Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 01.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как се насилваш да...нови  
Автор Graefenberg ()
Публикувано15.01.10 18:52



Как се насилваш да промениш първичните си чувства, защото трябва да харесваш някого - за да не нараниш скъп човек и да си останете скъпи?

Как се насилваш да заглушиш вътрешния глас, който ти казва, че нещо, което се случва може би не е правилно - за да не нараниш скъп човек и да си останете скъпи??

Как се насилваш да се радваш за скъп човек, който има връзка, която не одобряваш - за да не го нараниш и да си останете скъпи???

Да се бъркаш не може, а не е и правилно, защото това си е твоя лична преценка. Да си безразличен не може, защото ще има наранени.
Но не можеш и да се зарадваш по дяволите.

ХМ?

Можете ли го това? И как се прави мамка му?



Тема Re: Как се насилваш да...нови [re: Graefenberg]  
Автор O!...Melissa (има ме, няма ме)
Публикувано15.01.10 21:57



ако сме си толкова скъпи, мисля, че трябва да можем да приемаме обратната връзка на другата страна, пък дори и тя да не е това, което ни се иска да чуем.





Тема Уух много си краеннови [re: Graefenberg]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано15.01.10 22:32



Опитай да кажеш мнението си без да го правиш на трагедия.

Хм, не те познавам, но ти познаваш първичните си чувства

Ако мислиш, че те не пречат на околните, то не би било проблем да не са голяма болка и за близките ти хора.

Бъди адекватен, не се изнасилвай и го прави в пространството, което е за теб и не пречи на другите

Аз така го правя, понякога има странни ситуации, но не е голям проблем

by himbeer

Тема Re: Ненови [re: himbeer]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано16.01.10 00:07



мога да се изнасилвам дори и да искам. Това е проблемът. Поне не съм намерил начин.
А с близките ми съм (с малки изключения) искрен до болка - а в тия ситуации не може да не пречиш.



Тема много странни хора, поне за меннови [re: Graefenberg]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано16.01.10 00:22



Точно това написах, да не се изнасилваш.

А странното е, че ми се струва че няма респект и от 2те страни



Окей, не става ли да кажеш мнението си, като важен човек на важен човек, другия да го регистрира, да го знае и от там нататък да прави каквото му е присърце и да не очаква да се радваш за конкретното нещо?!

by himbeer

Тема Re: Ненови [re: Graefenberg]  
Автор Xep Флиk ()
Публикувано16.01.10 00:30



Извинявай, брат, ама обикновено "искрен до болка" се наричат хора, които са непохватни като мотики. Има много начини да кажеш едно нещо, не е задължително да е "Хванал си си вълк". Кажи, че може да е сигурен, че поне винаги ще му е вярна.



Тема Re: Койнови [re: himbeer]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано16.01.10 00:38



е странен човек.



Има респект - много.

Не съм писал че е лесно разбираема и разрешима ситуация, за съжаление.

Става, но тук тук има опастност да се изгуби "скъпостта".



Тема Re: Как се насилваш да...нови [re: Graefenberg]  
Автор Tani4ka-2OO8 (Таня)
Публикувано16.01.10 00:50



Не се стремя да се насилвам. Или си иде само отвътре или да си става както дойде.



Тема Hm,нови [re: Graefenberg]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано16.01.10 00:57



Сигурно нещо не разбирам, аз не виждам такава опасност, ако нещата не се драматизират.

Кои са предпоставките за "скъпост"?

Ако е вечното съгласие, тогава да, но мисля че би трябвало да е по-дълбоко понятие.

by himbeer


Тема Re: Как се насилваш да...нови [re: Graefenberg]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано16.01.10 07:40



Според мен не е нужно да се насилваш и да променяш нищо. Просто изчакай да "свикнеш" с това.
Нужно е да го криеш само в присъствието на скъпия ти човек и неговият избор. Това може да го правиш като просто изместиш фокуса на внимание от обекта, който не одобряваш.
Кажи си мнението на скъпият човек, зада ти олекне и да е добре информиран. Оттам насетне остави нещата така. Ако и ти си скъп за човека - той ще преглътне и приеме какво си му казал.

Дали ще си останете скъпи ? Ами точно това ще е и малко доказателство за това. В смисъл близките и скъпи хора са си такива независимо от странични фактори.

Нито един от скъпите ми хора - нищо не ми е спестил /а доста неща не са одобрявали/.
За мен това означава едно - на тези хора мога да разчитам, защото са искренни, имат доверие в мен /че няма да се фръцна като малко дете/ и не на последно място имат вяра в себе си, че са достатъчно ценни за мен.

Накратко Графе - мисля ме разбра - не крий, не се насилвай и не се страхувай



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.