Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема sms 2нови  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано09.12.09 19:12



Aз: Много си добър с думите. Един от най-добрите, които съм срещала, без съмнение. Но защо трябва да ти дам шанс на теб, а не на някой друг?:) п.с. преди да подскочиш заради въпроса, ще кажа само едно: в тази глобална емоционална рецесия и секс криза, не можеш да си позволиш да имаш его - трябва да се опиташ да се продадеш:)

Той: Добрите продукти като мен нямат бизнес цикъл - винаги има търсене, ценово сме винаги в най-високата категория, никога извън сезон. Никакъв маркетинг не е необходим - качеството на продукта говори само за себе си:-) Ти изглежда си идеален атестат за мен, така че ще ти дам безплатна мостра - за сега;-)

Аз: Добра оферта - купувам цялата наличност. Но нека припомня: всеки продукт има пазарен живот - дали твоят ще е вечен или не зависи от иновационната ти политика;)

Той: Тогава ще трябва да ме вдъхновяваш...;-)

Аз: Опасявам, че на потенциални купувачи не се говори по този начин. Имаш нужда да усъвършенстваш уменията си за работа с клиенти. Току що започнах да се съмнявам в качеството на продукта:)

Той: Грешен ъгъл - ти прие да ми бъдеш атестат, така че трябва да допринесеш за развитието на продукта - иначе ще го дистрибутираме някъде другаде;-)

Аз: Не, други дистрибутори няма да има. Иначе няма да получите ексклузивитет при настоящите ми и бъдещи търговски спекулации, както и при пласмента на собствения ви продукт. Ясна ли съм?:)

Той: Както вече казах - вдъхновение и няма да имаме никакви проблеми:-)

Аз: Както вече казах, имате ужасни CRM маниери и скоро, мога да ви уверя, ще ви се наложи да потърсите експертен съвет по кризисни комуникации. Оттеглям офертата си, връщам ви и мострата, благодаря:)

Той: Е, след като не можете да осъзнаете превъзходството на нашия продукт, не можем да ви накараме насила да получите високо качество и задоволяване на потребностите ви;-)

Аз: Оценявам високото качество на продукта ви и съм заинтересована да правя бизнес с вас, но както всички знаем, cash is king - в нашия случай кешът е в мен, така че ще трябва да започнете да се държите адекватно:)

Той: Трябва да се научиш, секси, че когато ставаш и си тръгваш (което изглежда е любимата ти стратегия) понякога може да е опасно с високо качество продукти като мен. Знам, че си свикнала хората да тичат след теб, но какво ще се случи, ако наистина те оставя да си тръгнеш?;-) Готова ли си за това?

Аз: Не можеш да оставиш blue chip клиенти като мен да си тръгнат и го знаеш. Иначе винаги ще имаш чувството, че си изпуснал най-добрата сделка в живота си. Да купувам или да не купувам – това е въпросът:)

Той: Както казах, страхотна, не са много възможностите като мен, така че трябва да инвестираш... незабавно...солидно...отдадено...;-)

Аз: Не са много възможностите като теб, казваш...Зависи какво имаш да предложиш:) Изглежда, че при високия сегмент пазарът е умрял - всеки търси бърза печалба, ти какво търсиш?:)

He: Бързите печалби са за късогледи, неамбициозни хора...Аз предпочитам дългосрочното удоволствие от инвестициите. Бърза покупка и бърза продажба е за хора без стратегия и концепция. Когато аз купувам, съм сигурен...и когато става въпрос за теб, определено ИСКАМ да купувам...;-)

Аз: Изглежда, че можем да правим бизнес заедно, но не казвам добре дошъл в борда все още - искам да тествам продукта първо. Ако отговаря на изискванията на клиентите ни, ще обмисля изкупуване на наличностите;)

Той: Напълно съм доволен от преговорите. Абсолютно съм убеден, че мострата ще впечатли...;-)





Някой дали разбира защо толкова много го харесвам този мъж?!?!? И защо се дразня, че не мога да го контролирам и да го имам по начина, по който искам да го имам?!?!



Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано09.12.09 19:49



Явно вие сте в отдел производствен, а не маркетинг.





Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор maminsladak (дружелюбен)
Публикувано09.12.09 19:52



Пълна лигня - нищо лично





Тема Re: sms 2нови [re: maminsladak]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано09.12.09 20:03



Вярно е - лигавим се. Но нали трябва да си говорим нещо все пак. Как си мислиш, че химията се поддържа в продължение на два месеца до срещата?!



Тема Re: sms 2нови [re: Yuppi]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано09.12.09 20:04



Съвсем скоро и двамата ще сме в директните продажби... нямам търпение!!!



Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано09.12.09 20:06



майстор на гръмката фраза и подобните литературни форми

за мен едно искрено изречение за това как се чувства по повод каквото и да е е по-ценно от надлъгванията, но разни хора, разни идеали

ако се издъни на първия ви секс, значи наистина си го впечатлила ;) пренавивате се определено, но може пък така по-бързо да откриете човеците под опаковките, кой знае...



Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор maminsladak (дружелюбен)
Публикувано09.12.09 20:08



вие там по Архентината, нямате ли интернет и скайп?





Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано09.12.09 20:14



директни продажби, ох, колко стереотипно, само че аз бих те свалил директно, какви са тези офлянквания :)



Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано09.12.09 20:15



баси скуката



Тема Re: sms 2нови [re: Demon..]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано09.12.09 20:18



Ти пък защо реши, че само такива разговори водим. Това ми беше настроението днес - да го държа на нокти, за да не си въобразява, че е незаменим. Явно неговото е било същото. Преди няколко дни 3 часа msn и нито една дума за секс, само откровения, истински неща, мили неща. Но както той, така и аз, като започнем да се чувстваме много сигурни, започва да...не да доскучава, но не ми хрумва друга дума в момента. Иначе отдавна сме открили човеците под опаковките - затова се харесваме толкова. Ако се издъни на първия ни секс, ще се събудя на сутринта и ще му дам втори шанс преди да му кажа, че искам да закусваме, след което ще му дам трети шанс:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.