Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Ех Далнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.01.10 15:17



ние фрохето няма да я съдим , щото сме никои
само исках да кажа , че малко ум никога в нищо не е излишен , и че понякога от ето такива истории за скучаещата и търсеща приключенийце домакиня и нейното обкръжение произтичат страшни последици!
Само като я чета какво и как ми отговаря ако съм един мъж няма да ми хрумне даже да и обискирам кюлотите , щото да завъдиш любовница нали си тръгнал да търсиш там страст , чалъм , тръпка ?! Поне тези неща , иначе за какво ще го траеш това да ти пълзи по инсталациите години наред?!
Ми рогоносците?! Абе като не знаеш да се шибаш някъде и да се скриеш и да спестиш на другия до теб болката и унижението , ми няма да се шибаш бе , то да не е задължително ?! какво влачиш пет паралелни кривака с накачени наденици по 700 серии всяка , ми си представи за 10 години кой ли не е чувал и виждал какво се случва , колко говна са преглътнати и колко унижения и колко болка и с това рушиш всичко наоколо.....
Разбираш ли ме сега защо така писах горе....
Не за фрохето , еби го в гъза дали е реална героиня или е бот , пиша за тия дето четат ....хора , преценете си пружините , имате ли гъз и кръст да носите паралелните си връзки...



Тема Re: Ех Далнови [re: lzbg]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано14.01.10 15:20



кво се тикаш между шамарите, не виждаш ли че пак запалиха моторетките ... да не земат да обърнат към тебе справедливия си гняФ





Тема Re: Ех Далнови [re: lzbg]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано14.01.10 15:21



Аз па ще ти кажа на теб, Викторио Калудов

, че фрохе и подобни между ушите дал Господ много много много... академизъм, език, мисъл, ученост, познания, обща култура, речовитост, логика, насоченост..

Там не е, пич!



Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: Taigun]  
Автор Aйшa ()
Публикувано14.01.10 15:22



А, е, някой лъже този, този лъже друг, онзи лъже някой, него лъжа аз и така...


Мен пък не ми е комфортно, че всичко това го наричаме в сборното лирично ЛЮБОВ
Както и да е. Обърхахме се всички и се изложихме в тази тема. Аз можех доста да разкажа в първо лице по въпроса, но някак си не ме предразположиха, затова предпочетох позицията на сухата чушка в боба, за която отнесох толкова похвали



Тема Re: Ех Далнови [re: DarkSide]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.01.10 15:22



ми ти бе , интригантска семко , за много години , как си , енергийния обмен как е?!


ти е ясно що се тикаш , и то с вечно незапалена моторетка....



Тема Re: Ех Далнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор lzbg ()
Публикувано14.01.10 15:28



Само дето софтуера за връзката между всички изброени бази данни нещо е бъгав...

И не съм обобщавал за всички, които имат подобен анатомичен строеж, моля...



Victoria!!!

Тема Първото лице?нови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано14.01.10 15:33



Кое първо лице - съпругата или другата съпруга?



Или на двойния играч?

Давай разкажи..



Тема Re: Първото лице?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор lzbg ()
Публикувано14.01.10 15:34



По простата логика първото лице е и първият задник...

пп. просто да имаш алтернатива на лицата...



Victoria!!!

Тема Re: Ех Далнови [re: dalya_night]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано14.01.10 15:44



Виж обаче фрохето съди на поразия... за съжаление това е част от причините тази иначе добра й тема да се развие така мрЛяво, както казва едва позната српкиня..

Гледах, ти чак на ентата й присъда се разтовари

няколко пропусна кротко...

Тя към колко часа се включва щото чакам отговор аз по казуса?

Иначе по житейските паралелни връзки, то като са с години не върви да ги наричаме извънбрачни, има такива достатъчно. Моя близка си се виждаше с любовника петнайсет години, че даже и се венчаха тайно, с официалния си кютат, любовника и той женен от айсет и кусур години, обичали се. Твръди че есин два пъти се чукат на седмица. То това е повече от повечето бракове на толкова години... никой не пострада от това. Питам я, е защо не се съберете щом чак така, не и не, аз моя не го оставям, той си ми е доживот, мъж деца, и оня неговата жена си я крепи явно. Ей го на факти. живот. Няма драми.. Тези имат пружини и гъз, както казваш. Или каквото там си трябва да го правят. Не рушат, а явно градят.. и нито се мъчат и страдат, нито се гърчат... хора.



Тема Re: Първото лице?нови [re: lzbg]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано14.01.10 15:45



Ти що така игнорва съветът на мъдреца?

относно моторетките




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.