Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:09 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Мъж да участва в полов акт против волята си?нови  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано12.02.10 18:14



Начи обичам Айшето, и желая да я опровергая, че само жените могат технически по всяко време да осъществят полов акт. И мъжете могат да осъществят ебня технически

по този принцип.

А може и да не я, зависи от вас.

Това не е тема за насилието, да не се увличаме натам... Макар че се пита може ли мъжа да участва (не казвам да осъществи, за да не е активно) в съвокупление (туй в онуй де) без той да го желае това... един вид против волята му. Или ей така да даде хуя си за ползване.

А всъщност може ли да се изнасили технически един мъж един вид? Ако отговорим на това, въпросът може ли мъж да "даде" на жена си, или да участва пасивно, без да желае това в момента, ще е отговорен

Не искам да дам уклон на темата, но моето мнение е, че технически може, за социална и емоционална жалост. Ерекция се докарва недотамтрудно физикално, и ако по един или друга причина той не се съпротивлява физически (примерно вързан е, или е решил да й се остави, "даде") тази ерекция се усвоява и толкова..

Та както жените могат да "отворят бутчета" и да "люпят семки", или "четат книжка", без за се разсейват, така технически, подчертавам технически, е също така възможно да се надърви един член и да се усвои в качеството си на живо дилдо (извинете мъже все пак.. нищо лично) без това да донесе каквото и да е удовлетворение и тръпка на куропритежателя..

Е?



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано12.02.10 18:26



без да съм мъж ще се изкажа, с риск да ме натирят в миша дупка, ама на кого му пука


за можене- може
някой път не искаш, не искаш, па си го току вкарал
може да не искаш от морални подбуди, или всякакви подобио, ама пишката да изрази друго становище и да пощръкне неволно
да и да ти падне пердето и да го вкараш
тъй много грубо го казах, ама смятам, че е възможно, щото понякога разума ни шепне , че е добра идея, а пишката нашепва друго

предполагам, че все пак няма да може да люпи семки , както жена би могла, ама е разбираемо, мисля

Влюбена в теб


Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано12.02.10 18:32



Да ги нямаме тия

- Не искал, ма му щръкнало и не искал - ма тя забременяла



Тема Re: Теоретичнонови [re: Aйшa]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано12.02.10 18:41



мисля, че може и да стане, в интерес на истината.



Но трябва да са изпълнени някои предпоставки. А ако една теория не може да е валидна в безкрай много емпирични тестове от нея не става закон.



Тема Re: Теоретичнонови [re: Graefenberg]  
Автор Curiosity (killed the cat)
Публикувано12.02.10 18:43



... а предпоставките са?

Не хранете троловете ...




Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано12.02.10 18:45



искаш да изнасилиш някой ли?



Veni, vidi, vici

Тема Re: Ами аконови [re: Curiosity]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано12.02.10 18:49



Горгона Медуза опитва изнасилството например.



Или ако въпросната жертва е висяла на ръцете си, окачена на кука за месо в някакво хладилно помещение с часове.



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано12.02.10 18:58



Може


Изпитано!



Тема Re: Теоретичнонови [re: Graefenberg]  
Автор Aйшa ()
Публикувано12.02.10 19:11



На мен ми е прост като фасул този казус, пък нека не е закон.
Щом щръква и цръква, значи иска


Независимо от това какво казват разни надстроечни съображения.



Тема може бе, девойко, но не моженови [re: Lady Likes Sex]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано12.02.10 19:34



Т.е.-можеи без да иска, но проблемт е, че понякга може да не може, когато МНОГО му се иска!
Затва - не мож опроверга не Айшето или мен, а Истината, адей не мъдрост, издържала през вековете - жената може всякогаш (макар и не всякога да ИСКА, мамка му, обърнете внимание върху думата с големи букви

), а мъжът може да иска винаги, не не винаги може да го ВДИГНЕ

Винаги оставаш в сърцето ми, душице



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.