Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Вземане-даваненови [re: impulce]  
Автор Pyбeнc (непознат)
Публикувано19.02.10 23:10



А това не е така..има хора, които преживяват адски силни моменти, имат много наситени усещания и страстни сексове. Какво според теб е обяснението там?

За мен това е среща с подходящият човек, в правилното време, твое и негово състояние, място, потребности. С такъв човек можеш да имаш както еднократно, неколкократно забавление за затвърждаване на спомена, така може да прерастне и във връзка, може и провал да стане. Та обяснението ми е това. За хубавия секс не е задължително партньора да може да говори на 4 езика, да носи Армани, да танцува виенски валс и т.н. А да ти даде онова, от което имаш нужда. Привличане физически, добър събеседник, хубаво чувство за хумор, и ако след като се съблечем/вкусим всичко е ок, и ето ти.
Запомнят се тези преживявания. Заради това, че в тази ситуция участваш с непопълнената кутийка от теб, означена : харесвам те/привличаш ме/секс тази вечер/беше ми приятно. Другите кутийки си стоят чекнати, прибрани, отделени. Ако ги предоставиш за чекване, нямаш гаранция, че ученика ще се справи. Това би оставило малко горчивина. Докато подгизващото състояние, когато се разделите, е добър повод да запомниш с добро случката. Колкото по-малко пъти се е случило, и е било хубаво, толкова шанса да остане следа у теб е по-голям, заради интензивността и неразмиването.

Доверие за месец? Като си влюбен, вярваш.

После вече проверяваш:))

Много е гот да надграждаш над секса. Това си е благословия и късмет.



Тема Re: Вземане-даваненови [re: paзбиpaм]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано19.02.10 23:11



:) лошото е при мен, че и за малко време не се намира нещо вече - на единия спомен останах ... добре при мен, че е авантюризма - като не вреди на малкия де .... любовта е хубаво нещо, само дето не си я пожелавам вече - само щуротии правя от нея




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Вземане-даваненови [re: Pyбeнc]  
Автор Taigun (екипна кучка;)
Публикувано19.02.10 23:14



Много е гот да надграждаш над секса. Това си е благословия и късмет.


Тази вечер милост нямаш ти... Черпя те виртуално едно питие - каквото пиеш!





Тема Re: Вземане-даваненови [re: Pyбeнc]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано19.02.10 23:20



Заради това, че в тази ситуция участваш с непопълнената кутийка от теб, означена : харесвам те/привличаш ме/секс тази вечер/беше ми приятно. фрагментирането само понякога носи щастие, а дали е и щастие?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Вземане-даваненови [re: LadyMorgana]  
Автор Pyбeнc (непознат)
Публикувано19.02.10 23:30



Ако трябва да дефинираме щастието, едва ли ще ни стигнат силите и времето. :)
На въпроса ти - за едни схемата може да работи, за други не. За тези дето работи, после може да не проработва. И обратното. Аз затова писах, че да надграждаш над секса е най-големия кеф.



Тема Re: Вземане-даваненови [re: Pyбeнc]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано19.02.10 23:41



това за надграждането над секса си е вече към категория 'майсторлък'



Или поне към някакви изградени начини да показваш хем себе си, хем да вземеш най-доброто от другия. Интересното е понякога не само отдаването на стихията на андорфини, тестостерони и естрогени, а и някакво желание да се себепознаеш през очите на другия - дори в моменти, които си с най-странното си изражение на лицето, положение на тялото или каквото там дойде .... т.е. хем си ти - старият, хем случващото се те променя безвъзвратно, хем си някъде другаде, с друг човек, а и сам, а и различен .... и всичко това му казваш после я 'удоволствие', я 'любов', я 'сексене' и продължаваш напред .


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Вземане-даваненови [re: Pyбeнc]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано19.02.10 23:40




Другите кутийки си стоят чекнати, прибрани, отделени. Ако ги предоставиш за чекване, нямаш гаранция, че ученика ще се справи
Е....това определено не е доверие от страна на кутийкодържателят.
Което казваш, че не значи, че сексът няма да е хубав и отдаден..с две думи..ти сам/а се обори по тезата за доверието и ролята му в така поставената тема.
Пък кой има гаранция за нещо в тоз живот, като се замислиш...
И все пак..горко на оня, дето все си стиска кутийките, не?
Учителят идвал, когато ученикът е готов, но някои неща човек няма как да знае, нито да върне, за жалост или пък не..и това дори не се знае.



Тема Re: Вземане-даваненови [re: Taigun]  
Автор Pyбeнc (непознат)
Публикувано19.02.10 23:41





Благодаря ти! Обичам боза с баничка.



Тема Re: Вземане-даваненови [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано19.02.10 23:53




Вий специално нямате нужда от повече, доколкото ви познавам, уважаема.
Кюриозити кил дъ кет.



Тема Re: Вземане-даваненови [re: impulce]  
Автор Pyбeнc (непознат)
Публикувано20.02.10 00:06



Мъж съм.



За кутийките имам следното нещо предвид: в ситуацията за хубавия и запомнящ се секс, за който нямаме нужда от ОНОВА доверие, участваме с тази част от нас, касаеща само секса. Частите/кутийките, касаещи работа, семейни задължения, деца, роднини, дрешки, кредити, каквото се сещашот останалата част на човека, те са си наши, несмучещи ушле, негалещи шия, неправещи зрънце, и така нататък.:) Трябва ли да ги намесваме в 2 през нощта?
За доверието, разликата е много, много тънка. Примерно аз се съмнявам, че всички аналнопрактиващи жени го правят при първия секс, още повече ако е с непознат в бара. Или пък ще се оставят да ги закопчеят с белезници и да ги пляскат с камшик, да речем. :)
За доверието, за което казах в началото, го описах като признание, така го разбирам, както е описано в темата. Онази стъпка, която прави разликата за НАС и прави партньора по-специален, а не просто добър, и мисля, че това е имала предвид авторката
За стискането - в днешно време не знам вече кое е правилното. По-скоро е да уцелиш дозировката. Прекаленото отдаване може да ти доведе такава беля...Но ако не се стискаш изобщо, даваш си максимална възможност да изпиташ кефа. Гаранция няма, освен ако не е произведено в Германия или Швейцария. Също Швеция. :))
Виж, това за учителя и така е, и не е така. Учителя може да дойде много пъти. В началото може да дойде да те подготви за материала, защото смята, че си потенциален майстор и даже достоен противник, а след като си готов - тогава ще дойде и да ти преподава. Като земята - ореш, плевиш, реголваш, и накрая сееш.
О, всичко се връща, както пееше Руши на времето. Почти де. От отвъдното все още никой не се е върнал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.