Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Ти всекинови [re: _Jasmine_]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано11.02.10 13:31



Според мен пък малко са нормалните хора, които се имат за секс-богове/богини. Като знам как всяко човешко същество е изтъкано от комплекси и съмнения, подозирам, че външната им увереност е поза.

Да, верно е, че мъжете имат повече самочувствие на знаещи и можещи в секса, но... до момента, в който попаднат на жена със същото самочувствие (и обратното). Тогава се получава... сблъсък някакъв, (обикновено кофти).

Затова винаги съм бил против разнине мерения, съревнования, титли и т.н. Виждал съм жени с... как беше... тиха, бутикова сексуалност, които попадайки на правилния човек са ставали вулканични тигрици. Виждал съм и мъже, които са били пухльовци (средно от путка и мухльо), но попадайки на партньор са се превръщали в пичове от класа. Разбира се виждал съм и паднали от много високо секс-божества. И всичко това е, защото са се опитвали да добият някаква сексуална титла. А, в секса най-важно е човек да е в хармония първо със себе си, после с партньора си. Всичко останало е пейзаж с грачещи гарги.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Ти всекинови [re: _Jasmine_]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано11.02.10 13:35



съгласен съм - за това изобщо не трябва да се говори, кой какво може и на какво е способен.
Факт е, че различните хора те карат да се чувстваш по различен начин. С една жена мога да свърша за минути с друга да не свърша изобщо



"Бях луда по него, а сега не мога да го гледам! Как се променята мъжете само ..."

Тема Re: Ти всекинови [re: _Jasmine_]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.02.10 13:35



По начало тупането в гърдите " АЗ съм най- велик във всичко", не само в секса, е изключително странно за мен. Да не пиша лекичко просташко.
И когато се говори за хора, изпълнени с комплекси, и стараещи се да ги избиват нейде, точно по това ги познавам.
Мъж, който умее да се бъзика със себе си по сексуални въпроси и умения, е рядкост. А най- интересното е, че той обикновено не се оказва дръвце точно в тази област.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Ти всекинови [re: DarkSide]  
Автор _Jasmine_ ()
Публикувано11.02.10 13:36



Добро и лигаво поне за мен са взаимоизключващи се определения.



Тема Re: Ти всекинови [re: _Brave_]  
Автор _Jasmine_ ()
Публикувано11.02.10 13:44



Прав си, че понякога е поза, но в повечето случаи хората си вярват.



Тема Re: Ти всекинови [re: _Jasmine_]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.02.10 13:47



Позата пред околните често се вдига, точно защото не си вярваш.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Ти всекинови [re: saksun]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано11.02.10 13:57



Мхм... защитна реакция. Като онези дребни, хилави животинки в природата, които се надуват и стават страшни, като се уплашат



Преди малко едно дръгливо коте пред офиса видя куче и като настръхна, като се наежи...леле-мале... добре, че кучето не го видя..., но пък котето е убедено, че точно то го е уплашило

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Ти всекинови [re: _Brave_]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.02.10 14:02



Не е защитна реакция, според мен. А човек с истинско самочувствие. Не показно. По самоиронията се познава най- вече.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Ти всекинови [re: _Jasmine_]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано11.02.10 14:04



напротив, виж колко елегантно му се получава, първо цитира в чисто философски план култовата реплика на великия философ "знам че нищо не знам", а 10 минути по-късно, вече навлязъл в конкретиката на битието, заявява най-отговорно:

Като знам как всяко човешко същество е изтъкано ...

абстрахирайки се от фрапантното противоречие из меандрите на витиеватото му експозе, си позволявам да заостря вниманието ти на думичката "изтъкано" ... не познавам нормален мъж, който да се изразява толкова лигаво ... то бива бива човешко същество, изтъкано от противоречия, ама при въпросния индивид е прекалено до такава степен, че сериозно ме навежда на мисълта, че некоя кака си прави майтап представяйки се за мъж



Тема Re: Ти всекинови [re: DarkSide]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.02.10 14:10



Дарки, защо мислиш така? Всеки си има някакъв стил на изказ. Така пише Брейв, може и да приказва по подобен начин. Аз, например, не умея. И какво? Това не означава, че нямам мнение, че не мога да го отстоявам, да споря понякога и т.н.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.