Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Гласовете подмокрятнови  
Автор Capa_ (бобчо)
Публикувано21.12.09 11:15



Случвало се е някой изключително секси глас по телефона да ме настрои и възбуди до краен предел. Просто ми влизат под кожата за отрицателно време и любовна игра не ми трябва, направо могат да ме награбят.





А вас? Какъв глас ви действа възбуждащо?Говорете ми в този студ, за да се сгреят пръстите ми.



Тема Re: Гласовете подмокрятнови [re: Capa_]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано21.12.09 11:33



Този адвокат, с който бях на обяд скоро и който реших, че няма да видя повече, има адски секси глас по телефона. От ония гласове с кадифето в тях, дето те галят и дето искаш да ги слушаш цяла нощ. Само си представи един такъв как е зад теб, не го виждаш, но усещаш дъха му на врата си, а после как прокарва пръсти по гърба ти и те хваща за косата нежно, но някакси заповедно, така че да извиеш гръб и точно когато го усещаш как прониква в теб и го усещаш в себе си целия, той те пита полушепнешком "Така ли го искаш, бейби?"...



Тема Re: Гласовете подмокрятнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Capa_ (бобчо)
Публикувано21.12.09 12:08



Така заповедно ще се обърна и ще му тегля един крак между краката. Аз съм плашлива и недоверчива.





Тема Re: Гласовете подмокрятнови [re: Exte Barrocco]  
Автор TиMoTдиM™®© (Do Not Disturb)
Публикувано21.12.09 12:14



Уж за гласовете се говореше, а ти мина направо на влизането в теб!

това ми прилича на : еби, учи,....... еби, учи, ама то не гледа да се научи, то гледа да се наебе!



И само не започвай с: "`ма, аз не съм такава!"..............

Тема Re: Гласовете подмокрятнови [re: Capa_]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано21.12.09 12:17



Не знам как е с мъжките гласове, но съм забелязъл, че хубавите, вълнуващи и дълбоки дамски гласове, са на по-пищни жени. Нищо против слабичките и кльощавките, но при гласовете губят "битката" :)

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Гласовете подмокрятнови [re: _Brave_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано21.12.09 12:21



абе така е , ама стават и грешки!

по телефона джоко росич гаче ли е , а на живо-карфица огъната





Тема Re: Гласовете подмокрятнови [re: _Brave_]  
Автор Capa_ (бобчо)
Публикувано21.12.09 12:21



Ами аз съм дала един пример с Матю от клипчето. Изключително секси глас, леко небрежен, дрезгав и провлачен.
Значи дълбок женски глас, а моят син вчера направо откачи като чу Андреа. Каза ми, че нейното нежно гласче го възбужда ужасно.
Нещо мъркащо по телефона няма ли да те възбуди повече?



Тема Re: Гласовете подмокрятнови [re: Capa_]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано21.12.09 12:24



Тебе сериозно ли не те кефи да усещаш, че той контролира, но да го прави по един много нежен и всеотдаден начин? Мен точно това ме кефи. Да ме вземе, да ме разхвърля, да се раздаде, а после да ме гушка.



Тема Re: Гласовете подмокрятнови [re: Capa_]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано21.12.09 12:28



Зависи да ти кажа. Някои мъжове обичат ленцалата тип "мяу-мяу". Инфантилки такива. Така сигурно влизат по-лесно в ролята на Закрилника и Защитника или... де да знам. Мен ми харесват топлите, плътни и силни (не високи) гласове, с ясни звуци. Като се замисля най-великите оперни гласове са все на едни мощни каки..., ама пък гласове.

А, Далка както казах за мъжете не знам. Там имате други предпочитания. Обикновено търсите басовите, леко дрезгави и като цяло ниски. Не съм чул досега мацка да си пада (в сексуален смисъл) по пискливи мъжки гласченца. Да не говорим, че те най-често се свързват с кастратите, липса на тестостерот и т.н. :)

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Гласовете подмокрятнови [re: _Brave_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано21.12.09 12:30



правилно разсъждаваш....
ама има и една порода тестостеронени цигански петлета , за тех ми бе думата-уши пълни путка хлопа празна






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.