Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:07 23.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Моите сълза и сърце нови  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано20.01.10 06:35



„Ово е мое суза и сърце”


Нали ви се е случвало да срещнете някой за кратко ? Да ви каже нещо още по-кратко. Вие да вземете да го запомните за цял живот.
Къде ли е този сръбски учен, който ми подари тази реплика ?
Човека ми го казваше докато ми подаваше един предмет направен с много труд. Все едно направи магия. Всеки път, когато виждам предмета виждам и широката усмивка с тъжните очи. Думите все едно влизат с вятъра в стаята.

Напоследък около мен все изригват някакви хора. Всевъзможни нападки и обвинения се мятат като чукове. Тия хора до вчера са били много мили с мен. През наивният ми поглед са били загрижени и безкористни в отношението си.
Докато седя и броя до 100 мълчейки, гледам уж в земята от неудобство, вътрешно се усмихвам с безкрайно задоволство. Веднъж за това, че чуковете се удрят в стената от мълчание. Втори път, че ударите рикошират и обвиненията ми отговарят на въпроса защо са били мили и добри с мен. В момента на просветление чувство ми за дълг се освобождава от тежко бреме.

До тук добре. Всичко е перфектно и по местата. Терена се разчиства и място се освобождава.

Но какво да правя с хората, които са ми сузата и сърцето ?

Там вече ми става трудно. Там също мога да седна и да мълча. Но това, което се случва вътре не е задоволство с усмивка и нищо не си идва по местата. Напротив. Пластовете се разместват и зейва някаква бездна.

Та :
Има ли неща, които са ви радост и мъка ?
Неща които ви изправят пред желанието да ги захвърлите възможно най-далеч. Но не намирате сили защото знаете, че ще ви е мъка.

Графенберг ела сега ми кажи, че тези, които най-много се карат всъщност най-много се обичат и да приключваме темата



Моля някой друг да дойде да каже, че най-скъпо ни е това за което сме се трудили най-усърдно

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Редактирано от Jolee на 20.01.10 06:54.



Тема Re: Моите сълза и сърценови [re: Jolee]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано20.01.10 09:19



ами какво да ти кажа, най-скъпото съм Аз


мен кучето ми е сърцето и знам, че то никога няма да ме нарани, предаде или да ми се скара. Няма да двуличничи и ще прави това което му кажа или това което му е на сърце.
Сузите са ми ... не знам ... кое ми е.
ти пък кво си го замислила ... намери центъра си на тежест. Опитвай се да не го губиш - каквото и да правиш. Така винаги ще си тежиш на мястото

"Бях луда по него, а сега не мога да го гледам! Как се променята мъжете само ..."

Тема Re: Моите сълза и сърценови [re: Poшko]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано20.01.10 09:28



Кучето е доказателство за съществуването на платената любов.





Тема Re: Моите сълза и сърценови [re: DarkSide]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано20.01.10 09:31



почти

"Бях луда по него, а сега не мога да го гледам! Как се променята мъжете само ..."


Тема Re: Моите сълза и сърценови [re: Jolee]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано20.01.10 09:51



Моля някой друг да дойде да каже, че най-скъпо ни е това за което сме се трудили най-усърдно

Ето, аз го казвам, но това не е нещо ново, има ли кой да го оспори?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Моите сълза и сърценови [re: paзбиpaм]  
Автор DirtyHarry (Вечен)
Публикувано20.01.10 10:04



Колкото и странно да звучи, мен най-много ме боли за милата ни родина... 3 пъти я оставям и 3 пъти се връщам, защото не е редно да си зарязваме магарето в калта и да чакаме друг да го измъкне....
най-скъпо е това за което сме се трудили най-усърдно не само ние, но и хората преди нас, не бива да забравяме лицата на бащите си!

Recedite, plebes! Gero rem imperialem!


Тема Re: Моите сълза и сърценови [re: DirtyHarry]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано20.01.10 10:07



Е, на мен не ми звучи странно.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Моите сълза и сърценови [re: Jolee]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано20.01.10 10:10



e па нема



Veni, vidi, vici

Тема Re: Моите сълза и сърценови [re: DarkSide]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано20.01.10 10:34



Не мисля така Дарки, виждал съм собственик на куче(алкохолик) да го пребива, да го държи гладно и т. нт. но кучето винаги го е гледало като куче в очите!

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Моите сълза и сърценови [re: kikimor]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано20.01.10 10:43



ми анджик де, купуваш си го от магазина и то те обича, ку щеш го дръж гладно или пребивай, то си те обича и тва е!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.