Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 23.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Ако бивше гадже ви покани на сватбата си?нови [re: Лaмa]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.02.10 21:56



Аз не бих се чувствала смотано, не виждам защо, но не съм сигурна за нея, може да й разваля празника, тоест, тя сама да си го развали.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Ако бивше гадже ви покани на сватбата си?нови [re: XищниK]  
Автор sexy mamma (добре позната )
Публикувано23.02.10 07:08



Понякога се канят хора за запълване на бройка, т.е. ако се случи така че някои гости не дойдат да не стоят съвсем празни маси. Не разбирам защо някой би те поканил иначе

.



Тема Re: Ако бивше гадже ви покани на сватбата си?нови [re: sexy mamma]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано23.02.10 07:22



Да бе абсолютно аз не се сещам за нито една дето ме харесва след това като съм я зарязал.



Giants Fan

Тема Re: Ако бивше гадже ви покани на сватбата си?нови [re: XищниK]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано23.02.10 07:29



като че имаш 2 варианта за тази покана. Но имай предвид, че и двата са от един и същ 'корен' -мацката тре смята за нещо по-специално в социума и и смята да те покаже като рядък и екзотичен вид животно даващ някакъв особен блясък на нейния пък вид. Та:
1 вариант - виж какъв мъжкар съм ебала, теглих му дузпата, а той още тича по мен безпаметно - глупак
2 вариант - виж какъв мъж съм ебала бе, мухльо, и тъй като той си държи на мен ще го наеба с кеф когато пак ми падне.

Мисля, че мацката е леко постна откъм акъл. Щото как смята да те представи на тази сватба -като 'братовчеда от Сатовча, дато донесе кошницята с армагани от леля" или какво ?



Аз не бих отишла, но ако се отиде можеш да си направиш генерално злобно и тъпо шоу с булката (ако това обаче е остатъчното чувство към нея!!!) втория вариант не е за предпочитане -все ще ти дойде друг акъл в главата някой ден


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Ако бивше гадже ви покани на сватбата си?нови [re: LadyMorgana]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано23.02.10 07:36



Сигурно целта е, да ги поканя на honeymoon при мен в къщи след сватбата, защото знае, че не живея в България а и най-вероятно им се ходи до Вегас.



Giants Fan

Тема Re: Ако бивше гадже ви покани на сватбата си?нови [re: XищниK]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано23.02.10 07:51



ооо - ама това в Бг-то ли? Ти не даде подробности.

Значи версията е още по-трагична "Имам мнооого умен и богат приятел от Америка, чак на сватбата ми дойде, може после да го помолим за пари!" .... човече, какви са тия селянки, на които си го нахлузваш. То цици, цици, ама цици има и гумени, братко, гледай малко и по-нагоре, Хишо



Тая както си и го нахлузил навремето, така ще ти се нахлузи тя с някоя простотия после и ще има да береш ядовеее, недей, Хишо, не си прави експерименти с бъдещето си


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Ако бивше гадже ви покани на сватбата си?нови [re: XищниK]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано23.02.10 09:21



някой ден живот и здраве ще отида на сватбата на най-добрия ми приятел, който ходи с бивше гадже, което не таи най-топли чувства към мен. Като съм наоколо и забелязвам как се оглежда за нож.
Знам, че не е същото ама бих отишъл и в твоя случай. Може някоя шаферка да ти е хвърлила око и да е рекуестнала твоето присъствие



"Бях луда по него, а сега не мога да го гледам! Как се променята мъжете само ..."

Тема Re: Ако бивше гадже ви покани на сватбата си?нови [re: XищниK]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано23.02.10 10:09



Ами, как сте се разделили например, останала ли е обида в някого от вас. Може да са се разбрали, че всеки ще покани N на брой гости и да попълваш бройка. Възможностите са много и най-различни. Но ти знаеш най-добре защо би могла да те кани, а и само ти можеш да решиш искаш ли да отидеш. Хората тук какво да кажат при положение, че си дал толкова малко информация.

Leben und leben lassen !


Тема Re: Ако бивше гадже ви покани на сватбата си?нови [re: XищниK]  
Автор oxytocin (хормон)
Публикувано23.02.10 16:04



не бих отишъл. няма такава глупост



Когато стане напечено, печените момчета играят до край!

Тема Re: Ако бивше гадже ви покани на сватбата си?нови [re: XищниK]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано23.02.10 19:18




Зависи, Хиш - как разбираш екс-отношенията и какви са.
Има хора, с които се срещаме, значат много, но поради едни или др.причини - пътищата се разделят - някой емигрирал, в търсене на по - добро образование или пък др.възможности, например и разни такива условия, които не касаят самите хора, влошаване на отношенията, а околното. Какво лошо има човек да си търси щастието?Какво е виновен?Враг ли ти става, що ли?Разбира се, че бих отишла, ако отношенията са ок.
Човек иска в тези моменти да сподели радостта си с най - обичните си хора, да се повесели с тях, бившите са били част от нас и си остават такава, независимо от всичко - просто връзката ни с човека се трансформира. Ако сме запазили приятелство, с най - голямо удоволствие. Ще се радвам за/с тях и това, че са постигнали, каквото желаят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.