Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:23 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Родена любовница или ?!нови  
Автор Veshtica (новак)
Публикувано03.02.10 23:44



Да ви споделя моята лична драма, може би ще има някой, който да ме разбере?!
Не знам защо, непрекъснато се чудя каква по-точно е причината, но все се случва така, че се загаджвам с женени мъже.

Успокоявам се, че от една две срещи няма какво толкова да се случи. Не се чувствам гузна, защото това са мъже, които кръшкат отдавна и не съм аз причината да се пуснат по тази пързалка...

После винаги става така, че връзката става повече от 1-2 срещи. И след като са минали някъде ... между 6 месеца и 2 години милите ми любовници, които през цялото време са се клели в любов, вярност и там каквото се сетите дето става за клетва, и то да отбележа- без някой да ги е молил за това, та милинките се връщат при скъпите си жени. А с мен какво се случва ли?! Ми намирам си някой, на който семейния живот не му върви, та да му го освежа малко





Тема Re: Родена любовница или ?!нови [re: Veshtica]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано04.02.10 00:12



Е, и? На какво се чудиш?



Тема Re: Родена любовница или ?!нови [re: Aлиca.]  
Автор Veshtica (новак)
Публикувано04.02.10 00:18



Ами чудя се защо по дяволите?

Омръзна ми, омръзнаха ми еднаквите лъжи, омръзнаха ми кухи обещания, всичко ми омръзна.

Иска ми се да застана от другата страна. Иска ми се някой наистина да държи на мен поне за малко.





Тема Re: Родена любовница или ?!нови [re: Veshtica]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано04.02.10 00:20



С женени мъже няма да ти се получи.
Пробвай с необвързани.





Тема Hehнови [re: Veshtica]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано04.02.10 00:21



Тогава стани неудобна и с ръб, така както ми звучиш, само опита ти ще те балансира, едва ли ще достигнеш състоянието, но това е и идеята



by himbeer

Тема Re: Родена любовница или ?!нови [re: Aлиca.]  
Автор Veshtica (новак)
Публикувано04.02.10 00:23



Точно тук се корени проблема- необвързаните или не се интересуват от мен, или се смущават да се поинтересуват. Това е





Тема Re: Родена любовница или ?!нови [re: Veshtica]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано04.02.10 00:29



Ти си мислиш!
Изградила си някаква техника на лесния флирт и достъпния необвързващ секс, която е много удобна на женените коцкари и затова не можеш да си пренастроиш антенките на излъчване и долавяне на правилните сигнали от страна и към необвързаните мъже.
Как ги впечатляваш тези, женените, че тръгват да те свалят? С какво поведение?



Тема Re: Hehнови [re: himbeer]  
Автор cristal_reaver (ентусиаст)
Публикувано04.02.10 00:56



аз съм свободен


ще чукнем ли 1 среща



Тема Хе?нови [re: cristal_reaver]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано04.02.10 01:02



Кажи ми, че си над 18, за да не ме баннат



by himbeer

Тема Re: Родена любовница или ?!нови [re: Veshtica]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.02.10 01:33



Ако не ти се нрави и ти е втръснала вече поредицата от семейни мъже, може би ще успееш да я прекратиш. Това зависи изцяло от теб все пак.


Пък и щом знаеш - от 1-2 срещи ставали половин до 2 години... Значи дърпаш спирачката преди първата среща.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.