Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: dalya_night]  
Автор fAntA_shmEkEriA (bitter moon)
Публикувано15.02.10 20:35



технически...


б@си
Далия, к`во ли е да познаваш във всякакъв смисъл такива екземпляри?! Не ти е лесно, ей!



Тема Re: А пък ти лъзъ..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор lzbg ()
Публикувано15.02.10 21:56



Първо - единствен мъж, дето ви отговори на сичкото въпрос - аз...
Фторо - единственото мнение, на което не се обърна внимание - моето...
Четвърто и последно - и философски погледнато - даже и дарки не намира клишета в моите мнения...

Най - последно - стига спекулира, щото от пет години аз съм единствен доброволец, и почва да ми е байгън, хората ебЪт, а аз се предлагам... Стига толкова фандък!



Оттеглям ся, и ако ти требе доброволец, фани си, както се казва...

Victoria!!!

Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор NQ_7O (free)
Публикувано15.02.10 22:06



може ми, баси въпроса!
Да не си на 16?



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор torent ()
Публикувано15.02.10 22:20



mn iasno

Az naprimer ima sluchai kogat mi sa ebe mnogo,praia po niakolko teka za den,drug put hich niamam jelanie,ama po princip niamm problemi po 2 puti vseki den da eba

napred i samo napred

Тема Re: Дали било възможно..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.02.10 02:20



Извинявай, проявяваш голяма активност в посоката на своята теза, но Айша е права. И не, че на мъж не може да му се случи това, което описваш. Може да бъде изнасилен, да получи ерекция, да го направи против волята си... Но това зависи от годините, ситуацията, потентността на мъжа и би се случило на много по-малко мъже, отколкото жени. С други думи, жена би могла технически да озъществява цял живот изнасилвания над себе си, докато мъж не го може. Казвам изнасилвания.
Друг е въпросът, ако между мъж и жена има интимни отношения, навици да правят секс, усещане за близост. С други думи, не се изнасилват, а са си интимни партньори. Тогава едва ли правенето на секс с партньора за жената би трябвало да се сравни с изнасилването. Чисто технически, от жената не се иска ерекция, за да се осъществи акта, за разлика от мъжа. Некръвонапълването при нея или недостатъчното такова, не я травмира психически и няма риск от да получи повратния срив точно поради това, както при мъжа е възможно. Наблягам на това, защото некоректно застъпваш теза, на която мъжете не смеят да заявят непрестижните думи:"дали ще ми стане и дали няма да ми падне". Темата ти паразитира за сметка на мъжкия страх от това. Примерът с проситутките е показателен. Да, има жигола, но техния лимит не е като на колежките им, нали? Следователно?

На мъжа ахилесовтаа пета е в секса, обикновено. А, жената по-лесно би могла да си "люпи семки" и да бъде сексена. Дори да не иска, само един лубрикант, едно наплюнчване при нейно волево желание да достави удоволствие на партньора, би й свършила работа. Докато при мъжа е по-сложно. И това е известно на всеки. Без да са нужни толкова много постинги.



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: dalya_night]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано16.02.10 07:21



накефи ме с това обективно виждане по субективно-размазаната тема горе, Далка.

теоритически той по принцип перманентно си заслужава винаги боя, сръбското и един хуй в гъза за разтуха -дори да не е направил беля-значи се гласи .... в малко по-цензурен вариант, но със същото послание баба ми определяше формулата за щастлив семеен живот

а после нас ще ни нарекат кучки с тебе



Major e longinquo reverentia

Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: dalya_night]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано16.02.10 08:31



Далийо, какво става с теб? Звучиш като айшето и други крайни мъжемразки!

някой ти е изневерил наскоро ли?
дошло ти е или ти идва?
изказванията са ти толкова различни от типичното ти поне частично опитване за обективност , че почвам да си мисля и за климактериум, ама трябва да ти е рано!



и е направо излишно да се коментира всичко което си написала. след няколко дена съм сигурен че ще се срамуваш от това си повествование!

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: Б.Ф. Mюнxayзeн]  
Автор dalya_night (())
Публикувано16.02.10 10:14





ех , то и ти на младини не реагираше тъй впрягащо , ама ей та -НА!



Тема Е ако тованови [re: Фoтoн]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 10:21



ви е тезата, че жена би могла технически да озъществява цял живот изнасилвания над себе си, докато мъж не го може, с това съм съгласна

. И ако това е разликата между масата мъже и жени, приемам я с кеф.

Също така приемам че, за добро или зло, повече се случва от мъже върху жени (той да ебе или да прави секс, а тя да участва "технически"), отколкото обратното. Не коментирам причините за това в тая тема. И тая разлика също приемам и не съм я оспорвала. Обаче си настоявам, че и двете явления са изключение на половите отношения, а не едното е правилото, пък другото било изключението... Айде да кажем едното е по-изключение от другото изключение.

За протокола на темата, не към теб, моята теза беше, че също както или сходно на това както средната жена може да участва "технически" в полов акт по всяко време, да предостави полов орган за усвояване, и мъжът може да го предостави. Ако по всяко време е препъникамъка, махам го. И да, вярно е, че в единия случай е нужна някаква ерекция вкарваема, а в другия и без това може.

Има разлики не съм ги отричала, да , но общата теза си вярвам, че остава. Най-вече радвам се, че доста мъже и някои жени имат силата да го признаят. Впечатлена съм.

Това само по първия ти параграф. Останалите са интересни, но не са по темата ми. Жиголата и отегчените съпрузи не са никак по темата ми, те общо взето искат да го вдигнат, защото това им е службата... или съпружеския "дълг"..

ПС И това понятие "чисто технически" почва да отвратява все повече и повече - това беше главното, срещу което скочих.. Чисто технически, може всеки мъж да бъде вързан, надървен и члена му да бъде вкаран в нечие отвестние също така, както Чисто технически, от жената не се иска ерекция, за да се осъществи акта, за разлика от мъжа. И ти, пич, не можеш да знаеш какви са травмите и какви са емоционалните последици от предоставянето на путките ни за вашите чекии.. Сега вече е ясно, бясна съм на чисто техническите лайна, говоря от името на масата жени, моля не го взимай лично...нито някой да го отнася лично към мен..

Аз не съм седнала да ти казвам на тебе, какви са мъжките травми от мекия хуй и дали те са по-големи или не са, нали така? Така че моля недей ти това да ми обясняваш и да мерим с теглилата чии травми са повече..

Мъжкия страх от меката пишка ли бил по-значим или предоставянето на путките за изпразването на хуевете??? Било по-лесно да люпи семки на жената.. Може би е време да престанем - съгласна съм, по-лесно е аз жената да люпя семки, докато някой се трие и празни в путката ми, отколкото той да повръща, докато аз се празня на еректиралия му член..

Мир!!



Тема Re: Мъж да участва в полов акт против волята си?нови [re: dalya_night]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.02.10 10:25



И ний двете дето без мъж не можем

, не казвам без кур бехме наречени мъжемразки...

Ех тия каузи ех тия дебати ех тия справедливости полови




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.