Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Питаненови [re: DarkSide]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано14.01.10 15:58



последно какво е сбъркала - правописа или семантиката?





Тема Мдаа!нови [re: dalya_night]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано14.01.10 15:59



В десятката.

Браво! Моите почитания!






Тема Re: Пак няманови [re: Exte Barrocco]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано14.01.10 16:02



Мъже се дисциплинират със страх, че ще загубят привилегиите си и не само ще ги загубят, но и ще ги заболи тройно.

Майко мила родино моя

- трябва просто да се разгранича от това, като жена.



Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: Taigun]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.01.10 16:23



Чак до забавление не стигам, но стават за четене и за отговаряне. Както Маркус Шекенберг става за целуване, Буена Виста - за слушане, a Дарк Сайд - за наморник.

П.С. Наморник наморник ли се пишеше или намордник?



Тема Re: Пак няманови [re: _Brave_]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.01.10 16:33



Аз никой не искам и нямам амбиции да променям. Искам го готов като конфекция, но по моя мярка. А не да обучавам и възпитавам.

Искам само да ти кажа, рогато добиче, че една жена може да те накара да направиш всичко за нея, дори да се промениш, ако не иска нищо от теб (или го играе така), но тя е всичко, което ти искаш. Аз така спрях да пуша заради бившия ми, а се кълнях, че заради мъж няма да спра цигарите.



Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: Exte Barrocco]  
Автор Taigun (вълкУчица;)
Публикувано14.01.10 16:37



Бидейки поставян на морДата - намордник трябва да е

! Маркус за гледане става - на целуване не съм го пробвала. Буена Виста за слушане че става - става. А Дарки-Драки го подозирам, че става за много неща... но основно драка го играе.





Тема Re: Ех Далнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор frohe (непознат)
Публикувано14.01.10 17:02



Това с клона явно е ключов момент. Хората обичат зрелища. Да се обеся на въжето на Далия, да се метна под някой влак, огорчена от съдбата и неспособна на емоционална ДИСЦИПЛИНА (някои хора полудяха от тази дума, все едно в казарма са прекарали живота си), да дам зелена светлина на човека до мен да бъде щастлив (а, защо решихте, че не е щастлив???) и тогава всичко би било различно? Защо?
Ако човекът до мен пожелае такова нещо - ще се съглася. Но не го е пожелал. Не съм му дала повод да го пожелае. И не съм му дала повод, защото изобщо не се гордея с тази извънбрачна връзка и не смятам, че това е нормален начин на живот. Няма да го пожелая и аз, най-малко защото без нещо сериозно да го налага, няма да разваля светът на децата ми. Това не са два клона. Единственият ми проблем е това, че се влюбих (вземете камъни) и още по-лошо позволих тази любов да има развитие. Далия, въжето моля!
Пп. ФРОЕ



Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: frohe]  
Автор Captain Burle (cochon)
Публикувано14.01.10 17:11



Муцка, я му тегли една п..м.. на целия тука синедрион юдейски, дето те съди и плюе заради собствения си полуизживян живот, дето ни така, ни иначе им е добре, дето или са се насадили на крив чеп, ама реват само навън и с обобщения, я по мъжете, я по жените, или па цял живот седят в кьошето, броят есемеси и прочия душевни чекии и чакат там да ги намери живота и да почне и за тях, пък той не ще ли не ще...


Опитала си, направила си всичко къде правилно, къде не, държала си се тъпо, наивно, държала си се мъжки, всичко е ти е за главата и това ти е ясно, провалила си се, ставай, отръскай се и продължавай. Те ли ти плащат? Не, сама си плащаш и никой не ти е виновен. А пък тука политическия обзор няма да стигне доникъде, ще си седи в ъгълчето и ще дюдюка оттам, ще подпърдва тихичко под юрганя, ама ако някой забележи миризмицата, и вземе, че каже, го набеждави, че е той.. нереализирана работа.

Твойто и да е сапунка, поне е истинска и си е твоя. Жалко, че няма по-адекватен и по-човешки начин да се възприема и изживява чуждото щастие или нещастие. Дет беше писал някой тука, Едип цар в наше време не е трагична фигура, ами е лузър и смешник, щото всички ние знаем какво е трябвало да направи. Пожарникарят винаги знае.

И той самият даже и да направи нещо в своя си живот, комшиите никога няма да забележат, следователно няма да има проблем, а и да има проблем - нейсе, разбрана жена излезе, с два шамара се отървах, разбрахме се извънсъдебно....

Овчи драматизъм било. Всичко, дето излиза извън маршрута между хладилника, телевизора, кенефа и гардероба, е овчи драматизъм.

Тъй че хич нищо не споделяй, само кефиш воайорите, издигаш ги в собствените им очи.

Изюдихме се, изчанчихме се и туйто. Сите хитреци и майстори да живеят, кой от кой по-, а някои най-. Дано и насаме да си го признават.



Тема Ех Фроенови [re: frohe]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано14.01.10 17:11



Добре дошла! Не се беси, че ни требваш



Клоновете са за образност само... И то много добра.

Аз теб теб питам, за тебе защо не го направи, след като брака ти според теб е опустял, не за мъжа ти човека до теб, в случая той е вторичен, а и за и със теб си говорим...

Ти отговаряш - заради децата, освен ако нещо сериозно го налага.

Това е една много много, дълга, друга и тежка тема, дъвкана и претакана сто пъти и тука, и в клуба на разведените, чиято същност накратко е - общо взето децата са много по-щастливи, когато и възрастните са в любов и щастливи, и когато живеят в некухо семейство, в любов. Казвам ти го от личен опит.

Въобще не е проблема в това, че си се влюбила, всички се влюбваме. Брачно извънбрачно, легално и нелегално...



Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: Aйшa]  
Автор frohe (непознат)
Публикувано14.01.10 17:16



Не е комфортно, вярно.
От където и да го подхванеш ще се сблъскаш с противоречия.
Вечна любов няма, нали? Взаимна, имам предвид. Обаче все още сключваме брак, все още се обвързваме по всевъзможни начини. В любовта никога везните не са равни и в някой момент един от нас поглежда встрани (причини колкото щеш). Някои се развеждат, други мачкат чаршафите, трети демонстрират очви драматизъм пред публика и т.н. Всеки защитава някаква теза, която пасва най-добре на мирогледа и статута му към момента. И можеш ли да отсечеш кое е най-правилното? Освен разум, имаме и чувства. Има тактика да не нараняваш и да не бъдеш нараняван - никаква близост с никого, ДИСЦИПЛИНА. Колко от хората биха изживяли живота си така? И ще бъдат ли щастливи?




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.