Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 06.10.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Има ли смисъл и какъв е той?нови  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано18.01.10 17:54



Какъв е смисълът да си с някой, който знаеш, че няма как да те хареса и да изпитва чувствата, които ти изпитваш към него, заради такива, които той все още изпитва към друг субект? Има ли смисъл, щом няма химия в началото още да се чака такава? Какво се случва-човек свиква. Има ли смисъл от свикване?

....аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък...
не бъди безразличен,
Бъди различен!



Тема Re: Има ли смисъл и какъв е той?нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано18.01.10 18:05



Според мен няма смисъл, но че се свиква - свиква се. Обаче пак се връщаме към смисъла... къв е смисъла да свикваш.

Глей сега на някои ролята на просяци им допада. Просят си внимание, просят си любов изобщо... карат я на подаяние. Казват, че някои просяци всъщност били милионери и един ден като умрели от старост и студ на улицата - в банката оставяли милиони. Да им пикам на милионите...

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re:нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано18.01.10 18:08



1. Не. За ТЕБ няма смисъл. За другия човек има, но не такъв, на какъвто ти се надяваш.

2. Да. Химията в началото може да помага, но при дългосрочните връзки не е решаваща. В този конкретен случай обаче бих стоял надалеч докато не попремине старата любов.

Редактирано от Graefenberg на 18.01.10 19:04.



Тема Re:нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Luchezara ()
Публикувано18.01.10 18:10



Това няма как да го знаеш предварително, освен ако няма тотална абсолютна непоносимост и омраза.




Иначе когато хората се опознаят, става ясно колко близо един друг могат и искат да стигнат душите им. И се оказва, че голямата любов често е човек, който се държи и иска да бъде чужд, а приятелите се появяват неочаквано.




Тема Re: Има ли смисъл и какъв е той?нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Aйшa ()
Публикувано18.01.10 18:25



Според мен - НЕ - няма смисъл.
Винаги има по-добър шанс в живота от точно този куц.
Не бива да бъдем минималисти





Тема Re: Има ли смисъл и какъв е той?нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано18.01.10 18:45



Според мен няма, но.... трябва да призная, че съм свидетел на един случай, в който човек с ясното съзнание, че тя е влюбена в друг, беше до нея, не във връзка, но до нея.... и след време тя се разочарова от другия и се усети, че май сама не знае кога си е паднала по този. Аз лично уж си мисля, че ако в началото не прехвръкнат искри, никога няма да стане, но.... явно има и други случаи. Та, на такива отношения се съгласяват хора, които вярват, че любовта не просто се случва, ами може да се бориш за нея и да я спечелиш. Предполагам до тип човек е.


let it snow, let it snow, let it snow


Тема Re: Има ли смисъл и какъв е той?нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано18.01.10 20:36



Хубавото идва от взаимното отдаване - прелива от единия отива в другия и се връща и така отново колкото може повече

Не виждам смисъл да бъдеш с някой, който не изпитва т.нар. чувства към теб, колкото и да искаш това не става с искане.

Мисля в движение

Тема Re: Има ли смисъл и какъв е той?нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.01.10 21:17



Какъв е смисълът да си с някой, който знаеш, че няма как да те хареса и да изпитва чувствата, които ти изпитваш към него-има разбира се!Смисълът е да се наслаждаваш на гледката и на звука на плющящи задни бузи на същество,към което изпитваш чувства!кво ти пука какво изпитва към друг и кво изпитва към теб........!?Ама от свикване-никъв смисъл няма!
по въпроса за първоначалната химия,как може да липсва в началото,а после да се появи много силно или обратното от личен опит моа да пиша доста,ама ако не ме мързеше и не съм уморен толкава.

Говори ми....Умирам за глупости



Тема Re: Има ли смисъл и какъв е той?нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор DeltaVpn (непознат)
Публикувано18.01.10 21:50



Няма смисъл. Ако срещнеш такъв човек правиш един "лупинг" около него за да го поогледаш, след това продължаваш напред в живота без него.



"Dinosaurs never saw what hit them"

Тема Re: Има ли смисъл и какъв е той?нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Xep Флиk ()
Публикувано18.01.10 22:05



Аматьорите те съветват да чакаш човек, който лежи по гръб и умира за теб. Майсторската работа е ти да го накараш да се чувства така. Ако обясниш какви усилия си положил досега, за да спечелиш обекта, ще е по-ясно има ли смисъл. Това до тук ми прилича на мързелив ебач и сваляч.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.