Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Брехнови [re: paзбиpaм]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано14.01.10 14:40



тоя ники брей

.... Бравос!



Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: Exte Barrocco]  
Автор Taigun (вълкУчица;)
Публикувано14.01.10 14:42



Права си за съденето... пробвам да се въздържам, ама не успявам винаги

. Тъжно ми стана... човек, ако само неговите си години "трОши" - не десет, ами и сто и десет да потроши... ама когато и на другарчето трошиш от годините...

Ти нима се забавляваш с личните драми?!?



Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: Taigun]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано14.01.10 14:45



казва се евентОално





Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: Lady Likes Sex]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.01.10 14:50



ма то накрая всички ще се сетите защо и обърнах носа аз горе....
па нека съм там какво беше , груба и нам какво
в името на умствения дефицит и нуждата да дзуфтиш като кьорав кон една такава женичка може да разкатае неколко живота , барабар със своя си.....
добре че е Айшето, да облича в думи мислите на хората и да осветява причините за късите съединения по трасето...





Тема А то да видишнови [re: nikie]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано14.01.10 14:51



Абе излезе наглава бе... неговата кожа





Тема Ех Далнови [re: dalya_night]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано14.01.10 14:55



Аз с тебе съм съгласна от предните ти пет поста, кака

Даже си въобразявам, че ти разбрах "футуристичния изказ", твоята кожа... И да Айшето каза точно същото на високо интелекОален стил...

Ех, тая мелиска да я изпапаш... открай време ми го вдига.. Ревнувам я от тебе ..

Не си точно груба, ама милост немаш, е-любов.. То жената фрохе и трол да е, знаеш колко такива достаточно истински четат и пъшкат по темата..



Тема Re: Ех Далнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.01.10 15:00



знам , мила


и тук подсмърчат през ден през два , на живо ги гледам-иде ми да ги фана за косите и да им навра негодните тикви у задниците....
утре една такава кръшна кикимора ще хода да нищя сигур 10 часа що е изяла цепениците в тиквата 5 години след като мъжа и се е оттървал от нея с развод...ами цепениците е изяло и новото "мило" , дето и се е вързал на пипето да и прави компания в объркания живот...но за умрелите или добро или нищо...
пък то фрохето си мисли , че извънбрачната връзка е тъй, да поебеш от скука десетина години и после да пуснеш тема в дира....





Тема Re: Ех Далнови [re: dalya_night]  
Автор lzbg ()
Публикувано14.01.10 15:07



Много отдавна не се прави разлика между секс, и ебане за разплод...

Ей там е заровено кучето.

Всяка крава, дет я ебат, си мисли, че прави секс, мисли си за влюбване вече, качила се на черешата и така. И се чудиш, че такива като форхето зациклят 10 години на една тема?

Victoria!!!


Тема Re: Ех Далнови [re: dalya_night]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано14.01.10 15:08



Аз вярвам на фрохе, че е била в любов с този друг мъж и е искала да се събере с него. Кой не ще това?

Обаче има ли фрохе или подобните й топките да прекратят и достойно погребат умрелия, изхабения според тях брак БЕЗ ДА ИМА друг клон, независимо от решението и поведението на другия, за да може всеки, и мъжа й, да търси отново личното си щастие?



Тема Re: Ех Далнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор lzbg ()
Публикувано14.01.10 15:14



На грешната тръстика копаеш, скъпа.

Не топки, а между ушите трябва да има...



Victoria!!!


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.