Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Оргазмично-вторнишкинови  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано09.02.10 10:02



Жената е благословена, то е ясно - множествени оргазми, клитор, чиято функция е само да доставя удоволствия, секс по всякоа време, демек-винаги. Е, разбира се това се компенсира от някои неща - менструални, родилни мъки, но....мисля, че това пак е в полза на жената - чрез първото се "прочиства: своего рода, чрез второто - просто става истинска жена, дарява живот, въобще...
С кое обаче би могло да се компенсират всички тия плюсове? Ами с това жената да не може да изпитва оргазъм? Има ли такава сред вас?
Не, съмнявам се, че някоя ще си каже.
Разкажете тогава какви оргазнми изпитвате и как достигате до тях - вагинално, клиторно, анално, с докосване само по гърдите, с целувки по шията или с час секс?
Вие сте, скъпи мои



Винаги оставаш в сърцето ми, душице


Тема Re: Оргазмично-вторнишкинови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано09.02.10 10:21



Чета те и аха да им завидя на жените, че са жени!
аз всяка сутрин в молитвата си благодаря на създадетеля, че съм се пръкнал момченце пък ти за малко да ми промениш представите



"Бях луда по него, а сега не мога да го гледам! Как се променята мъжете само ..."

Тема Re: Оргазмично-вторнишкинови [re: Poшko]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано09.02.10 10:42



Ами бръсненето, ами топките?

Аз пък много си се радвам на половата принадлежност.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Оргазмично-вторнишкинови [re: paзбиpaм]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано09.02.10 10:47



бръсненето? - че вие бръснете мнго повече от мен. Аз се бръсна 1-2 пъти в седмицата.
Топките - са си много добре. Кво ще си почешеш ако нямаш топки?



"Бях луда по него, а сега не мога да го гледам! Как се променята мъжете само ..."

Тема Re: Оргазмично-вторнишкинови [re: Poшko]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано09.02.10 10:50



Е, аз не.

Какво ще си почешеш? Ами, гъза, например. А издайническия пишкощрък, дето се чудите къде да го денете? Мале-е, добре, че не съм от първосигналния пол!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Оргазмично-вторнишкинови [re: paзбиpaм]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано09.02.10 10:52



Хм... значи си от второсигналния, дето поне два сигнала с пистолет (сигнален) трябва да дадеш, за да стартират?



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема хаха, друзя,нови [re: paзбиpaм]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано09.02.10 10:55



а по темата нещо-))
Иначе, топките са си супер (наеш ли кво е яко да те глаят по тях), а пишкодръва е гордост



Винаги оставаш в сърцето ми, душице


Тема Re: Оргазмично-вторнишкинови [re: _Brave_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано09.02.10 10:55



Недей сега, не можеш ме надприказва.

Така е, аз първо мисля.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Оргазмично-вторнишкинови [re: paзбиpaм]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано09.02.10 10:56



айде ся
недай си боже да имате мустаки - познай каква лудница настава
пишкощръка си е нещо похвално - що жени разчитат на него. Пък и кво по-хубавво от това да ти щръкне пишурата. Всичко е въпрос на какво бельо използваш деитайм. Ако ползваш разни ми ти хвърчащи и широки боксерки и слипове е като перископ, който не знае на де да гледа.
Иначе нямаш проблем сочи си гордо нагоре па ти поспадне след мъничко


Още повече - кво по хубаво рано сутрин да усетиш силата в теб и мщната си ерекция

"Бях луда по него, а сега не мога да го гледам! Как се променята мъжете само ..."

Тема Re: хаха, друзя,нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано09.02.10 10:58



Е кво по темата? Мен ме е срам.

Пък и 8 години съм писала - къде директно, къде недотам.
а пишкодръва е гордост А ако ти се случи тази "гордост" на обществено място, гордо ще си я демонстрираш ли?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.