Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Мъж да участва в полов акт против волята си?  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано12.02.10 18:14



Начи обичам Айшето, и желая да я опровергая, че само жените могат технически по всяко време да осъществят полов акт. И мъжете могат да осъществят ебня технически

по този принцип.

А може и да не я, зависи от вас.

Това не е тема за насилието, да не се увличаме натам... Макар че се пита може ли мъжа да участва (не казвам да осъществи, за да не е активно) в съвокупление (туй в онуй де) без той да го желае това... един вид против волята му. Или ей така да даде хуя си за ползване.

А всъщност може ли да се изнасили технически един мъж един вид? Ако отговорим на това, въпросът може ли мъж да "даде" на жена си, или да участва пасивно, без да желае това в момента, ще е отговорен

Не искам да дам уклон на темата, но моето мнение е, че технически може, за социална и емоционална жалост. Ерекция се докарва недотамтрудно физикално, и ако по един или друга причина той не се съпротивлява физически (примерно вързан е, или е решил да й се остави, "даде") тази ерекция се усвоява и толкова..

Та както жените могат да "отворят бутчета" и да "люпят семки", или "четат книжка", без за се разсейват, така технически, подчертавам технически, е също така възможно да се надърви един член и да се усвои в качеството си на живо дилдо (извинете мъже все пак.. нищо лично) без това да донесе каквото и да е удовлетворение и тръпка на куропритежателя..

Е?



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано12.02.10 18:26



без да съм мъж ще се изкажа, с риск да ме натирят в миша дупка, ама на кого му пука


за можене- може
някой път не искаш, не искаш, па си го току вкарал
може да не искаш от морални подбуди, или всякакви подобио, ама пишката да изрази друго становище и да пощръкне неволно
да и да ти падне пердето и да го вкараш
тъй много грубо го казах, ама смятам, че е възможно, щото понякога разума ни шепне , че е добра идея, а пишката нашепва друго

предполагам, че все пак няма да може да люпи семки , както жена би могла, ама е разбираемо, мисля

Влюбена в теб


Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано12.02.10 18:32



Да ги нямаме тия

- Не искал, ма му щръкнало и не искал - ма тя забременяла



Тема Re: Теоретичнонови [re: Aйшa]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано12.02.10 18:41



мисля, че може и да стане, в интерес на истината.



Но трябва да са изпълнени някои предпоставки. А ако една теория не може да е валидна в безкрай много емпирични тестове от нея не става закон.



Тема Re: Теоретичнонови [re: Graefenberg]  
Автор Curiosity (killed the cat)
Публикувано12.02.10 18:43



... а предпоставките са?

Не хранете троловете ...




Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано12.02.10 18:45



искаш да изнасилиш някой ли?



Veni, vidi, vici

Тема Re: Ами аконови [re: Curiosity]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано12.02.10 18:49



Горгона Медуза опитва изнасилството например.



Или ако въпросната жертва е висяла на ръцете си, окачена на кука за месо в някакво хладилно помещение с часове.



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано12.02.10 18:58



Може


Изпитано!



Тема Re: Теоретичнонови [re: Graefenberg]  
Автор Aйшa ()
Публикувано12.02.10 19:11



На мен ми е прост като фасул този казус, пък нека не е закон.
Щом щръква и цръква, значи иска


Независимо от това какво казват разни надстроечни съображения.



Тема може бе, девойко, но не моженови [re: Lady Likes Sex]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано12.02.10 19:34



Т.е.-можеи без да иска, но проблемт е, че понякга може да не може, когато МНОГО му се иска!
Затва - не мож опроверга не Айшето или мен, а Истината, адей не мъдрост, издържала през вековете - жената може всякогаш (макар и не всякога да ИСКА, мамка му, обърнете внимание върху думата с големи букви

), а мъжът може да иска винаги, не не винаги може да го ВДИГНЕ

Винаги оставаш в сърцето ми, душице


Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор мъГлa (свиркай си....)
Публикувано12.02.10 21:45





заеби....

Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Francuzoikata]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано12.02.10 21:54




Една вечер се събуждам,а приятелката ми ,ме яхнала и язди ли язди започнах да се смея ,а тя ми шляпна един и вика-аре заспивай бе

Говори ми....Умирам за глупости

Тема Плитконови [re: Aйшa]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано12.02.10 22:02



та чак прозира






Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор torent ()
Публикувано12.02.10 22:08



mnogo pati sam ebal bez da mi se ebe,prosto za da zadovolia potrebnosta na jenata.a edin mj ne vinagi mu se ebe,poniakoga i nie niamame jelanie



napred i samo napred

Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: glupcho]  
Автор cristal_reaver (ентусиаст)
Публикувано12.02.10 22:54



Ми не е така, аз искам не искам, ако не си позволя, колкото и да ми е надървен няма да си го вкарам, по-скоро ще си ударя една злобарка

С риск да ме сметнат за бот, гей или каквото и да е го казвам
Просто за някой неща съм принципен много(миенето на кратата ми всяка вечер не е едно от тях ) Живеем в свят с много контакти, връзки и тн. човек трябва да има някаква отговорност все пак. Друг е въпроса ако си с някой го карате безотговорно.



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: cristal_reaver]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано12.02.10 23:02



ключовият израз е "ако не си позволя"
ама ще ти се надърви, или поне допускаш тази вероятност
това, че няма да го вкараш е въпрос на личен избор, а не на невъзможност за акт
щото нали и жената може да не иска, ма да си разтвори крачката, за това ставаше дума

Влюбена в теб




Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: glupcho]  
Автор cristal_reaver (ентусиаст)
Публикувано12.02.10 23:36



Ми има жени с които няма да ми стане, мн ясно





Тема Уф,нови [re: jamie]  
Автор Aйшa ()
Публикувано13.02.10 00:07



Не се дръж тролски, а кажи нещо конкретно, защото темата ми е интересна.



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: cristal_reaver]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано13.02.10 00:07



не говорхме за тези, от които няма да ти стане, а за тези, с които няма да си го позволиш, макар и станал

Влюбена в теб




Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Лaмa ()
Публикувано13.02.10 10:23



Добре, а кога постулирахме, че една жена може винаги? Аз не съм съгласна, че е възможно дори технически, в смисъл такъв, да, може дори да се стигне донякъде, но качеството едва ли е задоволително. Направо чувам скърцането. Освен това, ако стои неподвижна и разлиства списание, като при гинеколога, си е направо чекия с помощни уреди, никакъв секс.

Всъщност какво имате предвид?





Тема Далеч синови [re: Aйшa]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано13.02.10 12:11



от обичайното си ниво. Да не си болна или разсеяна от инцидент?




Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.02.10 12:34



За да съдя за чисто техническата страна на подобно мъжко участие, значи да го" поставя" в ситуацията с възможно най- нехаресваната и нежелана от него жена. Дори повече- най- отблъскващата го. Тогава може да имам по- реална оценка дали е възможен такъв полов акт. Без никакво удовлетворение, даже с неприятно усещане за мъжа. Да му се сгади даже.Само техническият фактор да действа. Може да се случи, но е рядкост, според мен. Поради някакви чрезвичайни причини.

Случаите, в които мъжът в даден момент няма желание за секс със своята партньорка или жена, която харесва или му допада просто сексуално, не поставям тук. Нищо, че след стимулации, може да се получи ерекция и усвояване. Тогава не е единствено техничарска работа. Други елементи има.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Лaмa]  
Автор Karea ()
Публикувано13.02.10 14:16



Кога ли? Виж темата на на кой му пука, както и rip off-а в темата на вещицата, осъществен предимно от моя милост. Имаше и обидени даже.





Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: saksun]  
Автор Karea ()
Публикувано13.02.10 14:19



Защо? И това ли е прието? На мъжът му става от всяка, която не е безбожно миризлива и отблъскваща?



Тема Re: Уф,нови [re: Aйшa]  
Автор Karea ()
Публикувано13.02.10 14:27



Освен, че е плитко, друго няма какво да се каже. Прав е другарят жираф, покатерил се на клонка поради термитофобия.





Тема Re: Теоретичнонови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано13.02.10 16:48



Абе любов моя не е така бе...



Щом щръква и цръква, значи иска това не е вярно според мен.

Ерекция физикална според мен и наказателно дето се вика може да се нафърфори. При стандартна определена стимулация, ръчна или орална, един средностатистически нормален мъж, горкия, каквото и да му е в душата и в главата, най-често няма да може да спре ерекцията, вероятно няма да може и да я спадне волево, да не говорим, че вероятно и изпразване няма да може да предотврати, макар и в страничната тема се разбрахме по женския въпрос , че "полов акт ли съвопкупление" не предполага задължително нечий оргазъм или еякулация или даже някакъв клаймакс или край - технически де!!

Та да спрем до преди изпразването, за да сме ясно - възможно е да се стимулира и надърви до степен на съвокупление и да се осъществи сношението, даже и да се поддържа, тоест да не може да се спадне волево ерекцията..

Нали са известни и случаи на изнасилване на жени, които са изпитвали оргазми, което още повече натоварва с вини след това и даже усложнява психическия казус.. Този пък случай е съвсем същия - нали няма да кажем щом е свършила (което автоматично предполага определена степен и цикъл на полова възбуда, чисто физикална или техническа) значи е искала...

Не знам мъжете тука дали си представят подобно нещо... По скоро ако отговорят дали са имали случаи да ги наебе жена им без да им се ще в момента, и те нищо да не са правили.. просто да не са й отказали.. ей така им го засмукала да речем, пък ако иска ще не нахлузи ако иска ще продължи с уста..



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Karea]  
Автор Лaмa ()
Публикувано13.02.10 16:54



уфф, тва са към 13 милиона поста, някой не може ли да направи един кратък синтез





Тема Re: Далеч синови [re: jamie]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано13.02.10 16:57



според мен просто не й се ще да е така



е на мен не ми се ще, ама няма как да го отрека...

Насилието или против волята на човека и в един етап емоционално и ментално насилие, а физическата и техническата страна са доста сходни..

Е, в случая с мъжете е нужвно определено кръвонапълване, за да е вкарваем члена, което кръвонапълване даже не е нужно при жените, за да "люпят семки" но това не прави акт по-малко технически или с повече волево участие на мъжа, просто физикални различия..

Е, мое мнение..



Тема Дрън дръннови [re: Lady Likes Sex]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано13.02.10 17:00



та пляс



Ще си рече човек че има само един тип мъже - или само един тип жени респективно
Дървени философки




Тема Re: Теоретичнонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Лaмa ()
Публикувано13.02.10 17:05



При стрес, страх или други емоционално натоварване също могат да получат ерекция. Предполагам, че е работа на адренергните трансмитери (как се казва това чудо на български?) Запаметила ми се е някаква сцена от книга ли беше, или филм, не знам, разстрелваха някакви привърженици на Алиенде в Чили, а те горките с ерекция.



Тема Re: може бе, девойко, но не моженови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано13.02.10 17:09



Това пич е ясно и преясно как искането е повече от моженето..

И друго, не вярвам, че мъжете искат винаги всякогаш. Според мен нормалния редовно и нормално без патологии ебящ и оргазмиращ мъж има достатъчно моменти, в които не мисли за това и не е в настроение..

Както виждам тук няма обадил се мъж да отрече това явление от титулния пост. ДАже и ти един вид не си го отрекъл..

За което ви благодаря и ви правя евала, защото някой недотам уверен мъж може да реши, че не е твърде мъжко

да има обстоятелства да бъде еректиран и ползван хуя му като едно дилдо..

А то естествено това обстоятелство, дано не се случва на никой в крайната си версия, няма нищо общо с човека, също както при жените.

Та НКМП, могат ли и мъжете "технически, по всяко време" в оня смисъл? тоест повечето нормални мъже, както и повечето нормални жени, технически могат да осъществят акт, тоест да участват във вкарването на сносно и технически еректиралия член във вагина? Само тези думи, нищо повече?



Тема Re: Теоретичнонови [re: Лaмa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано13.02.10 17:15



Да не говорим за редовните денонощни кръвонапълвания на члена до някаква степен, които емоционално или ментално не са сексуални

, обаче технически повечето от тях са си усвояеми, така да се каже, вкарваеми, както е писал колегата рептил

За доста достоверна сцена на мъжко инасилване - филма Четвъртаък. Thurdsay. На човека му се повръщаше, даже и семки не му се люпеха..

В един друг пък филм, забравих кой, някакъв тип бе наказан със серия поредни свирки и изпразвания, накрая ревеше от ужас..



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано13.02.10 17:16



Тука си напълно права... не искал, ама като му иска душата и хуя, и сам си става..

това е друг случай.

Но ние говорим за против волята, целева физикална стимулация със цел усвояема ерекция..



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: The bad reptile]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано13.02.10 17:18



Абе и за така сторих ама само един път и не му казах заспивай..

Почумвствах се насилник мани... оттогава го будя



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: torent]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано13.02.10 17:19



Абсолютно ти вярвам, че понякога нямате желание.

Твърде много стереотипи царуват... Както този с "жената всякога може, а мъжът всякога иска..." - май нито едното не е вярно...





Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Лaмa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано13.02.10 17:26



НКМП каза в едната тема, че "жената винаги можела, и мъжът винаги искал".. и заспорихме доколко технически това е вярно, как жената винаги може да отвори бутчетата да й го набутат, дори и докато чете книга"..

Тоест тезата беше, че технически погледнато за един полов акт не е нужно жената да иска или да е в настроение или да се възбуди, още по-малко да свърши, докато било нужно мъжът да иска, тоест само с искането на мъжа се стига до нужната за акта ерекция и негово свършване (това последното не съм сигурна дали беше в спора, ама и без него все тая). Това беше офф тема в двете теми..



Аз съм на мнение, че е сравнимо и при мъжете, тоест и обратното важи, за да се осъществи полов акт, сношение, може и една жена да иска, а мъжът да не иска, дори и да е против волята му (да го наречем емоционално насилие), пък като се замисля, не е нужно и жената да иска, просто трябва да има достатъчна физикална стимулация за нужната степен на ерекция, и сътоветно входиране . Тоест може и е възможно да се насили мъж, който не желае полов акт по никакъв начин.

Един вид заговорим ли за техникалности, изгубени сме..



Тема Е поненови [re: jamie]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано13.02.10 17:27



Поне кажи дали са ти дървили хуя против желанието и волята ти?



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Karea]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.02.10 17:28



Защо да е прието? Дала съм крайния вариант, за да преценя единствено техническата част на положението. И също, че може да се случи, но при чрезвичайни обстоятелства, което ще рече извънредно.

Пък ако му е "станало" веднъж с такава, не е задължително пак да "стане" с друга, макар и не "безбожно отблъскваща".



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: мъГлa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано13.02.10 17:29



Смей се мъгляв ама поне кажете случвало ли ви се е против волята да ви дървят до степен на консумация?



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: glupcho]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано13.02.10 17:33



Точно така, това искам да рекна.

Въпросната зорлева, силова ерекция си е физикална реакция, почти неизбежна при здрав прав мъж, според мен, и не може волево да я предотврати или да я спадне, колкото и да не я иска..

И ако не иска да не се "даде", или да речем е вързан по някаква причина, настъпва едно нахлузване..





Тема Е-е-е айде да четем, а?нови [re: cristal_reaver]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано13.02.10 17:36



Абе пич, не става дума да ти стане по обичайния начин там, ами си се представи масирано стимулиран ръчно или орално, или най-малкото ти го лапват и засмукват доста професионално - нима мислиш, че на тази млада възраст няма да еректира в някакъв момент.. и няма да се поддържа тази ерекция подобаващо..

Гадно звучи, знам, също толкова гадно жена да оргазмира по време на насилие...

- но това не ги прави невъзможни



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: saksun]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано13.02.10 17:41



Е нека говорим не за крайните варианти, а за статистически значимите..

Аз твърдя, че както е възможно повечето жени да "дадат" без да са в настроение или да са възбудени в някаква степен, така и повечето мъже мокар да бъдат технически надървени и "ползвани", без това да отговаря на желанието или волята им, или пък на емоционленото им състояние в момента...



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: saksun]  
Автор Karea ()
Публикувано13.02.10 17:49



Именно. Но не ми става ясно какъв е изводът... за което е виновна лейдито с нейните ненормални казуси.





Тема А тинови [re: Karea]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано13.02.10 17:51



Според мен в тоя казус си в моята лодка





Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Karea ()
Публикувано13.02.10 17:54



жената винаги можела, и мъжът винаги искал

По втората част на твърдението дори не ми стигнаха нервите да разисквам.

Това беше офф тема в двете теми..

А аз си мислех, че поне по едната тема не съм била оффффф.

Тоест може и е възможно да се насили мъж, който не желае полов акт по никакъв начин.


Да, може. И предлагам тази възможност да се включи към сексуалните умения на един мъж и да бъде окачествено като благословия, както това вече беше направено за жената.


Редактирано от Karea на 13.02.10 18:09.



Тема Re: А тинови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Karea ()
Публикувано13.02.10 17:56



Тук съм. Нема да се пуашиш.



Защото мразя необмислени народни поговорки най-вече.



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Karea]  
Автор lzbg ()
Публикувано13.02.10 18:00



Тук е момента да спрем мислените експерименти, и да започнем събиране на база данни по емпиричен модел. Да се предлагам за доброволец е изчанчено, но е възможност, която ще разгледам с подобаващо внимание...



Victoria!!!

Тема Re: Теоретичнонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Karea ()
Публикувано13.02.10 18:01



И друго е възможно: мъж да не получи ерекция и пак да бъде ощастливен с предмет от, например, последната тема на котаранко, и пак да участва в секса.





Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: lzbg]  
Автор Karea ()
Публикувано13.02.10 18:04



Кажи с коя клубaрка не искаш, да я навием за експеримента!



Тема Mnogo premerenoнови [re: lzbg]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано13.02.10 18:13



Да се предлагам за доброволец е изчанчено, но е възможност, която ще разгледам с подобаващо внимание..

Хем идея, а и не руинира фактора за изнасилване



Ако трябва да извадя от личен опит, имам само информация от мъже, без практика. Да мъжете могат да бъдат изнасилени, да има и нежелана ерекция.

Преди малко прочетох, че секс със заспали също може да е криминално, но за мое щастие този вариант се обсъжда навреме

by himbeer

Тема Мерси...нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Лaмa ()
Публикувано13.02.10 18:38



... за обобщението

И какво сега, оказва се, че в свят, пълен с насилие, природата още му помага. Пфу



Тема Не.нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано13.02.10 20:35



И хич не го виждам как ще стане - ако жената не ме привлича сексуално.




Тема Ъъъънови [re: himbeer]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано13.02.10 20:38



какво ще рече "навреме" ???






Тема Ha!koj pitaнови [re: jamie]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано13.02.10 20:40



Имах предвид, че се обсъжда предварително, преди да сме си причинили каквото и да е



by himbeer

Тема О,нови [re: himbeer]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано13.02.10 20:43



аз много добре се правя на заспал






Тема Защо линови [re: jamie]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано13.02.10 20:45



съм склонна да ти вярвам



by himbeer

Тема Амииинови [re: himbeer]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано13.02.10 20:46



лягам си къъъсно и после винаги имам оправдание да стана сутрин - към 11 да речем




Редактирано от jamie на 13.02.10 20:47.



Тема Е данови [re: jamie]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано13.02.10 20:52



Не е като да станеш в 6.30 , да пътуваш 12 км за 30мин, грубо казано, да се прибереш веднага и пак в леглото



Апропо по темата за изнасилването, това не бях го видяла като такова, но .......



by himbeer

Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано13.02.10 22:35



Когато жена и особено интимна приятелка го направи,не е насилие.Насилие е когато мъж го прави по този начин..../не ми се изпада в подробни,морално-етични обяснения/
Същата вечер се почувствах гузен и дадох всичко от себе си!

Говори ми....Умирам за глупости



Тема Re: Е данови [re: himbeer]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано13.02.10 23:56









Тема По-скоро ти нашепванови [re: glupcho]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано14.02.10 01:55



не пишката, ами възпитанието, че нормалния мъж е ненормално да отказва.

Или пък - има жени от които никога не бихме си поискали, но ако те си поискат достатъчно недвусмислено - ни е кофти да им откажем, за да не ги обидим.

Пишката и ерекцията са технически подробности. Много по-трудно за жена е да завърже мъж, отколкото да го съблазни по принцип.

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Попаднах на нещо интереснонови [re: himbeer]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.02.10 09:26



ще те допълня малко офф на причината на темата по-горе. Изнасилването по времето, в края на което е нарисувана картината горе-вдясно, се е считало за акт на унижение спрямо по-низшите поданици. При джихата, който са си разиграли през 14 век докато са завоювали балканите, е имало практика крепостите/градове, които не са се предавали доброволно, след завладяване да бъде подлагано населението им на редица унижения, включително и повсеместно изнасилване - което не е било само спрямо жените, а и мъжете и деца от двата пола над 10 годишна възраст! Е - после минали на по-хуманен 'режим' като основно БАСТИСВАЛИ девойки и млади жени.

Кърджалиите например 'естетски' са прилагали всякакви форми на 'нетрадиционен секс спрямо заловени девойки и млади жени, но си имали принципи да не 'пипат мъжко'



Може да се каже, че сравнено като пропорция мъжете са доста по-защитени от изнасилване, отколкото жените И исторически, и сега ....


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор мъГлa (свиркай си....)
Публикувано14.02.10 10:23



Лейди стига глупости, естествено, че ми се е случвало на мен, така както на целия свят, не може винаги да искаш и винаги да можеш, освен ако не си на 13



заеби....

Тема Джихад?нови [re: LadyMorgana]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано14.02.10 12:50



През 14-ти век?
Леле....




Тема Нещото, което ме учудинови [re: LadyMorgana]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано14.02.10 12:53



Беше, че именно на английския вариант на статията е сложена картинката. На немският вариант статията е друга и като текст и е без картинка. Ако трябваше да има такава със същия стил, щеше да е много.... хм - хм.......

Кликнах на думичките под картинката, прочетох кой какво е и какви подбуди има, наистина ужасно, това са диви племена и главата ми не го побира, а и не трябва.

После пак се възмутих, фактът, че е в английската статия не ме остави на мира. По фрапиращо би било ако е в норвежко, френско или холандско издание, тогава наистина щях да се хвана за главата! Както и да е и това ми се вижда доста скандално.

За да не пиша дълги постове, пускам статии с онова, което имам предвид и онова, което слагам от другата страна на везната. Тук се казва "Tyskerbarn" , кестенявата кака от ABBA е един такъв случай.



by himbeer

Тема Re: Нещото, което ме учудинови [re: himbeer]  
Автор Karea ()
Публикувано14.02.10 13:58



Просто авторът на английската статия най-вероятно е фен на художника. А картината е много хубава. (И е обидна за турците, не за нас).



Тема Da, картината е хубаванови [re: Karea]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано14.02.10 14:08



а и на мен напоследък ми дойде много, знак за това е когато започвам да чета само репорта на емайла или препратка



Забелязвам, че хората в онлайн-наоколо-то ми нямат равновесие и собствена граница.

Ако една такава картинка от чужд произход, се залепи на статия с този подтекст на чужд език, хората веднага ще се разпищят.

Наскоро чета разни постинги от рода на " Той е измислил новия модел колело, а колко ще му струва да го пусне в масово производство "

Или тема в средата на февруари " Хайде да празнуваме 22 Април"


Мисълта ми е ,че хората са неадекватни относно информацията и на кое къде му е мястото.

п.п. Ако не си кликнала под картинката, това дори не са турци, а някакви диви племена.

by himbeer

Ето и още един абсурд, преди малко ми го показаха, голям смях информация от Германиа за българи със сметки в швейцарски банки

Редактирано от himbeer на 14.02.10 14:24.



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Karea]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 10:23





Уникална си и той също



Тема Re: Не.нови [re: jamie]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 10:24



Късметлия си тогава. Щом не ти се е случвало поне частично.

Или не си, знам ли вече кое е по-добре.....



Тема Re: О,нови [re: jamie]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 10:33



аз много добре се правя на заспал

Ти, като мъж в случая, не лично ти, не си релевантен по темата, а еректирщия ти, периодично или с физикална стимулация ти член.



Пита се члена ти също ли се прави на заспал през цялото време?

Ясно разбрах, не ти се е случвало лично на теб, просто да върна фокуса върху тезата си

Същата работа е с жената, ебана технически против волята й, или поне против желанието й в момента, тя почти не е релевантна като жена, само п/тката й е релевантна. Едва ли не случайно п/тката й се пада част от тялото... Даже и теническа възбуда не е нужна, както в мъжкия случай.. макар и да са известни и случаи на оргазми при насилие..

Просто си пиша по темата, пич, не лично към теб, можеш да не отвръщаш.. освен ако не искаш.



Тема Оффф мъжът да не отказвал..нови [re: Koм]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 10:40



Не мога да се сдържа да атакувам и този социален мит



че нормалния мъж е ненормално да отказва.

ни е кофти да им откажем, за да не ги обидим.

Мъже, спокойно отказвайте, когато не ви се прави секс, и не си давайте членовете за дилда , освен ако не го желаете. При повечето жени това не ви прави по-малко мъже! Напротив. Има много начини да се обгрижи емоционално желаещата секс жена, че да не напъва за "полов акт"..

ПС и да не ебем (полу)заспали хора защото вече има осъдени за изнасилване по тоз начин, че не била участвала волята ..



Тема Айше?нови [re: мъГлa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 10:43



кажи мило какво ти е становището сега.

На мъграта благодаря, както и на останалите смели мъже, които потвърдиха.

Първо по темата, и после по дали почти всеки технически може да бъде участник в полов акт по почти всяко време..

За мен достатъчно хора потвърдиха по темата за мъжа, макар и да беше доста витиевата, нелицеприятна и щекотлива - и то в очакваната от мен посока.

Всички или доста повечето сме го правили и сме го получавали, и двата пола, достатъчно значимо.



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано15.02.10 10:47



изнасилването е свързано с нежеланието.
Аз съм се самоизнасилвал да правя секс - просто защото се очаква от мен да го направя. Това не е с партньор а просто с някоя жена. Не съм бил в настроение, тя не е могла да предизвика желание у мен - направил съм го с нежелание и вяло.
в началото казах самоизнасилва ... но незнам кое е по-правилно дали тя ме е изнасилила или аз сам себе си ... може би и двете

"Бях луда по него, а сега не мога да го гледам! Как се променята мъжете само ..."


Тема Да, но това е друг въпрос..нови [re: Poшko]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 10:56



Разбрах те, и това не е въпросът на темата ми.

Но мисля, че и това повечето сме го правили - сами да се насилваме... или зорлем да преодолеем нежеланието си в момента в името на другия...

Въпросът ми е както и към другите мъже - примерно някъде те спипа някоя, дето по принцип не те дърви и не те кефи, или те върже вкъщи, извади ти го и ти го замасажира или засмуче - смяташ ли, че това ще ти предизвика достатъчна ерекция въпреки волята, или ще можеш да я изконтролираш, или пък да я спаднеш волево?

Ето това е въпросът. И леше достатъчно отговорен. Мен ме учудва положително откровенноста..

.



Тема А Брейвито?нови [re: Karea]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 11:18



ме втресе

Последно каква теза подкрепя, след като е изчел тази тема?

Е ли съгласен, че и мъжът (средностат-ския здрав индивид) може да участва технически в полов акт по почти всяко време в същата степен, както и жената??

Мили мъже и момчета, това, че не ви се е случвало, е един вид късмет и добре, но нека не сме като шопа, погледнал жирафа, и рекъл "Е те такова животно НЕМА!"



Тема Е... :-)нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано15.02.10 11:19



Тази тема е точно за сексуалната реалност след 40-те: "...айде мъжо бре - днес е пондРелник..."

. Ако има по-насила от това...

soul!

Тема Re: Е... :-)нови [re: nikie]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 11:22



"...айде мъжо бре - днес е пондРелник..."

а ти, мъжо, ако не щеш, дай си поне хуя..





Тема Re: Е... :-)нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано15.02.10 11:23



Анджък де - значи темата си е съвсем актуална в "напрегнатото" съвремие...



soul!

Тема Re: Е... :-)нови [re: nikie]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 11:26



Ами аз затова питам, ама ти не щеш да отговориш..

Напрегнатото съвремие...

клише.. Винаги е имало "чекии в путките" и " хуй за дилдо"...



Тема Хех! :-)нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано15.02.10 11:30



Само на 21-ви да не ме закачаш, че тогава с пълна сила ще се отдам на другарите Кай и Хенджо в "Blue Box"...





soul!

Тема Re: А Брейвито?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано15.02.10 11:53



Уф, ами честно казано - незнам. Допускам, че при съответната стимулация, мъжът може да реагира с ерекция и да участва в полов акт, дори и с разума си да не иска. Пак е въпрос на анатомия. Разбира се има разлика. Доколкото знам силния стрес или страх, може да предотврати ерекцията, докато при жената в много малко случаи водят до вагинален спазъм.

Не взимам много участие в тази тема, защото нямам личен опит. Обикновено съм отблъсквал нежеланите сексове, или пък ако съм ги допускал - не са били чак толкова нежелани.

Все пак продължавам да мисля, че човешкото същество се състои от физика и психика. И двете са колкото свързани, толкова и относително самостоятелни.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: А Брейвито?нови [re: _Brave_]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано15.02.10 12:05



а в чисто философски план?





Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор lzbg ()
Публикувано15.02.10 12:10



Изнасилване на мъж от лица/лице от противоположния/противния пол е напълно възможно, като единственото условие е мъжа да бъде надеждно обездвижен, особено, ако ще го насилвате анално... Щото, ако се отвърже...



Victoria!!!

Тема Re: Да, но това е друг въпрос..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано15.02.10 12:33



да мога да я спадна ... но не вярвам някоя да иска точно мен против волята ми да ме натисне

трябва да е по-ячка от мен

"Бях луда по него, а сега не мога да го гледам! Как се променята мъжете само ..."

Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Aйшa]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано15.02.10 13:17



Ама нали не го казваш сериозно?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Теоретичнонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.02.10 13:23



Щом мъжете казват, че може и го правят, аз съм пас


Отделно от изтъкнатата от ком причина, че "не били научени да откажат" ми е любопитно също в какви други ситуации се ползва тази куха ерекция.



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: paзбиpaм]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.02.10 13:30



Успокойте се


След научно-етичния спор, вече съм склонна да валидирам класиката "Аз не исках, но той сам се вдигна и влезе във вагината и"



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Aйшa]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано15.02.10 13:33



и така в продължение на година и три месеца





Тема Re: Теоретичнонови [re: Aйшa]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано15.02.10 13:38



"Не били научени да откаат"? Това нова митология ли е? Не знам за другите, но на мен ми се е случвало да ... отклонявам, сексуални мераци на особи, с които не ми е било кеф да си лягам. Възможно е да има мъже, които толкова са я закъсали откъм партньорки, че да открикват и на едноока ламя с генни мутации в лявото крило и коремните плочки, обаче (както обикновено става) повечето хора имат избор. Не само имат, но го и правят. Както мъжете, така и жените.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Ненови [re: Aйшa]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано15.02.10 13:46



знам какъв е спорът, нямам време да чета толкова писаници заради внезапни обрати на мисълта на авторите, ама ти пак се бъзикаш, а аз питах сериозно.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 15.02.10 13:46.



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Aйшa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.02.10 13:49



Какво удобно оправдание за някои мъже е това...затова не се считало за изневяра.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Теоретичнонови [re: _Brave_]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.02.10 13:55



Ком твърди, че си присъствало като мотив да се прави насила секс - да не били откажели.
На мен ми звучеше като шега, но все пак...





Тема Re: Ненови [re: paзбиpaм]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.02.10 13:56



Какво точно питаш сериозно?
Тук вече се обадиха достатъчно много мъже, за да се черпи информация от извора.



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: saksun]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.02.10 13:57



Забавно - част от златния фолклор от сорта "ти на мен ли ще вярваш или на очите си" и "спънала се и му паднала на оная работа" и т.н.


Ако някой ги ползва насериозно тези "аргументи", значи че смята отсрещния за огромно тъп



Тема Re: Теоретичнонови [re: Aйшa]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано15.02.10 14:00



Когато имаш мотив да правиш секс, това вече не е насила. Дали мотивът е щото мацето е супер, щото ще изкараш пари, щото ще се разнесе славата ти на голям ебач... и т.н. - все едно е. Да, сигурно голяма част от мотивите са външни - идват от жената, обект на желание. Но сигурно има и вътрешни мотиви. В другата тема дадох пример проститутките, тук е редно да посоча - проститутчовците :) Вдигат го за да вадят пари и да си осигурят стандарт на живота. Тоест пак е следствие на осъзнато решение.

Насила е друго (според мен).

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Aйшa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.02.10 14:13



Често се използва ..." Ама аз изобщо не исках. Просто така се случи."

Да не би мъжете да вярват в тази теза повече от жените все пак?


Макар че отговорите им не клонят натам.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Теоретичнонови [re: _Brave_]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.02.10 14:16



Та, казваш, напълно възможно си е мъж да еректира и да проведе напълно нормален акт (не в полуерекция или непълноценно като времетраене) и да еякулира, дори и мотивът му да прави секс да не е сексуално желание и просто нагон?
Винаги съм се чудела на жиголата - как го вдигат и изобщо как го правят с някакви отблъскващи непознати субекти.
За жените е ясно - атавистичната нагласа, насадена откакто съществува патриархатът, е слугинажът, обслужването, както и секса като един от малкото механизми и средства за извличане на облага (дори и минимална да е), тъй като по нормален начин обществото отказва на жената да си я набави. Така е било, това е запаметеното и форматираното от минали векове при жената.
Но за мъжете ми е любопитно. Значи казваш, вие сте не по-лоши симуланти от нас? :)



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: saksun]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано15.02.10 14:17



Ееее миии, кво толкова... това си е почти вярно


Да не мислиш, че всеки излиза сутрин с мисълта, плана и намеренията да се изсекси с определен списък?
Понякога, ееей така спонтанно, от дума на дума и от лаф на лаф... нещата се случват бързо и неочаквано..., абе просто се случват

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: saksun]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.02.10 14:17



Не, не клонят, наистина


А и лично проучване по въпроса пак така установи.
Но все пак, факт е, че има жигола, има порноактьори, има семейни , които правят секс и без желание, а просто с "натис копчето"



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: _Brave_]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.02.10 14:20



Случват се, случват се нещата... но не насила.

Пак е от ищах.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Теоретичнонови [re: Aйшa]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано15.02.10 14:25



Наистина не знам като как точно става това. Допускам, че нагонът при мъжът може да се предизвика бързо с определени действия (примерно въртеливото движение на езика на Екстето :) ) и оттам да се докарат до ерекция нещата.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Теоретичнонови [re: _Brave_]  
Автор lzbg ()
Публикувано15.02.10 14:31



Стига сяхте на ряпа корена...

1. Мъжът може да прави секс без да е сексуално привлечен от обекта. Примери - бол:
женени млади пичове за богати грозници - класика;
младеж, опъва шефката си, която е вампир по призвание - щото иначе няма развитие;
и тнт..
2. Определено може да бъде насливан сексуално, защото насилието осФен физическо, може и да е на друго ниво - заплаха от изнудване, под въздействието на упойващи вещества, да не говорим за класическите три ракии

Victoria!!!


Тема Re: Теоретичнонови [re: lzbg]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.02.10 14:35



Да, де, но това, което е любопитен феномен, е че жената ако не иска акта (макар да участва в него) няма да се възбуди, примерно ще е суха, клиторът й ще си е спихнат, няма да оргазмира - изобщо няма да даде физиологични признаци на желание. Докато при мъжа си настъпват и възбуда, и свършване, въпреки че "не иска".





Тема Re: Теоретичнонови [re: lzbg]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.02.10 14:37



Ама именно. Затова разгледах в първия си постинг темата в най- крайния вариант. Ужасяваща за мъжа жена. И полов акт, който той не желае, но се случва. При извънредни ситуации. Ти си ги изброил.

Може ли да добавя една.
3. Не е виждал от 100 години жена.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Теоретичнонови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 15:49



Ти, драга, продължаваш да отричаш случките на оргазмирали при насилие жени?

Правилно ли те разбирам?

Именно става, че жената не иска акта или човекът, но половата й система, стимулирана физикално, по неведоми пътища преминава през техническата възбуда и климакса си.



Тема Re: Теоретичнонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.02.10 15:51



Нищо не отричам, но изобщо не вземам предвид за разни тенденции изключенията, екзотиките и градските легенди.



Тема Re: Теоретичнонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано15.02.10 15:51



Мдам..., което създава огромни психологични щети на жертвата и е един от най-сериозните проблеми на последващата терапия.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Теоретичнонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.02.10 16:09



За жалост такива случаи има.
Жертвата изпитва огромно, несправедливо чувство за вина, не заради самото насилие, срещу което не е можела да се бори. А поради факта, че е достигнала до оргазъм ,понякога не един даже.
Трудно е да обясниш, че това е нещо, което също не е било в нейна власт...

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Теоретичнонови [re: Aйшa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.02.10 16:37



Но нали темата си е такава. Касае някакво изключение- мъж, участващ в полов акт против волята си. Възможно ли е или не?

Лелее, добре, че не е класика в жанра " Полов акт" все пак.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Теоретичнонови [re: saksun]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.02.10 17:14



Не, не касае изключение, дали и мъжете, както жените, винаги могат да участват в полов акт и да го проведат успешно, дори и без да искат.
Изнасилените оргазмирали са изключение, подизключение на изключението изнасилени.



Тема Re: Теоретичнонови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 17:17



Добре.

Смяташ ли много вероятната ерекция при съответната стимулация за изключенията, екзотиките и градските легенди.?

Аз лично го смятам за стандартната реакция. Виждам, че мненията са такива също.



Тема Re: Теоретичнонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.02.10 17:23



Това не го разбрах





Тема Re: Теоретичнонови [re: _Brave_]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 17:27



Напълно съм съгласна, но е факт. Добавя товар към вината " не стига, че ми се случи насила, ами аз се и изпразних, трябва да съм мегапарцал... "



Фокусът ми е върху чистатата физиология на нещата, хора. Както вие твърдяхте как жената можела по всяко време да участва в полов акт технически или чисто физиологично, според мен това е валидно и за мъжа.

И аз не наричам ерекцията възбуда. Възбуда е едно по-различно емоционално физикално и психическо био-химическо състояние, според мен.. Както знаем, има доста дневни и нощни ерекции на члена БЕЗ възбуда.



Тема Re: Теоретичнонови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 17:29



Е ли екзотика, градска легенда и изключение факта, че мъж може да получи ерекция от външен стимул против волята си, и да не можа да я спадне по желание?



Тема Re: Теоретичнонови [re: saksun]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 17:35



Аз пак да опитам - защо гледате крайностите, като е ясно и преясно дори само от тази тема, че на достатъчно мъже, и няколко жени към мъжете им, това се е случвало?

Не точно насилие, но ерекция против волята им, настройката им, или желанието им в момента.

Няма нужда да не е виждал жена от 100 години, да е или не е ламята Спаска, и други подобни - просто най-добрия пример е някоя подобна на насилие или на садо мазо ситуация - примерно насметен, и докаран до ерекция чрез всевъзможни стимули, нормален мъж, нормално ебящ, от нормална женица, средностатистическа по параметри? Няма никаква нужда да е или да не е ужасяваща жената или да не е ебал вовеки..



Тема Re: Теоретичнонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.02.10 17:39



Нали казахте, че това е често срещано?
Най-малкото, пак същите примери - порно, жигола - явно значи може (което на мен честно казано ми е удивително :))
За мен си остава в сила това - ако на един мъж не му е приятно и не иска, принципно или отказва, или ако еректира, то ерекцията не му е като хората, или пък не може да свърши като хората.
Предполагам и много мъже в продължителни връзки са доста отегчени от това да правят секс с жените си, които вече са им втръснали и не намират за привлекателни, но все пак криво-ляво докютват до една омерзитела петминутка.



Тема Дали било възможно..нови [re: saksun]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 17:48



Нима ти след сто поста още питаш дали е възможно?

Да участва в акта против волята си в момента, е едно, да бъде насилен е друго..

Наистина за щастие насилието е изключение, и в двете посоки. Те това е изключението. Ала както знаем от предна скандална тема, линията е размита тънка и гадна..

Кофти ми е за мъжете, ако битува постулатът "има ерекция - значи е искал.." Не, не значи. Ерекция не е равно на желание и възбуда. Ерекции бол... възбуда и желание за секс... друг бол.
Относно пък оргазма, както знаем, мъжкия оргазъм или свършването е по-постижимо технически от женския, така че и свършване може вероятно да се изнасили от човечеца, но пък се разбрахме, че нечий оргазъм не е нужен параметър за нашия казус.. Все пак, ако се запънем, че е нужна еякулация за казуса, смятам, че и тя може да се зорлем изсТимулира...

Горките мъже.. ама от трета страна, горките жени..



Тема Щом тъй..нови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 17:51



Е тогава може ли мъжът по всяко време да участва в полов акт

в средностатистическия смисъл на "жената може по всяко време да отвори бутчетата" ..

Хайде, пусни фъндък де.. глей що тема се избичи зарад теб и Брейв и други любими фундаменталисти



Тема Re: Щом тъй..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано15.02.10 17:56



...ето значи как се ставало сексуален талибан :)))))))))))

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор fAntA_shmEkEriA (bitter moon)
Публикувано15.02.10 17:59



харесва ми! в мен дреме изнасилвач-ка



що без насилие? значи ще трябва да разчитаме на изнасилвания да се самонасилва

сещам се за обидчиво гадже, което се цупи и не дава, но му го взимат... цветенцето
друго - араби затворници, малтретирани от русолява USA надзирателка
трето - нЕкой завързан/закопчан

изобщо... сблъсък на ще ми се, ама не трябва/мама не дава у самия изнасилван



Тема Нещо такованови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 18:00



Точно така, разбрахме се... в общи линии. Достатъчно се разбрахме.

Дали е като хората ерекцията, не знам, пойнта беше дали може да участва в полов акт, както участва, по-скоро НЕ участва, "отворилата краката" жена. Със сигурност чувството е гадно... разлика няма мъже жени тука..

Не това беше темата обаче, и се радвам, че не се отплеснахме в морално-етичните лабиринти...

Моят личен недотам достоен

опит е, че когато прекаля със стимулациите в някой лежерен ленив момент или в момент без такава настройка, и резултатната ерекцията стигне необратими етапи, по правило сексът след това не ми е от любимите .. както и напълно оправданото последващо отношение ..



Тема Re: Щом тъй..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.02.10 18:04



Аупф, заради мен


Ти направи от мухата слон, а мен ме мързи да мисля
Мъжът (за мен) НЕ може по всяко време да участва в полов акт така, както жената технически може по всяко време (стига да иска).
За мен не сме еднакви с мъжете в това отношение, колкото и да има изключения от това



Тема Re: Щом тъй..нови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 18:08





майтап... Такова животно нема и нема!! Ще знаеш!

айде живи и здрави.



Тема Re: Дали било възможно..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.02.10 18:11



Не е въпрос от моя страна. Темата е зададена така. За теб е възможно, ти се обоснова. За други, мъже и жени- не. Или пък да, но само по изключение.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема А пък ти лъзъ..нови [re: lzbg]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 18:19



добре че е този ти пост, че направо така несериозно се отнесе, все едно единственото изнасилване на мъж е отзаде в гз, баси...

Айде ся, няма лошо да си признаем, че не сте чак такива господари на ерекцията и на хуя си.. както и ние на п/тките си...



Не знам, народа си обича удобните клишета и стереотипи и това си е..

ПС и не отговори на другата изследователка с кого ще праим екперимента по тази тема ... моята спекулация е, че тука такава няма



Тема Re: Дали било възможно..нови [re: saksun]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано15.02.10 18:29



Ти също ли не прочете или не пожела да прочетеш колко още хора се произнесоха, че е възможно и се прави?

Изумявате ме...

Всъщност аз ето това не прочетох никъде За теб е възможно... За други, мъже и жени- не. - но може би си е ваше (силно пожелателно?) мислене и твърдение...
Писаха хора, на които им се е случвало (нещо достатъчно сходно), и хора, на които не им се е случвало, но не видях един да каже НЕ Е ВЪЗМОЖНО, йок, защото ... или без защото. И да естествено, че е по изключение, и слава богу, че не се насилваме по правило, баси..



Ваша воля, Саксън, нищо зорлем. Тезата само беше, че е технически възможно по сходен начин и при двата пола.

ПС Аз също не съм изпитвала прочетения тук оргазъм от галене по гърба, но не казвам, че не е възможно...



Тема Re: Дали било възможно..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.02.10 18:52



Моето мнение от началото беше и е, че е възможно да се случи. Но извънредно рядко. Точно технически.

Не бих могла да твърдя тогава - НЕ Е ВЪЗМОЖНО. Значи да си противореча.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Гледа се, според това как се подаде тонанови [re: Lady Likes Sex]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано15.02.10 20:07



Това, което написа последно игглежда като изневяра без някаква особена причина и самата липса на обоснование прави слаб, много слаб!

Изнасилването е наистина крайна случка, изневярата по този начин не е, да права си. Само заглавието е крайно.

by himbeer


Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор dalya_night (())
Публикувано15.02.10 20:24



-технически мъжът може да бъде както бит , така и изнасилван!
-теоритически той по принцип перманентно си заслужава винаги боя, сръбското и един хуй в гъза за разтуха -дори да не е направил беля-значи се гласи;
-анатомически мъжът може да се одървя при най разни извънволеви ситуации- докато го бесиш , постмортални ерекции , докато спи , под въздействие на химии , мириси , гледки , феромони , спомени , фантазии , напрежение , превъзбуда от банков превод , и т.н. стресори и еуфории. Въпросът не е дали можеш му надяна една путка в точно този момент , а по скоро да го докопаш навреме и да го склещиш натясно.
-сексологически, мъжът даже и да прави секс
ПО волята си -често не доставя никакво удоволствие ,
пък
ПРОТИВ волята му поне няма да има за какво да бъде упрекван при провал -щото поне не е пречел като е безпомощен да помогне;

-на практика и ако са сигурни че ще им се размине , мъжете като цялост са абсолютни помияри и са винаги готови да се овъргалят независимо от обстоятелствата- стига да има елемент на чуждост , предизвикателство и мисловна интрижка няма да се намуси и на най гнусната твар , независимо какво твърдят. Най гнилозъбата циганка ще изпълни тези му желания, които той даже наум не смее да формулира , а това вече е достатъчна мотивация.

-като хидравлика доста от мъжете не могат даже когато искат, па да не говорим когато ги мързи или дават мача!

Така че , темата е напълно лишена от дилема , но пък е благодатна възможност за кратка серийка междуполови крошета



Редактирано от dalya_night на 15.02.10 20:29.



Тема Re: Айше?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор мъГлa (свиркай си....)
Публикувано15.02.10 20:32



Моля те, изписвай ме правилно

, щот ми е като нежелан секс
Абе, да те питам лекичко, ти зарад Айшето ли пусна тая тема?

заеби....

Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: dalya_night]  
Автор fAntA_shmEkEriA (bitter moon)
Публикувано15.02.10 20:35



технически...


б@си
Далия, к`во ли е да познаваш във всякакъв смисъл такива екземпляри?! Не ти е лесно, ей!



Тема Re: А пък ти лъзъ..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор lzbg ()
Публикувано15.02.10 21:56



Първо - единствен мъж, дето ви отговори на сичкото въпрос - аз...
Фторо - единственото мнение, на което не се обърна внимание - моето...
Четвърто и последно - и философски погледнато - даже и дарки не намира клишета в моите мнения...

Най - последно - стига спекулира, щото от пет години аз съм единствен доброволец, и почва да ми е байгън, хората ебЪт, а аз се предлагам... Стига толкова фандък!



Оттеглям ся, и ако ти требе доброволец, фани си, както се казва...

Victoria!!!

Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор NQ_7O (free)
Публикувано15.02.10 22:06



може ми, баси въпроса!
Да не си на 16?



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор torent ()
Публикувано15.02.10 22:20



mn iasno

Az naprimer ima sluchai kogat mi sa ebe mnogo,praia po niakolko teka za den,drug put hich niamam jelanie,ama po princip niamm problemi po 2 puti vseki den da eba

napred i samo napred

Тема Re: Дали било възможно..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.02.10 02:20



Извинявай, проявяваш голяма активност в посоката на своята теза, но Айша е права. И не, че на мъж не може да му се случи това, което описваш. Може да бъде изнасилен, да получи ерекция, да го направи против волята си... Но това зависи от годините, ситуацията, потентността на мъжа и би се случило на много по-малко мъже, отколкото жени. С други думи, жена би могла технически да озъществява цял живот изнасилвания над себе си, докато мъж не го може. Казвам изнасилвания.
Друг е въпросът, ако между мъж и жена има интимни отношения, навици да правят секс, усещане за близост. С други думи, не се изнасилват, а са си интимни партньори. Тогава едва ли правенето на секс с партньора за жената би трябвало да се сравни с изнасилването. Чисто технически, от жената не се иска ерекция, за да се осъществи акта, за разлика от мъжа. Некръвонапълването при нея или недостатъчното такова, не я травмира психически и няма риск от да получи повратния срив точно поради това, както при мъжа е възможно. Наблягам на това, защото некоректно застъпваш теза, на която мъжете не смеят да заявят непрестижните думи:"дали ще ми стане и дали няма да ми падне". Темата ти паразитира за сметка на мъжкия страх от това. Примерът с проситутките е показателен. Да, има жигола, но техния лимит не е като на колежките им, нали? Следователно?

На мъжа ахилесовтаа пета е в секса, обикновено. А, жената по-лесно би могла да си "люпи семки" и да бъде сексена. Дори да не иска, само един лубрикант, едно наплюнчване при нейно волево желание да достави удоволствие на партньора, би й свършила работа. Докато при мъжа е по-сложно. И това е известно на всеки. Без да са нужни толкова много постинги.



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: dalya_night]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано16.02.10 07:21



накефи ме с това обективно виждане по субективно-размазаната тема горе, Далка.

теоритически той по принцип перманентно си заслужава винаги боя, сръбското и един хуй в гъза за разтуха -дори да не е направил беля-значи се гласи .... в малко по-цензурен вариант, но със същото послание баба ми определяше формулата за щастлив семеен живот

а после нас ще ни нарекат кучки с тебе



Major e longinquo reverentia

Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: dalya_night]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано16.02.10 08:31



Далийо, какво става с теб? Звучиш като айшето и други крайни мъжемразки!

някой ти е изневерил наскоро ли?
дошло ти е или ти идва?
изказванията са ти толкова различни от типичното ти поне частично опитване за обективност , че почвам да си мисля и за климактериум, ама трябва да ти е рано!



и е направо излишно да се коментира всичко което си написала. след няколко дена съм сигурен че ще се срамуваш от това си повествование!

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Б.Ф. Mюнxayзeн]  
Автор dalya_night (())
Публикувано16.02.10 10:14





ех , то и ти на младини не реагираше тъй впрягащо , ама ей та -НА!



Тема Е ако тованови [re: Фoтoн]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 10:21



ви е тезата, че жена би могла технически да озъществява цял живот изнасилвания над себе си, докато мъж не го може, с това съм съгласна

. И ако това е разликата между масата мъже и жени, приемам я с кеф.

Също така приемам че, за добро или зло, повече се случва от мъже върху жени (той да ебе или да прави секс, а тя да участва "технически"), отколкото обратното. Не коментирам причините за това в тая тема. И тая разлика също приемам и не съм я оспорвала. Обаче си настоявам, че и двете явления са изключение на половите отношения, а не едното е правилото, пък другото било изключението... Айде да кажем едното е по-изключение от другото изключение.

За протокола на темата, не към теб, моята теза беше, че също както или сходно на това както средната жена може да участва "технически" в полов акт по всяко време, да предостави полов орган за усвояване, и мъжът може да го предостави. Ако по всяко време е препъникамъка, махам го. И да, вярно е, че в единия случай е нужна някаква ерекция вкарваема, а в другия и без това може.

Има разлики не съм ги отричала, да , но общата теза си вярвам, че остава. Най-вече радвам се, че доста мъже и някои жени имат силата да го признаят. Впечатлена съм.

Това само по първия ти параграф. Останалите са интересни, но не са по темата ми. Жиголата и отегчените съпрузи не са никак по темата ми, те общо взето искат да го вдигнат, защото това им е службата... или съпружеския "дълг"..

ПС И това понятие "чисто технически" почва да отвратява все повече и повече - това беше главното, срещу което скочих.. Чисто технически, може всеки мъж да бъде вързан, надървен и члена му да бъде вкаран в нечие отвестние също така, както Чисто технически, от жената не се иска ерекция, за да се осъществи акта, за разлика от мъжа. И ти, пич, не можеш да знаеш какви са травмите и какви са емоционалните последици от предоставянето на путките ни за вашите чекии.. Сега вече е ясно, бясна съм на чисто техническите лайна, говоря от името на масата жени, моля не го взимай лично...нито някой да го отнася лично към мен..

Аз не съм седнала да ти казвам на тебе, какви са мъжките травми от мекия хуй и дали те са по-големи или не са, нали така? Така че моля недей ти това да ми обясняваш и да мерим с теглилата чии травми са повече..

Мъжкия страх от меката пишка ли бил по-значим или предоставянето на путките за изпразването на хуевете??? Било по-лесно да люпи семки на жената.. Може би е време да престанем - съгласна съм, по-лесно е аз жената да люпя семки, докато някой се трие и празни в путката ми, отколкото той да повръща, докато аз се празня на еректиралия му член..

Мир!!



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: dalya_night]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 10:25



И ний двете дето без мъж не можем

, не казвам без кур бехме наречени мъжемразки...

Ех тия каузи ех тия дебати ех тия справедливости полови



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Б.Ф. Mюнxayзeн]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 10:27



Искам само да вметна към темата, не лично към теб дано не подскочиш пак три метра, че тезата "жената може винаги да осъществи полов акт технически, докато мъже не може" не е мъжемразка теза



А сега към теб - и аз бях останала с впечатлението, че познаваш далския стил доста добре



Тема Re: Понже предния пост е много дълъгнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Taigun (екипна кучка;)
Публикувано16.02.10 10:48



В първия момент, в който и двата пола приемем в душите си, че е еднакво гадно, еднакво травмиращо психически!! , с еднакви тежки последици, страхово шокиращо, отвращаващо, и Е ЕДНАКВО НАСИЛИЕ, да правиш самотен, чекиджийски, невзаимен секс, без кой знае какъв оглед на партньора си, може би ще си дадем шанса за някаква хармония, някакъв нов взаимен порив едни към други половете, и начало на сходен интерес към секса


Еххх, Лейде, колко кефиш - не е истина

!
Под всяка сричка се подписвам - РЕСПЕКТ!!!

Пък и не само за секса важи, ами и за "всякакво нещо" от живота, мисля си.



Тема Re: Понже предния пост е много дълъгнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано16.02.10 13:10



Чакай сега само да уточним едно детайлче, че съвсем се обърках?
Отделно от случаите на изнасилване и платен секс, кой принуждава жените да участват в секс, който не ги кефи, е невзаимен и без сходен интерес?





Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Б.Ф. Mюнxayзeн]  
Автор Aйшa ()
Публикувано16.02.10 13:16



Навлек, започвам да броя пътите, в които ме споменаваш със или без нужда, естествено с цел вампирстване, тролене, провокация и заяждане.
Понеже си помолен отдавна и понеже това си е чист интернет тормоз спрямо мен, ще се видя принудена с надхвърляне на разумна санитарна бройка да помоля модераторството да вземе мерки.
Пак те призовавам, бръмчи си в твоя коридор, играйкай си с другарчета, които харесваш и/или такива, които биха те изтърпели, не се занимавай с мен, така както го правя аз спрямо теб.



Тема Re: Много хубавнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано16.02.10 13:30



Тоест, ти отричаш свободната воля на жената да се ангажира в секс, който би и бил приятен, и отговорността за нейното волеизявление в леглото прехвърляш на някой друг?



Тема Re: Много хубавнови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 13:35



А не, ако и щом й е кеф и й е приятно, това е друга сфера



Има воля за това, има желание да го прави, има взаимност, не е самотен секс, има заедност и споделеност.

Нали няма да извадим пък сега теглилките и мерките кой колко е възбуден технически?



Тема Re: Много хубавнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано16.02.10 13:38



Не, щото разправяш, че ужасно и мнозина жени го били правели напреки себе си и желанието си, и за това бил виновен някой друг, не самите те.
Което ме учудва, поне за Европа.
Та, уточни се, България ли имаш предвид с това си твърдение или да речем - арабския свят?



Тема Re: Е ако тованови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.02.10 13:41



Гледам, почнала си кротко и накрая си изтрещела окончателно.


Нали не аз поставих тая тема:А всъщност може ли да се изнасили технически един мъж един вид?
или това:желая да я опровергая, че само жените могат технически по всяко време да осъществят полов акт. И мъжете могат да осъществят ебня технически и тук моето мнение е, че технически може, за социална и емоционална жалост. Ерекция се докарва недотамтрудно физикално, и ако по един или друга причина той не се съпротивлява физически (примерно вързан е, или е решил да й се остави, "даде") тази ерекция се усвоява и толкова..

Та, се сърди първо на своите цитати. Защо се изказваш за усещанията на мъжете? Нали уж питаш нас. Ние знаем за себе си. Пак ти казвам, темата ти паразитира върху страха мъжете да произнесат на глас, самобозначавайки се: не можем като вас, защото е много вероятно да не ни стане или да ни падне. А след това да бъдат осмяни. Затова и е некоректно да го задаваш този въпрос. Отговорът е ясен. Няма как да се получи равностоен обективен диспут. От жените мъжете очакваме да усетим оня такт и съпричастност В ЛЮБОВТА, който да ви помогне да правите с нас ЛЮБОВ, макар и по-малка от друг път. Не говоря за изнасилване, защото и това е спекулация. (Подмина моята вметка , че говоря за двама души в интимни доброволни отношения) И аз мога да изспекулирам с възглас: нима желанието на любимия да прави любов с теб се равнява на изнасилване?! Мани популизма, дай реалността. Една жена може и на 90 г. с подходящ лубрикант да осъществи полов акт, а мъж , който отдавна е хвърлил "инструмента на тавана" с виагра може и инфаркт да си докара.

Иначе, и аз не разбирам понятията "качествен секс" извън контекста на любенето и човешките отношения, ама тук обсъждате в клуб "Говорим си за секс".



Тема Re: Е ако тованови [re: Фoтoн]  
Автор Aйшa ()
Публикувано16.02.10 13:42



Оф, най-накрая някой да даде знак, че ме е разбрал, при цялото плюнчене и обяснения по темите


Благодаря ти, защото наистина напоследък ме понамръзва да се изразявам стройно, каузално и подробно



Тема Re: Понже предния пост е много дълъгнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.02.10 13:48



И не ми се сърди. Мен ме потриса възможността да бъда сексуален натрапник, да се почувствам нежелан. Приеми го за страх от отхвърляне. Кой ли му се кефи?! Е, има си категория хора, които искат да обпадават грубо и "жертви", които желаят да бъдат на ръба или отвъд насилието. Смятам, че са малцинство, но имат своето право на светоусещане. Допускам обаче, че и в тая категория, мъжете са "насилниците", а жените "жертвите", с изключение на още по-малкото останали.
Не разбирам нуждата да се поставя абсолютен знак за равенство между половете. Няма нужда. Като права, да. Но не и като усещания, възприятия и нужди. В това число и социални. Феминизма немалко е ограбил и жени и мъже. Едно дава, друго отнема.





Тема Re: Е ако тованови [re: Aйшa]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.02.10 13:52



Ами, мислех, че е ясно, ама...







Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано16.02.10 13:59



Не може, освен ако не спи



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано16.02.10 14:52



И ний двете дето без мъж не можем , не казвам без кур бехме наречени мъжемразки...

Хайде да ми обясниш по какъв начин това пречи на мъжемразието и обратно, отнесено към мъжете. Това дори може да е мотив.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Много хубавнови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 14:54



Целия свят ...

средно погледнато...

Нали няма да прочета сега че в западния свят, или в белия свят, или в що годе цивилизования свят достатъчно жени не си дават п/тките за "чекии"?

Или не отварят бутчета без даже и приятното и без кеф... ей така да го вкара и да се изпразни там...



Тема Re: Понже предния пост е много дълъгнови [re: Фoтoн]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано16.02.10 14:59



Мен ме потриса възможността да бъда сексуален натрапник, да се почувствам нежелан.

Единственото, от което истински ме е страх при секса. Като знам колко хора са готови да го правят от немайкъде или от криворазбран срам, липса на нещо по-добро според тях, от чиста мухлярщина и прочее ... ето затова никога не правя първата крачка и винаги искам да съм сигурна, че наистина ме искат.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night (())
Публикувано16.02.10 15:04



всеки хуй,на който му се е паднало да ме прави щастлива го дарявам с любов


останалите изобщо не ме интересуват....

р.р. не съм изнасилвала мъж и опитах да подходя откъм всички стрени на хуя-кинетика механика лежаника въображаника и т.н.



Тема Re: Много хубавнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано16.02.10 15:06



Ама момент, ти не ми отговори на въпроса - въпросите.
Все пак, тези жени ако отварят бутчета, защо го правят, според теб?
Мъжете им ли ги принуждават, или те сами себе си, и защо според теб се принуждават да правят това?



Тема Re: Е ако тованови [re: Фoтoн]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 15:10



Да верно изтрещех..



Добре, страх ги е мъжете дали ще им стане лили дали ще им падне. Съчувствам много. Предполагам, втази връзка се чудят и дали ще им стане ако ги така леко насилват в смисъла на темата... при масирана физикална стимулация. Или дали няма да им падне.. Затова се възхитих на ясните мъже тука..

Но не е това темата. Видимата ползоваема ерекция не е мъжко усещане, извинявай, не съм коментирала мъжки усещания.

С другото съм горе долу съгласна.. Освен, че в гесезе не говорим само за технически секс.. а напоследък и хич не говорим...



Тема Re: Много хубавнови [re: Aйшa]  
Автор dalya_night (())
Публикувано16.02.10 15:17



ама каква принуда бе моля ти се....
жената е генетично обречена да се кикери с путката насреща , някои от нас обаче го допълват и с икономическа мотивация;
жената е проститутка по зародиш !
дали ще е битова-срещу сандвичи къща и платен ток , дали ще е фирмена-заради кариерата и амбициите , дали ще е просто курва-дарител която яко върти трътка но не умее да осребрява-това са само подробности....

Няма принуда , просто всяка жена знае че има гладен за гъза и пазар !
И вече от това колко и за какво е гладна се определя и под каква форма срещу какво и колко дали и кога ще проституира.

Ето давам ти пример: не дай боже идва бедствие войни и глад , няма инкасо да правя обири , гражданското общество си ебе майката-ако аз, или децата ми гладуват ставам проститутка и окото не ми мига-докато пукне последния мъж аз ще си търгувам пулсираща путка и темперамент срещу нещо си , което ми е нужно...



Тема Re: Много хубавнови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 15:32



Ми да ти отговоря ма да се съгласим, че е офф моя тема поне...

Все пак, тези жени ако отварят бутчета, защо го правят, според теб?
Мъжете им ли ги принуждават, или те сами себе си, и защо според теб се принуждават да правят това?


Аз така мисля: Една част от жените го правят, тоест предоставят си невъзбуденото путе, защото им е приятно да им се обръща внимание ДОРИ и по този начин.. може пък по трасето на "ч,екията му" и да се повъзбудят донякъде. Тези сами си решават. Други сами си се дават, защото както каза ти е някаква форма на взаимност, заедност, контакт, общуване, допир, общност..

Обаче една достатъчно значима част го правят БЕЗ КЕФ, защото и те или мъжете им, или и двамата идиота, вярват, че "жената можа по всяко време", или "на мъжа ти не се отказва изтрай мама там..." или "дори да не ти е приятно, дай лубрикант или дърляй на суха, защото мъжа ти иска да ти прави любов точно сега" или "така се прави от всички всяка и всеки".. Тези са субект или обект на емоционално насилие, авто или не, а една част и мъжете им ги насилват или убеждават регулярно, че това е ок да се прави и си трябва... Един вид автоценцура да му угодим, да угодим на социото, да не сме опърничави, да дадем тая путка щото е на мъжа ми, да несме претенции, да му е гот, да си ебе спокойно, и така армии неоргазмиращи, некефещи се, парафригидни женоря..

И те сами себе си, и мъжете им мило и нежно, а къде не толкова нежно..



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: paзбиpaм]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 15:32



Ми аз много обичам мъжете





Тема Re: Много хубавнови [re: dalya_night]  
Автор Aйшa ()
Публикувано16.02.10 15:35



Нещо такова, но не смея да го кажа така остро.
Но ме озадачи на Лейдито образа на милионите женички, стресирани от принудата да правят секс мижейки и лижейки, без желание.
Аз смятам, че тези неща се правят по собствен избор, често с цел облага, и смятам, че щом природата е направила нещата така, явно има защо.
Естествено, винаги изключвам изнасилвания и такива неща, като говоря.



Тема Re: Много хубавнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано16.02.10 15:35



защото и те или мъжете им, или и двамата идиота, вярват, че "жената можа по всяко време", или

Тоест, отговорността на жената, затова че си предоставя путката без да има желание, пак не е на нея, а на некой друг.
Чиста демагогия...


Айде аз излизам от темата - с възмута



Тема Re: Много хубавнови [re: Aйшa]  
Автор dalya_night (())
Публикувано16.02.10 15:37



остро е на първо четене...

на ниво "седя си сам и си мисля" -доста от възмутата пред моите изразни средства би изчезнала на момента...



хах , че даже и в НК има привилегия за изнасилвача, който се ожени за жертвата до делото....т.е.?!
един подпис , прибира я дома и санира насилието...



Тема Re: Много хубавнови [re: dalya_night]  
Автор Aйшa ()
Публикувано16.02.10 15:48



Не, бе, обожавам ти начина на мислене, на казване, кривите шишове от вкусни думи с много люто и невротично цвъртящи мръвки жива плът от високата температура. Нека да си е остро, но аз говорех, че аз не бих прибегнала до краен изказ, защото не ми се разправя после да отпъждам рояка мухи, бълхи, винарки, лайнарки и дървеници, и вместо да си гледам кефа или работата да трябва да изписвам денонощия в обяснения, дуплики и триплики. Това ме изморява





Тема Re: Много хубавнови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 15:50



защото и те или мъжете им, или и двамата идиота, вярват, че "жената можа по всяко време", или

ТЕ! те? това те са жените именно бе мила..



Тема Re: Много хубавнови [re: Aйшa]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.02.10 15:52



какво има да се озадачаваш, лейдито се изживява като говорителка и защитничка на стотиците милиони онеправдани и тънещи в непросветна тъма нещастни хорица по света и у нас, не виждаш ли че във всяка тема задължително присъства апостолко-просветителкия елемент заедно с постоянно повтарящия се апел за съобразяване с милионите невидими четящи, които от нейния клуб научават единствената истина за живота, вселената и всичко останало, но са прекалено глупави сами да се ориентират кое е сериозно и кое - майтап на вредителските тъмни сили на мрака





Тема Re: Много хубавнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано16.02.10 15:54



О, не, не, ето това:

Тези са субект или обект на емоционално насилие, авто или не, а една част и мъжете им ги насилват или убеждават регулярно, че това е ок да се прави и си трябва... Един вид автоценцура да му угодим, да угодим на социото, да не сме опърничави, да дадем тая путка щото е на мъжа ми, да несме претенции, да му е гот, да си ебе спокойно, и така армии неоргазмиращи, некефещи се, парафригидни женоря..

Направо да се разплаче човек, тези жертви на употребената безрадостна путка





Тема Re: Много хубавнови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 15:59



Абе аз не помня да съм давала путка за облага...

и не смятам, че природата е напрвила така да се дават путки често с цел облага. Може би социото да, но природата, или свръхтвореца, е направила всичко нужно, вградено в половите и другите системи на двата пола за пълноценен взаимен заедностен оргазмен секс. Според мен социото и само то омотва нещата с путка срещу облагите или хюй срещу облага, и дай путка срещу внимание или там срещу друго...

Може би това не е никак модно... Не знам.

Не искам да те възмущавам и мисля, те разбрах.



Тема Re: Много хубавнови [re: DarkSide]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 16:00



Само тебе чаках да заръсиш тука срещу лейдето





Тема Re: Много хубавнови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 16:04



Ами аз лично имам достатъчно такива приятелки, патици по ваши думи, хубави жени, реализиране по всек социопараметър, пълноценни личности, дето дават на мъжете си постоянно без кеф. Да речем едно три-четири от десет познати жени.. Къде за облага, къде така трябва, къде навици, къде той го очаква, къде други неща...

Ако искаме да си затворим очите, да го няма това животно жирафа, можем.





Тема Re: Много хубавнови [re: dalya_night]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 16:16



Малей, сериозно ли?

в НК има привилегия за изнасилвача, който се ожени за жертвата до делото....т.е.?! един подпис , прибира я дома и санира насилието...

Правотворителят в усилието си да гради справедливост

ги жени, братче... Някой пита ли я жертвата какво желай, или и тя овчедушно дава подпис и путка за доживотно насилие "докато смъртта ги раздели"... "и заживели дъ-ъ-ълго и нещастливо! "



Тема Re: Много хубавнови [re: DarkSide]  
Автор Aйшa ()
Публикувано16.02.10 16:36



Когато аз си споря за нещо си с Лейдито и си и опонирам, очаквайки тя да ми реконтрареопонира, вследствие на което на финалната права и двете сме почти на противоположни от първоначалните си позиции, омотани до ушите в нови и нови реконтра съображения, притова без някоя от нас да е излязла от добрия тон и да е започнала да обижда, това ми е ок.
Когато обаче някой ме подканва да се включа в някаква лична дрязга и нападка и да сурна гюлето по нанадолнището, това вече ми излиза от етиката.
С други думи - бийте си се помежду си, щом се обичате толкова





Тема Re: Много хубавнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано16.02.10 16:40



Стига си се правила на халосана


Ето още една разлика, която ми хрумна.
Мъжете може да са всякакви, но поне за ебането са някак по-искрени и спонтанни. Ако толкова настояваш, че и мъжете можели да правят секс "насила", то ако го правят, то е именно поради това "да не откажат", "да отбият номера", не толкова с някаква користна цел.
Докато ако жените го правят, то е преобладаващо заради това - да получат нещо в замяна - пари, облаги, услуги, семейство, да не им изневерят, да не се разтури кочинката и т.н. И го правят успешно - тъкмо защото природата им е дала по-съвършен инструментариум (физиологически), за да поддържат илюзията, че този "насилствен" процес е автентичен. Естествено, за заблуда на врага
А че са жертви в един по-друг план, жертви са, да. Но много често в името на едно за тях по-съществено и по-благородно дело, а именно - да осигурят децата си и своята цялост тъкмо в качеството си на майки.



Тема Re: Много хубавнови [re: Aйшa]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.02.10 16:42



посочването на очевидни неща не е лична дрязга





Тема Re: Много хубавнови [re: DarkSide]  
Автор Aйшa ()
Публикувано16.02.10 16:45



Факт е, че колкото и да сме на различни мнения с нея, а това е достатъчно често, тя нито веднъж не се е изкушила да ме обиди или уязви.
Това слабо се връзва с авторитаризма, който и приписваш. Тя просто обича този клуб и обича да спори, а и притежава тази дарба - да те овъртоли в един спор, докато си забравиш граматиката

И използва, според мен, тази си наклонност заради неизказаното и схващане, че така ще спаси клуба от упадък - като непрекъснато джурка брейнсторминг в детската градина, да има кво да дъвчат малчуганите



Тема Re: Много хубавнови [re: Aйшa]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.02.10 16:55



авторатаризЪмЪт и обидите са патент на другата клубна икона, у лейдито има безкрайно изобилие на спасителско-апостолски патос, съчетан с досаден педантизъм да се пише точно и само по темата и само и единствено по тематиката на клуба (с който тя се олицетворява), сакън някой от милионите онеправдани четящи да не разбере нещо погрешно и да не успее да заживее щастливо след като е прочел мъдрите й слова ... крайно време е да прочете че отгоре пише че това е клуб за запознанства, а не за бг-мама тип войнстваща взаимопомощ на онеправданите и унизени парии презрени





Тема Re: Много хубавнови [re: DarkSide]  
Автор Aйшa ()
Публикувано16.02.10 16:57



Не запознанства, а контакти. Тоест, може и да не се запознаваме


Аааа ъъъ, и много ти разбира пък на теб главата от бгмама



Тема Re: Много хубавнови [re: Aйшa]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.02.10 17:01



тук ме хвана, признавам нищо от бгмама не разбирам, ама пък как добре звучи само ... напомня ми за Стоичков





Тема Е за какво съм аз обичен фен за мъжетенови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 18:15



ако не именно за това, че за ебането са някак по-искрени и спонтанни. Мъжете като пол определено са сексуално по-благородни, по-великодушни в секса..

Дали ще да е зарад силната оргазмена мотивация

че криво-ляво, дори и понасилен, почти е сигурно поне, че ще оргазмира...

Чекмедже ре антиконтра! И сме в една лодка..



Тема Re: Много хубавнови [re: DarkSide]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 18:18



то ти направо в клубна любов се обясни

като се има предвид природата ти клубна..

Е не, не може, няма да може без тази тъмна страна на лу.. на клуба.

Айде сполай ти.

ПС - не вярвам аз, че е клуб за само контакти... еле пък за запознанства, ти го направи ебънклуб..



Тема Re: Е за какво съм аз обичен фен за мъжетенови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано16.02.10 18:43



Мъжете като пол определено са сексуално по-благородни, по-великодушни в секса..

Е, пък, как, с удоволствие и самоотвержено ще оправят и теб, и сестра ти, и дъщеря ти, и съседката, и ще ви напълнят устенцата с амброзия, само и само да ви предпазят от рак на гърлото





Тема Re: Е за какво съм аз обичен фен за мъжетенови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 19:09



Ще го направят от сексуални подбуди поне, надявайки се силно и теб да те кефи, поне колкото тях ги кефи...

Абе радва ме мъжката сексуалност, обичам хъса им в секса.. и как стремглаво преследват това вкарване и този си оргазъм без кой знае какви задни сметки.. отдават им се... понякога забравяйки къде и у кого го вкарват..

.. владее ги самия сексуален акт..

ама то дето викаш.. природа.

А ние сметкаджийките... обозначените трезви шофьори . Еми какви оргазми какви отдавания искаме..



Тема Re: Много хубавнови [re: DarkSide]  
Автор dalya_night (())
Публикувано16.02.10 23:42



авторатаризЪмЪт и обидите са патент на другата клубна икона

драги гЪзе, ако не си разбрал и доколкото не си кьорав почти е време да почерпиш ; клубна/неклубна -кокона/икона - тя далка си замина от тук и все по рядко ще ти тревожи и сяпва следобедната офисна дрямка...

намери си друга да и развяваш кусурите питан/непитан , под път/над път , щото моите са вече неактуални и без значение за тук-хубава грозна лоша добра -събрах сергията , мрънкало !ама злобна душица си и ще ме дальосвяш поне още няколко години , държа влага аз , знам....

мисла за великден ще се радваш на тотален ме-ди-р-ен комфорт-обещавам





Тема Re: Е за какво съм аз обичен фен за мъжетенови [re: Lady Likes Sex]  
Автор dalya_night (())
Публикувано16.02.10 23:48



Лейди , едно не ти харесвам !
Винаги като те чета имам чувството, че излъчваш страх от това , че мъжете наоколо аха ще свършат , а това не е така, разбери го !


Знам че го правиш в стремеж да си обективна , обаче пълниш пуйката с излишна плънка .Мъжете нито са толкова дълбоки , нито толкова сложни , нито се вълнуват от нещата които според теб ги тревожат ;

Стига ги жали и рева на чужди гробища; ко щат да дават ,ако щат да вземат , тя тяхната все излиза така или иначе....
Ей го дарко например , този е пример за това как може една жена да загуби 20-30 години от живота си да го бели като лук люспа по люспа в сополи до колене , щот е много сложен и начетен. Аз ти предлагам другия подход-поглеждаш го и подминаваш-евтино , достъпно и не боли глава и джоб



Тема Re: Джихад?нови [re: jamie]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано17.02.10 07:20



айде сега иди да четеш за джихада и се яви пак на изпит при Моргана




Major e longinquo reverentia

Тема Re: фен за мъжетенови [re: dalya_night]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано17.02.10 08:04



какво да ги правиш - мъже




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.02.10 13:00



А аз - секса им.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Много хубавнови [re: Aйшa]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.02.10 13:08



и притежава тази дарба - да те овъртоли в един спор, докато си забравиш граматиката

Нали?

Аз направо не разбирам или в процеса на спора забравям кво са ме питали. Не ща да си представям търговски преговори с Лейдито. Накрая ще подпиш квото тя иска.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 17.02.10 13:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.