Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Барометър?нови [re: Pyбeнc]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано20.02.10 00:21




Да, забравих за височайшият барометър на женското отдаване...аналният секс.
Верно ли така го интерпретирате, затова ли ви привлича толкова?
Леле, дано не е така..би било доста елементарно.
Има много хора/жени, за които сексът е просто секс, нищо повече, убиване на време, скука, има периоди, настроения, поколения с разни виждания..ако по секса съдим за отдаването и влагането..леле - мале, особено днес..ха, френска се прави за здравей- здрасти.Не съдя, просто такова е времето, всеки както намери за добре, разбира се.

Аз затова отворих дума за кашетата, че сексът..страстите са..ок, но са просто емоции, физическо привличане, симпатия. Истинските отношения предполагат и това..разни неща дори и в 2 или 3 през нощта, няма значение кога, дори..когато ти дойде отвътре, тогава. Поне така си мисля, де.Ето това е онова доверие.
Но енивей. Да не излизаме от тематиката.



Тема Re: Барометър?нови [re: impulce]  
Автор Pyбeнc (непознат)
Публикувано20.02.10 00:32



Не знам дали за жените това е летвата. Дадох го за пример, понеже първо не всички го правят и не на всеки се доверяват. Все пак трябва да си внимателен, а не като да караш кола там:))А какъв е всъщност вашия барометър? Половин метър :))) Шегувам се.
Не, не е това причината, поне за мен. Сексът се обезцени, тва е факт за съжаление. И както е толкова достъпен, така и да случиш на партньор, който да запомниш, като че ли е по-трудно. Но на мен още здрасти така не са ми казвали, явно изоставам:)))
За кашетата, да, разбрах те. И едното - симпатиятя, и истинските отношения - пак могат да направят секса чудесен. И при двете в 3 можеш да станеш да метнеш ...да речем палачинки, че са по-трудоемки. Но онова доверие си е онова доверие. :)



Тема Re:ЕВАЛА.....нови [re: dalya_night]  
Автор koafioryt ()
Публикувано20.02.10 10:41



....шапка ти свалям

/и не само за последното/ ....
Кефиш яко... печена си, целиш и улучваш винаги десятката.
....А почти бях приел тъпотията и безочието за безкрайни.....


..... НещЪ да тЪ сВАЛЯМ, нито давам ИШмари, ....... и да сЪ лОЧИМ не тъ каня....пък и няма как да съ прайш кът неРАЗБРАЛА...... Знам аз!


УМ ЦАРУВА, УМ РОБУВА,........УМ ПАТКИ ПАСЕ!



Тема Re: Вземане-даваненови [re: Pyбeнc]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.02.10 12:49



Оставянето в ръцете на другия, освен от кефа, е продиктувано от доверието. Даже предпоставено.

Само това да бе написал пак щеше да е достатъчно.


За мен беше изключително точен в този си постинг.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Аз съм от тези,нови [re: Taдж-aлл]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано20.02.10 14:41



коит знаят за какво говориш - случвало ми се е... знам пътя, но нямам отговор на въпроса - ЗАЩО?

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Вземане-даваненови [re: Noirdesir]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано20.02.10 16:30



Мда .. темата е разкошна, с много дълбок нюанс .. за размисъл.
Прави са повечето другарки тук, че почти не подлежи на анализ и описание. И аз много мислих, а не е да не ми се е случвало .. неведнъж дори. Ти, мисля, си хванала нишката. Не е отдаване, щото е много меко казано. Не е и малка смърт, щото съзнанието, че го правиш и си го правила, е ясно. Връщане е, гмуркане, потапяне, най-съкровено и чисто към първичното. Всяка жена иска да има поне един мъж, на който да каже, покаже - владееш ме ! .. без дилеми, въпроси няма, его няма, кожа няма .. Простичко .. като истина, ясно .. като усет. Ключа за някои жени е тялото и онзи момент, дето наричаме "малката смърт". Малцина се онези, дето отключват и душите си тъй.
Не знам дали ще стане ясно на автора, но послание е то .. и молитва - Казвам ти, мъжо .. Владееш ме ! Ето ме, гола, твоя, това съм .. и го искам да е така !

Пъ Съ: Апропо .. много голяма отговорност е.



Системата е хризантема .. синджиро си иде, козата я нема.


Тема Re: Вземане-даваненови [re: Pyбeнc]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано20.02.10 17:23



Добре, че се появи един мъж на място, да обясни на друг мъж на място, как стоят точно нещата .. при това на място.


Ей тъй, кат прочета .. та ми стане едно благо на душата, срамно и благодарно .. че ви има.



Системата е хризантема .. синджиро си иде, козата я нема.


Тема Re: Вземане-даваненови [re: pravil-nick]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано21.02.10 12:13



Не е отдаване, щото е много меко казано. Не е и малка смърт, щото съзнанието, че го правиш и си го правила, е ясно. Връщане е, гмуркане, потапяне, най-съкровено и чисто към първичното. Всяка жена иска да има поне един мъж, на който да каже, покаже - владееш ме ! .. без дилеми, въпроси няма, его няма, кожа няма .. Простичко .. като истина, ясно .. като усет. Ключа за някои жени е тялото и онзи момент, дето наричаме "малката смърт". Малцина се онези, дето отключват и душите си тъй.
Не знам дали ще стане ясно на автора, но послание е то .. и молитва - Казвам ти, мъжо .. Владееш ме ! Ето ме, гола, твоя, това съм .. и го искам да е така !


Подкрепям това мнение.
Една жена, за да има такова отношение към един мъж, трябва да има дълбока свързаност между двамата - доверие, комуникация на високо ниво, сексуална съвместимост. Тогава да - по някакъв начин жената усеща силата и превъзходството на мъжа в тази сила, той е мъжественият, той е силният, тя благоговее пред него и е готова да му го признае, да му се отдаде напълно.
Една жена може да се отдаде напълно и да признае, че без мъжа всъщност е само една част от цялото и сама по себе си тази част е нищо, само ако усеща пълна хармония, любов и доверие отсреща.

Редактирано от *Eвa* на 21.02.10 16:06.



Тема Re: Вземане-даваненови [re: Taдж-aлл]  
Автор Lillie ()
Публикувано21.02.10 15:59



Мчи вие не се ли оставяте напълно в нашите ръце в определени моменти? Важи и за двата пола, колега.





Тема Re: Вземане-даваненови [re: paзбиpaм]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано23.02.10 18:55





адреза иска тя...

нещо питаш, а? не ти го е дописала или не е ясно за протокола

сладурки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.