Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Вземане-даваненови [re: dalya_night]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано19.02.10 20:56



Ей ма си цинична! Верно си проклета!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Вземане-даваненови [re: kikimor]  
Автор dalya_night (())
Публикувано19.02.10 21:06



и що ?
Ми аз обичам много секса , и се еба отдавна предимно заради мене си , нито гледам да вземам, нито да имат да ми дават ; не капя с капкомера "на мъжа 1/ 5 секс, па на либето-4/5 щот съм влюбена ще му дам всичко!пък!!!" , изобщо не ме бърка има ли няма ли любов за да има хубав секс, с облекчение съм изпращала не един мъжки гръб отдалечаващ се посока банята , и да разпадам , и него да разпадна- какво?! ами нали за това сме заклещени , да ни е хубаво ?!всичко, което ме натоварва рано или късно съм го махала и преодолявала -човеци ситуации случки ;
как така един темперамент влиза в кревата , до 45 минута е под контрол влачи като строшена плоча , на 46 минута му са бръква в ухото и тя/той полудява , става тигриц/а , става полов годзил и майстора го папала мецата?!

Ако избираш по внимателно партньорите си няма ти са налага да ползваш тринитротолуол за събуждане в креватя !
Защо хората обитават едни сложни и напрегнати светове , пълни с лакомства зад бронирано стъкло , цялото окъпано в мечти , лиги и сълзи ...



Тема Re: Вземане-даваненови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.02.10 21:15



Ти нещо да не си се объркала, та на мен го написа? Аз ... това да се самоизвинявам? Айде, бе!

И такива ми ги говориш само щото не мисля, че сал един хуй, па бил и едър и техничен, не стига. И обърни внимание, за либови не ти приказвам, да не се объркаш пак нещо. Аз, като си събера Прутоните и Неуйтриното, се отръсквам като мокра кокошка и пак съм си ЦЯЛА, знаеш ли ти тая работа?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 19.02.10 21:14.



Тема Re: Вземане-даваненови [re: dalya_night]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано19.02.10 21:13



Не, Далке, извинявай ако съм те ръфнал, беше просто шега!

А и ми отнемаш младежките илюзии, дето се полага ТЯ да ми ги отнеме :))))

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Вземане-даваненови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.02.10 21:20



Защо хората обитават едни сложни и напрегнати светове , пълни с лакомства зад бронирано стъкло , цялото окъпано в мечти , лиги и сълзи ...

Ужасна си, ама кефиш!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Вземане-даваненови [re: Taдж-aлл]  
Автор Pyбeнc (непознат)
Публикувано19.02.10 21:31



Оставянето в ръцете на другия, освен от кефа, е продиктувано от доверието. Даже предпоставено.
Просто устроени сме. Като попаднеш на пасващия, възбуждащия, желания и наличен

партньор, какво повече? Стига се до кулминацията, знаем какв е тогава, знаем и след това какво е, и билета за нощния влак също.
Предиграта много помага за достигането на това състояние, за което говориш, не е достатъчна обаче.
А "вземане-даване", за мен го има в секса тип "молим ти се, отпусни малко плът, няма да съжаляваш". Какво значи "вземане-даване". Като правите френска само свирки ли правите, или И се кефите на набъбващия, вкусен, прав/крив кур, който го изследвате отгоре до долу по наръбения релеф, а ?Или пък мъжете - лижещите. Да не би пък те да не се кефят, особено като заохкате и загърчите, и потечете. Оставянето го разбирам като признание, послание, знак към другия:както и да ме подхванеш - кеф ми е, знам, че няма да ме нараниш, с теб съм, еби ме колкото искаш, мили, и колкото сили имаш също. :))
Доверието, това прави разликата според мен. Защото с много можеш да си паснеш.



Тема Re: Вземане-даваненови [re: Pyбeнc]  
Автор Taigun (екипна кучка;)
Публикувано19.02.10 21:38



Много хубаво казано - поздравления!





Тема Re: Вземане-даваненови [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано19.02.10 21:41



Ни са хилети, моля ви..как ся да опишем върховото изживяване, че да отговори на заложената теза - сюрьозна бях като го писах.


Усещам, че и лирическият херой знае за какво говори, ама все още не ми е ясно какво пита, за жалост:
или пита за да тълкува вече преживени салюти..или..се чуди, как да ги подпали
Авторе..нищо почти не зависи от теб, джанъм.
Зависи от самият човек до теб - сам доколко ще се отпусне, колко ще превъзмогне у себе си, колко ще ти отдели - това е нещо, на което ти можеш да помогнеш..но..не и да вземеш. Всеки каквото прави - го прави първом сам със себе си..някъде горе се задвижва караджейката...и това човек сам със себе си отключва.
Това е като с изпитите..не се вземат, ами се дават.



Тема Re: Вземане-даваненови [re: Pyбeнc]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.02.10 21:42



Оставянето в ръцете на другия, освен от кефа, е продиктувано от доверието. Даже предпоставено.

Точно така е, обаче авторът на темата както е поставил въпроса ... някак не иде да се каже, че в един момент, поради нещо си там, изведнъж проимваш доверие в партньора, пък точно до този момент не чак дотам си му вярвал.
Да видим дали ще му допадне твоето мнение.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Вземане-даваненови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.02.10 21:46



Всеки каквото прави - го прави първом сам със себе си..някъде горе се задвижва караджейката...и това човек сам със себе си отключва.

Ей тва да знаеш на кака ти в куфалницата колко късно й просветна ...

, ама нали съм бавноразвиваща се... не като теб Но пък не стана без чужда намеса, думи бяха, думи на които повярвах.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.