Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:28 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Интересно ми енови [re: Aйшa]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано10.02.10 12:16



За какво да е поласкана, като вие можете да го вдигнете и от козичка, и от коледна пуйка

Е да, де, ама повечето патици се поласкават.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Интересно ми енови [re: paзбиpaм]  
Автор Aйшa ()
Публикувано10.02.10 12:24



Не са патици, а романтични души





Тема Re: Стига бе,нови [re: Exte Barrocco]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано10.02.10 12:27



Ехте, аз харесвам амбициозните жени със самочувствие Кефят ме наистина И ти много ме кефиш



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Стига бе,нови [re: _Brave_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано10.02.10 12:33



те и повечето жени си въобразяват, че могат да правят свирки и са способни да "побъркат всеки мъж в леглото, ако поискат". То тези лафове са част от фолклора и междуполовата митология.

Значи, пак дойде на моята

, щото скоро разправяше в темата на девойката, дето питаше колко дълго може да издържи мъжът без /нейния/ секс, че жените вече се чукали готино, с желание, с отдаване ... ех, мечти, мечти! Нали помниш какво ти казах тогава? Добре, че ни мъжете, ни жените още не могат да си четат мислите, щото ще настане война, а в по-оптимистичния вариант след нея ще има катарзис.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Бе ти добре ли си ?!нови [re: *Cygnus*]  
Автор Aйшa ()
Публикувано10.02.10 12:33



Тоя па. Вместо да кажеш какво знаеш за оргазмите (явно нищо

), ти се разпени и преля
Защо да е феминист НКМП-то?
Аз го разбрах в смисъл, че една здрава и хормонално балансирана жена с позитивен сексуален опит може да изпита оргазми, които са несравними като нюансираност, продължителност и усещания - физически и емоционални.
И че за секса имаме не само една награда - тази с моментната оргазмена заря - а и щастието да ставаме и бъдем майки.
Каза също, че някои от нас сигурно не са изпитвали оргазъм, но вероятно не биха признали това току-така.

Какво феминистично видя в цялото това??!



Тема Re: Интересно ми енови [re: Aйшa]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано10.02.10 12:34



Не ми съсипвай менажерията.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Интересно ми енови [re: paзбиpaм]  
Автор Aйшa ()
Публикувано10.02.10 12:35



Всички жени сме ако не в едно, то в друго патчици





Тема Re: Интересно ми енови [re: Aйшa]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано10.02.10 12:38



Да, ето го вицът по въпроса:
Адам: Господи, защо си направил жените толкова хубави?
Господ: За да ги обичате?
Адам: А защо толкова глупави?
Господ: За да може те да ви обичат.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Стига бе,нови [re: Exte Barrocco]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано10.02.10 13:37



не ми е се е случвало никога в живта да свърша за една минута от свирка....да не кажа, че почти Никога не ми се е случвало ад свърша от свирка...те за тва е прав колегата, че много жени си мислят,че като ти го налапа и край...



Винаги оставаш в сърцето ми, душице


Тема Ами тогаванови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано10.02.10 13:57



много жени си мислят,че като ти го налапа и край. да им кажем на тези жени, че след като го налапат, следва "тежка кърска работа" както казва разбирам за хубавото ебане..



Амаха не случайно струва цели ..найсет лева свирката на околовръстните.. то момичето работи...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.