Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Като каза ъгълнови [re: _Jasmine_]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано20.01.10 17:26



Светнаха ме, кои са идеалните пропорции, не знам дали ъгъла е важен



По необясними (не помня) причини лежа в леглото и говоря с някой-който-днес-е-на-работа-до-18-часа Не знам дали ме е слушал, но изведнъж седна удобно до мен, хвана ми глезените и ги качи на раменете си и каза "Ето това са идеалните пропорции"
Това беше само изпусната мисъл, не е секс игра или каквото и да е

by himbeer

Тема Учените казватнови [re: himbeer]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано20.01.10 21:45



че само хората и делфините правели секс и само за удоволствие



Та в тоя ред на мисли - как ли я разбират делфините еротиката?




Тема Re: Учените казватнови [re: jamie]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано20.01.10 21:57



че делфините имали червени-еротични-рибки, които само се пречкат и правят нещата еротични



by himbeer

Тема Re: Почва да ми липсванови [re: _Brave_]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.10 22:02



И на мен не ми въздейства някой, заради панталона и ризката, каквото и да се крие/загатва отдолу. По- вълнуващо е да наблюдавам как се движи, пресяга се да вземе нещо или начина, по който седи срещу мен. Важно е как ме гледа, особено когато смята, че не забелязвам. Ама аз съм го видяла с периферното си зрение или съм го усетила с тила си. В най-банален разговор, може внезапно интонацията да ми подейства еротично. А най-вече усмивката. Има два-три типа усмивки, дето неизбежно ми влияят, но не бих могла да ги опиша точно.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Редактирано от saksun на 20.01.10 22:31.



Тема И аз не бихнови [re: _Brave_]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано20.01.10 22:21



се чудя как да разчета примера със закуската.

И аз така, смятам го за мило, но това нещо се нарежда сред грижите за болен

Не знам защо.

По-уютно да правим закуската заедно

A сега се сетих за нееротични неща, например спор на 2ма по политически въпроси Тогава сза секс и дума да не става

by himbeer

Тема Re: Създателитенови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано20.01.10 22:40



Ами то не е подробно.







Тема Re: А да..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано21.01.10 12:14



Примерите за ежедневна еротика са ОК, и на мен ми действат еротично хубави дамски дупета, талии, бюстове и т.н. Проблемът е, че от известно време насам (може би два-три месеца) все по-рядко откривам тази еротика. Може би защото е студено и народа се понавлече така, че природните оформености изчезнаха под грейки, палтенца и сюртючета, но... да речем, че това е поради времето.

Обаче не е само това. Изчезна ми и поведенческата еротика (баси и термина). Все повече хората се държат просташки агресивно или студено дистанцирани. Честно казано не ми правеше впечатление, но преди няколко дни срещнах една дама, с която пихме кафе и през цялото време ме обливаха едни такива особени топли вълни на нежност и лека възбуда. Самият и начин на говорене, стойката, отпиването на кафето... А, бе дадох си ясна сметка, че ставам жертва

на едно невероятно силно еротично излъчване. И да не мислите, че си говорехме за кой знае какви мръсни неща? Не, най-обикновен, приятен разговор на следобедно кафе. Само дето през цялото време ми се искаше да я награбя и да правя секс с нея следващите милион години... най-малко.
Ето за такъв тип, спонтанна, ежедневна и силно въздействаща еротика ви питам.

Иначе голите пъпчета, дупета във впити дънки... ясно, това си е стандарт :) като разтворимите витаминчета за добра кондиция.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Етонови [re: _Brave_]  
Автор Льoня (понякога)
Публикувано21.01.10 12:36



мъничко от мен...





Тема Re: А да..нови [re: _Brave_]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано21.01.10 13:58



Мда, има такива ,Излъчватели, ги наричам аз. Около тях просто ухае на секс, те нищо не казват, или говорят съвсем обичайни неща, обаче имат излъчвателче, което постоянно ти нашепва:о, да,секс, става,правя го, разбира се, и това, да...
И няма никакво значение дали са със секси ризка или тениска с два размера по-голяма. Сексът е изписан на лицата им, някъде в ъгълчетата на очите или бог знае къде. Имам колежка, не бих я нарекла красива, вече е някъде между 35-38, облечена в черно дълго палто,панталон, нахлюпила шапка се движи по замръзналите улици и мъжете, които всъщност гледат само куп дрехи и не виждат нищо от нея самата, постоянно я следят с поглед. А сега ти ми кажи какво е това, и на какво се дължи, и има ли то почва у нас??





Тема Re: Е-е-е-енови [re: DarkSide]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.01.10 11:49



Дарки, ти не ме долюбваш, знам, ама и на мен тъй ми звучи.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.