Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:03 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Вземане-даваненови [re: Taдж-aлл]  
Автор prolet8O (непознат )
Публикувано19.02.10 17:15



малко по-нагоре пуснах едно стихотворение, то не е случайно (и е на БГ

)...

la petite mort - малката смърт -
така поетично французите наричат оргазма, но степента на сила на изживяването му е определяща
това е оргазъм, който почти води до загуба на съзнание или наистина губиш съзнание.
Усещането е толкова силно и завладяващо, че в съзнанието ти е само то и искаш никога да не свърши и си готова на всичко затова,
а в същото време не си сигурна, че ще издържиш и няма да се изгубиш в него завинаги...



Тема Re: Чете ли?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор prolet8O (непознат )
Публикувано19.02.10 17:19



Ще опитам уикенда да преведа туй онуй и да ти го пратя..

И аз не се справям достатъчно с английския, а ме заинтригувахте и с удоволствие бих направила нов прочит на някой от абзаците



Направо го пусни като нова тема... само идея



Тема Re: Чете ли?нови [re: prolet8O]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано19.02.10 17:41



Добре. Ще го постна тука, защото е супер он тема на таждмахал



Като се вдъхновя и превеждам парчета... текст.



Тема Re: Вземане-даваненови [re: Taдж-aлл]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.02.10 18:10



НЯМА други групи, вярвай ми.

Черно-бяло го е описала Далия, тя си е спец по това и аз й се карам понякога, но в случая това са цветовете.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Вземане-даваненови [re: Taдж-aлл]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано19.02.10 18:41




Ти чувствал/а ли си се някога като на атоми да се разпадаш, да виеш вътрешно като чайник/самовар/тенджера под налягане, камбаните от Асамблеята да ти дрънчат в главата,м, м?
Ако да - значи можеш да си отговориш кое те е накарало теб - апропо мъжове и женоря не сме чак толкова различни. Все човеци.

Това е много комплексно усещане, пък какво го провокира - може да са хиляди неща..и свързани с теб и онова което разпалваш в партньорката си, и свързани със самата нея..чисто любопитство, например, или доверие, или хормонална буря, или болка, или отмъщение, или сметка със задна цел, др, или от всичко по малко.
Мен най - често ме провокира самия мъж и онова, което виждам у него спрямо мен - неговият интерес и желание. Няма по - голям афродизиак, но...пак..не винаги и не с всеки става това отдаване.
Ного сложен тоз въпрос..няма формула друже, то ако имаше...ехейййй...Някои викат физика, др.викат - химия..не е ясно. То просто се случва.



Тема Re: Вземане-даваненови [re: Taдж-aлл]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано19.02.10 19:52



imam такива моменти, не са редки не са и чести във всеки случай не са на всеки секс
защо не знам, не съм се питала защо понякога се случва и защо не



Влюбена в теб


Тема Re: Вземане-даваненови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.02.10 19:58



Ти чувствал/а ли си се някога като на атоми да се разпадаш, да виеш вътрешно като чайник/самовар/тенджера под налягане, камбаните от Асамблеята да ти дрънчат в главата,м, м?

Ох, сладурке!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Вземане-даваненови [re: paзбиpaм]  
Автор Taigun (екипна кучка;)
Публикувано19.02.10 20:09



Ти чувствал/а ли си се някога като на атоми да се разпадаш, да виеш вътрешно като чайник/самовар/тенджера под налягане, камбаните от Асамблеята да ти дрънчат в главата,м, м?

Чувствала съм се, да - нищо, че не съм запитаното лице. Ама не съм си казвала "нека прави каквото иска с мен, нека взема с пълни шепи от мен" (или както точно беше формулирано. Просто не вдявам защо въпросните усещания трябва да са позиционирани на такава ос "вземане-даване"

... не вдявам и това си е!





Тема Re: Вземане-даваненови [re: Taigun]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.02.10 20:15



Просто не вдявам защо въпросните усещания трябва да са позиционирани на такава ос "вземане-даване"... не вдявам и това си е!

Бе точно това и аз не го вдявам. "Нека прави каквото си иска с мен" съм СИ казвала, на един-единствен съм МУ го казвала, ама не го разглеждам като даване-вземане.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Вземане-даваненови [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night (())
Публикувано19.02.10 20:43



ей, да не става да случите на едра и технична пишка !
Ей ви , веднага разкачвате бутчета и ви издрънчават кифочите асамбЛЕЙЙно и разпадате на Прутони и Неуйтрино


и разбира се, наместо да признаете че този хуй направо ви е разкатал- трябва са измисли неква дрога и биохимия там /любов , сродна душа , мойта загубена половинка , ох ах/ ...да се самоизвините пред обществото че ментално сте били замаяни и сразени и от там-невиновни, че сте издрали плочките в банята и сте вили срещу луната в извънградския мотел на бай Пеню Путкаря




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.