Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 08.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: dalya_night]  
Автор frohe (непознат )
Публикувано10.01.10 20:32



И тази циничност си има обяснение, но и на мен не ми е работа да ти отварям очите за някои истини в живота.
Яхнала метлата, няма как да виждаш другите по-различни от Баба Яга.





Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: impulce]  
Автор frohe (непознат )
Публикувано10.01.10 21:05



Благодаря за спокойния тон

и напълно разумните отговори. Анализирам себе си непрекъснато и мисля, че до голяма степен имам обяснение за всичко. Просто понякога човек иска да чуе какво и как мислят другите - напълно непознати и независими от конкретния казус. Действа отрезвяващо



Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: frohe]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано10.01.10 23:04



ам ти си го казал/а - извънбрачна връзка - каква е кирията да си разваляш семейството заради такава връзка? Човек трябва да се радва на каквото му се дава не да прекроява.
Лично аз държа на семейството си и не бих започнал връзка, която смятам, че би могла да ескалира и не мога да контролирам.
Според мен човек не трябва да взема съдбоносни решения на база на емоционалния си дисбаланс.



"Cute and cuddly boys, cute and cuddly!"

Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: Exte Barrocco]  
Автор БAPATOЧKA (ентусиаст)
Публикувано11.01.10 00:51



Тва е готина логика - за една жена...до 30-тата й годишнина. После все по-трудно намира такива, дето да й се връзват на сенджира...



Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: frohe]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано11.01.10 07:14



Ами, била си влюбена, чувствата взели, че угаснали. Сега пак си влюбена, след време пак ще угаснат. Спокойно - съвсем нормално е това. При някои хора вечната любов е периодично явление.

Въпроса е само колко дълъг е периода.
Ако искаш съвет - съвсем сериозно - зарежи мъжа си. Дай му и на него шанс да си намери нормална жена, която го обича. Може пък да попадне на някоя, дето няма такива периоди като теб. А пък и ти ще имаш шанс да кажеш на любовника: "скъпи вече съм свободна като птичка, с 2 деца, ела ме взимай".

П.С. Понеже - гледам имаш опит в намирането на неща без да ги търсиш, та да те питам - знаеш ли как да намеря $1 милион, че много ми трябват.

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.01.10 10:41



Единствено написаното от теб ми харесва 100 %. Често се случва и в други теми.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: Poшko]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.01.10 10:45



не бих започнал връзка, която смятам, че би могла да ескалира и не мога да контролирам.

Това няма как да го ЗНАЕШ предварително. Ако си открил този начин, вземи ме научи и мен.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: paзбиpaм]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано11.01.10 10:48



до сега не съм грешил
имам едно много гадно качество: мога да предвидя с доста добра точност развитието и края на връзка още преди да е започнала.
Имам една много любима приятелка, която ме "мрази" защото познавам - без да съм срещал дори момъка. Говори ми за него аз и казвам мнението си и толкова. В началото на ми обръщаше внимание ама след година и половина опити ми забрани да коментирам



"Cute and cuddly boys, cute and cuddly!"

Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: Poшko]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.01.10 10:56



Абе да, бе, и аз съм така. Какво да направя като ги "виждам" тези неща, още по-ясно, когато се отнася за други хора. Писна ми да съм лош пророк, а то по-често съм такъв, защото хубавите истойностни неща, вкл. връзки, са изключение в този живот. Не че и когато се отнася за мен съм заслепена чак дотолкова.

Вече не мога да изпадам в мозъчно помрачение, но не поради причини, които биха могли да ви хрумнат на всички четящи, други са.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: paзбиpaм]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано11.01.10 10:59



Подкрепям Рошав

Има как. Самоконтрол, ясна представа за себе си, нуждите и възможностите си.
Тия булшитове, че чувствата били "извън нас" са ми странни.
Чувствата са си в мен. Мои ! Самите те са покълнали, расли и са там благодарение на това, че аз ги храня, поливам и милея над тях. Не мога да търся причините навън в космоса или, че някой друг нещо прави с моите чувства

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.