Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Пак няманови [re: Exte Barrocco]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано13.01.10 15:05



Ами чудно ми беше защо ще чакаш да разбереш, че той кръшка, за да си завъдиш три любовника, ако усещаш нужда от такива и преди това. Щото пък, ако не ти са нужни, мирише на отмъщение, а знаеш на кого всъщност ще отмъстиш – на себе си.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: DarkSide]  
Автор O!...Melissa (има ме, няма ме)
Публикувано13.01.10 15:20



уу, станахме лоши

, че и 'изказ' взехме да употребяваме. нали знаеш как им викат на тея, които им намират бутончетата за нула време, натискат ги и после им гледат сеира.

бих предложила и по-цъфтящи изразни средства от 'каруцар' и 'плоска', но вярвам, понеже твоята емблема е в правилната ти лексика, сам ще се досетиш..

не си прави труда да ми отговаряш. Нямам нито времето, нито желанието да занимавам ежедневето си с драскачи чиновници, според които светът се върти около тях и това, което те считат за правилно. Пределно ясно ми е естествено, че пак ще се направиш на умен и ще дупликираш, че нали как така ще се оставиш името да ти да бъде омърсено в така любимото форумно пространство, където прекарваш такава голяма част от живота си.

Гледай все пак да е наистина нещо много силно, че като видиш, че няма отговор - сериозно да се вземеш за победител и да дадеш поредния пример за това колко велик форумен магнат си и как да не се заяждат каруцарките с теб.

Хайде със здраве.



Тема Re: Пак няманови [re: paзбиpaм]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано13.01.10 15:26



Като съм с някой, нямам нужда от други мъже, докато не започна да се чувствам некомфортно. А като ми стане некомфортно, обикновено излизам от връзката. Но това ми казаха, че го мисля, защото още не съм се омъжила, така че не ми обръщай внимание. Абе искам да кажа, че нямам нужда от любовници и мисълта за любовник не ме радва изобщо, но пък мисълта за равнопоставеност във връзката ме радва много, затова: той няма любовница - аз нямам. Той си организира една - аз си огранизирам трима. Допълнителните двама са наказателната лихва.



Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: O!...Melissa]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано13.01.10 15:46



толкоз черга изписа, вместо да си признаеш че си сбъркала





Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: frohe]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано13.01.10 16:45



10 години извънбрачна връзка?

то е ясно че толкова време освен да лъжеш мъжа си си лъгала и себе си... разбираш ли че независимо какво се случи на 11тата година, тия 10 са пропилени? колко пъти се гласиш да живееш и по колко време?

не ми го побира акъла как си я карала досега, но подозирам че щом си успяла, и занапред няма да ти е трудно - все ще намериш как да се самозалъжеш



Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: dalya_night]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано13.01.10 17:08



е***и грозните опити да я обидиш, и това само защото говори за емоции които са ти непонятни?



Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: Aйшa]  
Автор fAntA_shmEkEriA (bitter moon)
Публикувано13.01.10 17:56



хубаво си го рекнала!





Тема Ех Айшнови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано14.01.10 08:29



няма няма, ама като напишеш нещо... за стената в рамка.

Ема ти това си го знаеш.. скука..



Христоматиен текст относно нещото, наречено интегритет - не само в нелегалните връзки. Виж, даже дума на родната реч си нямаме за това..

Цялата тази украса на ексклузивност е бягство от отговорност, нежелание човек да СЕ погледне смело в очите и да си поеме своя дял, да потвърди своята вина за последвалата каша и за това, че е бутнал живота на най-малко един друг човек към бездна.
Тези връзки не са за всеки, не всеки го може този хазарт без да оклепа всичко, след като така и така е бъркал в мармалада.
Това, което ме дразни в така поставени теми, е че винаги на втори ред се търсят индулгенции. Ако някой си мисли, че е на правилния бряг, няма потребност от такива.
Та, значи, аз съм за извънбрачните връзки, стига да си готов да платиш цената на последствията, без парфюмирано хленчене.


Красота!



Тема Re: Извънбрачна връзканови [re: frohe]  
Автор Блимyндa (7 луни)
Публикувано14.01.10 10:33



Не мисля, че за "справянето" има значение дали връзката е брачна, извънбрачна и каквато още там.

Значение има принципно колко си оправна с връзките - ако не се оправяш с една, вероятността да не се оправяш и с останалите е очевидна...



Тема Re: Пак няманови [re: Exte Barrocco]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано14.01.10 10:58



Допълнителните двама са наказателната лихва.

Значи, не ти трябва даже ни един от тримата.



Какво значи равнопоставеност, като не сте еднакви като хора, като нужди и т. н.? Чист реваншизъм си е и е тъпо.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.