Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Вземане-даваненови [re: Taigun]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.02.10 21:49



И какво сега? Като имам предвид по-горното ти Изцяло в чужди ръце гледам да не се оставям., трябва ли да разбирам, че не си имала доверие на никого досега?

То не че има много хора за доверие, ама ...

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Вземане-даваненови [re: Pyбeнc]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано19.02.10 21:55



доверие - ДА, няма начин без него ... обаче има и мъже-вдъхновения ... как да не го оближеш такъв от пети до глава и други работи да му сътвориш - че и той на тебе,а?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Вземане-даваненови [re: Pyбeнc]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано19.02.10 21:56




Има резон, но доверието се гради с времето, което автоматично изключва по - непродължителните връзки или спорадичните или вс.останали извън дългогодишните партньорства.
А това не е така..има хора, които преживяват адски силни моменти, имат много наситени усещания и страстни сексове - без да са налице горните неща.

Какво според теб е обяснението там?
Как човек може да си изгради доверие за месец, примерно?
За мен е по - скоро страст, много силно пасване и хармония в желанията, конкретно сексуални..после може би са др.неща - идващи с времето и събитията, съпреживяното, доверието и пр.

Редактирано от impulce на 19.02.10 22:02.



Тема Re: Вземане-даваненови [re: LadyMorgana]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.02.10 21:57



Има, има. И после ... га еди кифтетата ни рива.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Вземане-даваненови [re: paзбиpaм]  
Автор Taigun (екипна кучка;)
Публикувано19.02.10 22:08



Не, разбира се, любов моя! Не трябва да го разбираш така: по-скоро в аспекта на импулсовата караджейка, ако ма схващаш к'во сАкам да кА'ам

! Изцяло в чужди ръце не се оставям, щото съм си и "в моите" през това време.

Твърде съм доверителна, даже... но един стига - хем ми се свИди ресурс да пилея за "много хора", хем и нямам чак толкова в излишък.




Тема Re: Епааанови [re: paзбиpaм]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано19.02.10 22:07



има и жени-творци сред нас - а като се изпречи и мъж-вдъхновение - какво рИване, какви 5 лева




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Вземане-даваненови [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано19.02.10 22:07



Те затова първите впечатления са толкова важни и партньорите, които ти ги "формират", и културата здравна, и семейството и всички - лични, пък и чужди информации.


И все пак..дори и сам, човек не е статичен, сам се трансформира по пътя си, как става не е ясно. Аз си спомням за моето си отприщване само.
Апетитът идва с яденето, туй мога да кажа.



Тема Re: Вземане-даваненови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.02.10 22:14



Аз си спомням за моето си отприщване само.

Кажи си отприщвача, давай АдреЗа.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Вземане-даваненови [re: Taдж-aлл]  
Автор Noirdesir ()
Публикувано19.02.10 22:23



Замислих се над темата ти и първата ми асоция беше за любов. Такъв момент, който може изобщо да не е по време на секс, който може да споделен и от двамата едновременно. Усещане за обич и приемане и липса на потребност от какъвто и да било контрол. После се замислих защо питаш точно в този клуб и рамкираш така въпроса си, и мисля, че е защото на повечето хора е по-лесно да им се случи в такова състояние на временно умо-затъмнение, защото достатъчно истинска силна и споделена любов много рядко се случва, която да настрои душата на тази честота... и затова е по-лесно да се мине през тялото.
Какво е желанието точно? Вероятно желание да се върне нещо безвъзвратно изгубено, споменът за ранното детство, първите месеци, първите дни на живот, когато бебето е светът, бебето е мама, беззащитно е и затова тя му дава всичко - тя произвежда любов, ласки, храна, топло, вода, всичко. После в живота човек спира да бъде беззащитен, но и спира да изпитва толкова чисти, прости емоции без вечните нюанси, които са нещо прекрасно, но уморяват. А може би копнежът е за по-далече... преди раждането, както много поети са го описали - Нирвана.
Френския стих за малката смърт, който бяха пуснали, се добрижава до идеята. Не ми харесва особено самото стихотворение, ами заглавието.




Но не свързвам оставянето в ръцете на другия със секса. Той може да е метафора, и "ръцете" да са метафора, и оставянето да се случи без да се е случило. За повечето хора е може би мечта.
Преди доста часове бях писала началото на поста, сега го пускам без да се чета, сигурно може да се изчисти и не знам доколко е по темата и доколко аз съм по темата, но това е отговорът ми, защото знам, че питаш от научен интерес и психологическо любопитство, което уважавам като мотивация.



Тема Re: Вземане-даваненови [re: LadyMorgana]  
Автор Pyбeнc (непознат)
Публикувано19.02.10 22:26



Състоянието, в което ищахът надвива всякакви задръжки, разум? О, да. Обичам.

И се запомнят тези преживявания точно заради "бум-бам"-а в главата. За предпочитане е да са здравословни и без последствия за участниците.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.