Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Почва да ми липсванови  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано19.01.10 17:57



Честно казано напоследък усещам осезателна липса на еротика. Като се започне от ГЗС-то, което го е ударило на философско-батални изпълнения и се стигне до филмите, в които еротиката отстъпи на голия секс. Ако се сетя за силно еротични сцени във филм, то е отпреди ен- на брой години. Ма това не ме притеснява.
По-притеснително е, че рядко срещам еротиката в ежедневието си. Едни такива рошави настръхналости, едни масови озъбвации (като в картинката на Тайгунчето), едни месарски сделки за секс... бахти и тъпнята.

Спешно имам нужда някой клубар да сподели, че открива еротиката ежедневно за да не изпадна в пълен еротичен цинизъм. Пък ако даде и пример... ще е прекрасно... Ха, дано...ама надали...



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Oсъзнай се бренови [re: _Brave_]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано19.01.10 20:31



Сигиурно си пропуснал нещо



Кой пример да ти дам...окей, ще опитам обобщено , ти ще ми кажеш на какво ти прилича Даже не съм сигурна че е еротика, но да речем ежедневие

Бях си взела отпуска по празниците, но както се сещаш, ваканцията е ваканция и има дати. Дори и през отпуската трябваше да ставам рано и да водя отрочето на училище, защото сутрин е тъмно и се пътува 6км, макар че само тъмнината е проблем.

Предната вечер си говорим на чаша вино за неговата любима храна и се опитваме да наместим плановете за следващият ден, така че да не пренатоварваме никой. Аз разказах къде може да се купи тази храна и че ми е по път, но още никой нямаше ясна идея как ще се организираме, имаше и други планове.

Ставам рано, той спи, правя закуска, слагам в ученическата раница, водя детето в училище, магазина е по път, виждам ОТВОРЕНО, страхотно купувам храната, прибирам се, затварям вратата, слагам всичко в хладилника, събличам се пак и отивам горе в спалнята, той още спи. И аз макар и с още топли стъпала се топля до него, по скоро изстиналото ми място Той се събужда и се чуди кога съм излязла и съм се върнала. Аз му казах, че не съм се бавила, даже бях на пазар и му разказвам какво е станало Той ме слуша и май му хареса

Всяка прилика с реалността е случайна

by himbeer

Тема Re: Почва да ми липсванови [re: _Brave_]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано19.01.10 22:09



Има еротика бе Брейвър

Навсякъде почти. Не е въпроса какво ти се показва - а какво виждаш

Цял ден си гледам небрежната прическа и ми иде да се размажа от еротика

Шоколада е еротика.

Онзи младеж със влажен поглед с който се разминахме по тротоара

Еротика са и завивките, които ми шепнат :

"Легни в нас. Прегърни ни. Ела на топло"

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Почва да ми липсванови [re: _Brave_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано20.01.10 10:02



Примери няма да давам, но да, има я еротиката, ти - за теб специално говоря, си в състояние да я видиш, че и да я създадеш. Да, гадно е наоколо, но хората, събитията, емоциите идват и си отиват, ти обаче оставаш.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Почва да ми липсванови [re: paзбиpaм]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано20.01.10 11:08



Видахте ли, видяхте ли... само три отговорчета на еротиковиждащи :) При това в клуб ГЗС...
Теорията ти за еротиката като автопреживяване ми е малко мътна. Съгласен съм, че от една страна човек трябва да е... как да се изразя... на съответната вълна, но... Според мен еротиката е външно влияние/въздействие върху сетивата ни (най-вече), което ни привежда в състояние на готовност за секс

Поради тази причина се чудя как да разчета примера със закуската. Поставям се на мястото на спящия и изненадан със закусъчно събуждане мъж. Обаче това не е еротично. Мен примерно би ме заляла вълна от влюбеност, чувство на признателност и т.н. от този жест, обаче надали би ме надървило (с извинение за грубия израз). Поставям се и от другата страна - на човекът, организирал това събуждане. Когато съм го правил пак е било израз на някакво любовно чувство - да зарадвам, да доставя малко удоволствие и т.н., но не и да възбудя.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Почва да ми липсванови [re: Jolee]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано20.01.10 11:12



Джолийн ти си по-близо до еротиката с "небрежната прическа" и младеж с "влажен поглед" и донякъде със завивките. Шоколадът ... само ако е разтопен на връхчето на гърдата ти, а аз да го облизвам...иначе си е чисто чревоугодничество и лакомия



Топлото легло особено с още едно топло тяло определено си действа еротично. Което ме светна, че цялата тази еротична оскъдица в крайна сметка може да се дължи на студа и липсата на слънце. Стопли ли се около човек... мераците му поникват. Значи - да чакам пролетта с надежда.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Почва да ми липсванови [re: _Brave_]  
Автор Taigun (екипна кучка;)
Публикувано20.01.10 11:14



Браве-Брависсиме, ще те отайгунча аз тебе

! Бедната ми бивша картинка да спрегнеш ведно с месарски сделки за секс... баси и гнусната инсинуация!!!

Разбира се, че я има еротиката... има я и още как! Пример се въздържам да дам: бъди милостив към мен... още нЕма дванАесе...

Никакъв цинизъм не позволявам да те натиска - та ти си еротичното перпетуум мобиле на клубето! Амаха!





Тема Re: Почва да ми липсванови [re: _Brave_]  
Автор ъpл ()
Публикувано20.01.10 11:18



ми... немаш сетивност явно, затва така дефицитстваш

. инак я глей кви телеса се тресат изнад плитките талии, я глей кви шепи парфюми се носат из въздуха, глей още белите ботушки на високи токчета с електриковозелените къси полички... па и за жените има да оплакнат окото, не е да кажеш, че нема: я що нов внос секънд хенд бмв-та разсождат с отворени шибидаци шкембелии в маркови потничета, я що левенти прават бизнес по модните кафета и се пипат по телефоните... за музикално-еротичното озвучение да говора ли? уф, претенцьозник!



Тема Re: Почва да ми липсванови [re: Taigun]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано20.01.10 11:19



Новата ти картинка е убивствена :) Аз дълбоко в себе си съм сантиментална душица и две гушкащи се животинчета (па макар и хищници) ме трогват и умиляват даже...



И като как не ти се вързва озъбена вълча морда с месо? :)))) Щото аз вълк вегетарианец още не съм видял

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Почва да ми липсванови [re: _Brave_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано20.01.10 11:30



Теорията ти за еротиката като автопреживяване ми е малко мътна.

Ми какво да направя, като напоследък колкото по-прекрасно е нещо вътре в мен, толкова по-трудно ми е да го облека в думи и да го поднеса на другите разбираемо?

Сигурно оглупявам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.