мьжете ама то сьщото е и за жените
Ако един човек е умен,успешната тактика е да си естествен,при простите лицемерието по вьрви
Аз след жена не сьм и няма да тичам,или ме иска или не,директен сьм,''недостьпните'' ги пращам да пасат трева
1.Аз деля жените на 3 групи
1.1 хубави
1.2 става(симпатични)
1.3 непривлекателни

Жени тип 1.3 всячески може да имаш
1.1 само ако си естествен и си пич по характер
1.2 вьрзват и на лицемерие и на откровенност,зависи от жената

По успешно като цяло е да си самият себе си,разбирасе има си и определен модел който масово се харесва от жените и ако си такьв можеш смело да си естествен-ще те харесат,ако обаче си малоумник,задрьстен или неопитен,без чувство за хумор,не привличаш изобщо вьншно-тогава ако си откровен ще ти вьрже само жена която не е привлекателна,другия вариант е да си лицемерен и осланяйки се на закона че хубавите жени тьрсят грозни мьже можеш да успееш.

Секса няма общо с акьла а с опита,вьображението и разкрепостенноста

Самтаймс ЛЮН,самтаймс WIN


Тема Re: За и против петилеткитенови [re: lshtar_]  
Автор Airy (Au)
Публикувано04.03.10 19:56



Gliupav vapros



Conditioning of the human mind



Големата част от разхождащите се наоколо зомбита, наречени хора, са обусловени (или роби на) условности и социални правила, да не говорим за допълнителни простотии от сорта на духовни или душевни болести и малформации, разликата е несъществена в случае.


Вапроса е просто несъществен и вероятно множеството хора са му теглили една майна по въпроса точно затова. Щото си зависи от условностите у мейн брейна, така наречен human mind.

Щот дали си патка на 5еесе или шматка на 2есе, кфа е разликата. Па си патка и шматка

Вземи си вапроса и си го тегли у газо. Толко е шматкав, че повече нема накъде. От човек до човек и от патка до шматка разлика до 5 галактики.



Тема Re: За и против петилеткитенови [re: lshtar_]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано04.03.10 19:59




Планирането, поточково, с необходимите отметки на даден период от време в свалянето на даден мъж/жена - мисля, че това се случва естествено с всеки човек - балансът давам- получавам, тегленето на въображаемата черта "на края на деня", неизбежно е, всеки спира в даден момент и се оглежда, сравнява, с другите, с миналите опити и пр, за да си направи явно или подсъзнателно "равносметка" - кой е, къде е, какво се случва с взаимоотношенията, има ли възход, развитие или застой и т.н.
Поетапно отдаване или директно гмуркане във флирт без губене на излишно време- за мен тези неща не са противостоящи - гмуркането може всеки да направи, без оглед на това плува ли или не, отдаването обаче става поетапно - човек се разкрива, отваря, опознава в период от време - като дозата на това зависи от това как го предразполагат, а най - вече - доколко сам има желание. Не познавам човеци, които да споделят най - съкровените си неща просто импулсивно за 1,2 дни. Всеки има някакви бариери и това, доколко ще ги надскочи, е много показателно за това какво значат дадени отношения за него.
Кое от двете е по-успешно?- успешно е, когато човек има смелостта да скочи(за да не пропусне моментите и хората и желязото да изстине), но и да си понесе последствията (ако ковеш с чука и млатиш само..едва ли да е успешно, иска се фина обработка, а тя отнема време - всеки сам решава дали и защо да го отдели, на база на личното си усещане за ценност).Т.е. - да развие скока си.
Недостъпен и лицемерен или достъпен и искрен? - второто, хората имат право на информиран избор, а животът е твърде къс и осран - като стълба на курник..та..няма време за губене.
по-умните жени/мъже - не са такива на база дипломи и теоретици, а са емоционално интелигентните хора, които са вътрешно любознателни и материализират това житейски като адаптивност, душевност, човечност, лично развитие. По - умните, в най- общ смисъл..са просто хора, които повече желаят на научат, т.е. правят нещо да се развиват и от там евентуално - да си разширяват хоризонтите, да си търсят информация, да навлизат в нови територии и да експериментират. От там..и хубавият секс.
Той не е въпрос на образование и степени, езици - а на физическо привличане, хармония във вкусове и желания и щипка приключенски дух.

жената да е поне с 20%-30%голям ташак!, ама и не толкова - хората отдавна са го казали, че мъжът е врат, ама жената е шията.




Тема Re: За и против петилеткитенови [re: lshtar_]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано04.03.10 22:47



Имам пресен пример с горчив привкус - дългогодишно желание между двама души, трепетно поддържано и подхранвано с безброй флиртове, трескаво отдаване в един хубав момент и .. супер тъп секс


Значи, в случая план не е имало - било е ясно, че нещо ще се случи - някога във времето.
Откровени са били и двамата.
Сега обаче се мъчат да прикрият разочарованието си по изключително неуместен начин - като си дават още шансове и ... сексът продължава да е тъп

Нямам обяснение - не се предразполагат един друг, не си пасват /но какво в случая значи "не си пасват"/, или дявол знае какво.
Не знам и кога някой ще каже баста, оставаме си приятели, не се получава...

Отрицание на факти, неудовлетвореност и едно по детински тропане с крак "няма пък, искам го тоя човек" - и като се проснат в кревата се чудят как да се наместят


Случващото се не е от личен архив



Тема Re: За и против петилеткитенови [re: lshtar_]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано04.03.10 23:04



много съм си глупава аз, и какво от това?




Major e longinquo reverentia

Тема Re: За и против петилеткитенови [re: мapдyk]  
Автор Ищap_ ()
Публикувано05.03.10 09:02



Обожавам свирките, затова не се притеснявам, че не съм по-умна.





Тема Re: За и против петилеткитенови [re: stoichkov_88888]  
Автор Ищap_ ()
Публикувано05.03.10 09:13



Ще заобиколя женските модели, в които си ни набутал, но донякъде имаш право, жените без самочувствие /не казвам грозни/ са по-склонни към компромиси, а тези, които оценяват себе си, знаят какво искат, просто имат избор, но се и правят на по-недостъпни. Какъв трябва да е изводът? Нахаканите мадами са по-самотни, правят по-малко секс, щото мъжете ги е страх от тях и защото губят време да играят игрички. Ненахаканите пък от своя страна не губят време и правят секс за чудо и приказ.





Тема Re: За и против петилеткитенови [re: Airy]  
Автор Ищap_ ()
Публикувано05.03.10 09:17



Чудех се защо все лудите ми се лепят напоследък и осъзнах, че може би, защото смятам санитарите за много секси.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.