Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Ти всекинови [re: Graefenberg]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано10.02.10 17:15



Хубавата свирка е тази, от която можеш да свършиш. Друг е въпросът дали искаш да свършиш бързо или ще си играем на мъчения, защото и това ми е любимо.



Тема Re: Стига бе,нови [re: DarkSide]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано10.02.10 17:17



Ти да не искаш да кажеш, че си асексуален и си гипс или от мързел лежиш предимно в леглото, защото "работиш за гръб"?



Тема Re: Стига бе,нови [re: Francuzoikata]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано10.02.10 17:24



Първото ми гадже ме научи. Стана инцидентно. Просто каза "Ебаси свирката ми направи този път" и аз взех, че запомних точно какво съм правила. След това експериментирахме една година и се усъвършенствах. Не мога да обясня как точно го правя, защото е едно такова усукано движение с език точно, когато си го вкарваш навътре в устата.. Пак ме хвана срам.



Тема Re: Стига бе,нови [re: Exte Barrocco]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано10.02.10 17:24



Че то без щипка провокация къде е удоволствието от общуването?



Все пак си мисля, че ако участието в секса е едностранно, ако ще чудеса от героизъм да сториш, нито ще ме свършиш, нито ще ме контролираш. Сигурно и на теб се е случвало, някой се мъчи да ти угоди, гледаш го старае се, гъне се, техники-мехники, ама ... нищо.
Да не говорим, че трябва да си супер психолог с белези на паранормални способности да разбереш какви са сложните плетеници от условни рефлекси, изградили сексуалността на даден човек.
Да, съгласен съм, че има... действия, на които повечето хора откликват по определен начин. Все едно като чуеш течаща вода и да ти се припикае. Обаче този вид разбиране за секса е занаятчийския. Верно е, че има страхотни занаятчии, някои са почти художници, но... почти :)

Както и да е. Вкратце искам да кажа, че ти можеш да направиш всичко с мен, ако и аз играя твоята игра. Ако не... тц...

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Стига бе,нови [re: Exte Barrocco]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано10.02.10 17:27



Звезда от старите ленти. За съжаление не съм го виждал отдавна.

"Бях луда по него, а сега не мога да го гледам! Как се променята мъжете само ..."


Тема Re: ето ти нещо сексинови [re: DarkSide]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано10.02.10 17:31



Албена не ме допуска до офиса й на Баучер. Даже и телефон й оставих да ми звънне, но ми звънна някакъв пич, който се направи, че търси някой си Веско. Така че - не, не сме поканени на Баучер. Ще се наложи да хващам самолета и в понеделник да спя между теб и жена ти.



Тема Re: Ти всекинови [re: Exte Barrocco]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано10.02.10 17:42



Хубавата свирка е тази, от която можеш да свършиш.

Не съм сигурна,че това е отговора.Но нека мъжете се изкажат.



Тема Re: Стига бе,нови [re: paзбиpaм]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано10.02.10 17:42



Имах една колежка преди, беше си паднала много по един пич. Оня й отишъл на гости, стигнали до положението голи в леглото, но от спичане не му станал. И тя няколко часа му правила свирка, тъкмо му ставал и му падал пак. Аз си помислих, че преувеличава за няколкото часа, но не - няколко часа. Ако бях на нейно място, щях да се мъча 5 минути макс. Какво е това няколко часа?!

На мен ми се е случвало с гаджета, когато са пили повече и не стават за никакъв секс, а искат секс и то са едни точно такива пет минутни усилия, докато им стане - абе, не ме радва пияния секс. И меки пениси не ме радват въобще. Аз обичам като си свали дънките да му видя ерекцията - възбужда ме като го виждам вече възбуден и нетърпелив. Да го вгдигам специално - ми не ме кефи.



Тема Re: Стига бе,нови [re: Exte Barrocco]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано10.02.10 17:47



Уха, добре казано!

Винаги оставаш в сърцето ми, душице


Тема Re: Ти всекинови [re: Francuzoikata]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано10.02.10 17:47





IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.