Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Играете ли си с момчетата,нови  
Автор TePe3a (влюбена)
Публикувано09.12.09 21:53



на техните игри? Като едно време - на фунийки, на стражари и апаши...
Когато ви възприемат като "пич" и ви лъха уважението им. Влизате в техния клуб, "пушите пури", говорите за жени. ..Забелязвате погледи по блузката, но ги подминавате като технологичен шум
Либидото ви тогава къде е- горе или долу:)?

"Да живееш в истина, означава, да живееш без публика"


Тема Re: Играете ли си с момчетата,нови [re: TePe3a]  
Автор Apassionata (restless)
Публикувано09.12.09 22:24



Чак толкоз уважение определено не е на далавера за либидото





Тема Re: Играете ли си с момчетата,нови [re: TePe3a]  
Автор dalya_night (())
Публикувано09.12.09 22:35



нормалната жена няма нужда от онкологични показатели като каскет, кубинки и лула в ъгълчето на устата...
тя убива мухата с червило и размер на месечен лизинг, а не с мръсен виц и верни резултати за еврофутбола.
мъжът по принцип не бива да бъде кефен без заслуги , а трябва да бъде въртян на шиш -само тогава е в кондиция и плонжира с готовност





Тема Re: Играете ли си с момчетата,нови [re: TePe3a]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано09.12.09 22:41



Но каква е връзката между либидото и останалото за което говориш? Наистина раздвижването, разиграването може да увеличи либидото.



Тема Re: Играете ли си с момчетата,нови [re: dalya_night]  
Автор TePe3a (влюбена)
Публикувано09.12.09 22:44



това в кои скрижали е записано?:)

за теб ми е ясно кое ти действа на либидото:) питам хора попадали в такава ситуация:)

"Да живееш в истина, означава, да живееш без публика"


Тема Re: Играете ли си с момчетата,нови [re: Apassionata]  
Автор TePe3a (влюбена)
Публикувано09.12.09 22:45



дали...:)

"Да живееш в истина, означава, да живееш без публика"


Тема Re: Играете ли си с момчетата, [re: Yuppi]  
Автор TePe3a (влюбена)
Публикувано09.12.09 22:46



мисля че либидото си е във връзка с всичко:)
затова и питам

"Да живееш в истина, означава, да живееш без публика"


Тема Re: Играете ли си с момчетата,нови [re: TePe3a]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано09.12.09 22:58



Ако искаш да пробиеш в мъжките игри на мениджмът с либидото си те разбирам....



Тема Re: Играете ли си с момчетата,нови [re: TePe3a]  
Автор Лaмa ()
Публикувано09.12.09 23:51



Кое в днешно време се смята за мъжка игра? (Откакто ти прочетох заглавието, в главата ми е "защото другите момчета нямат бански на лалета") Вече никой не се чувства задължен да прави нещата, които са по дефиниция за пола му. Всичко е глобализирано, приватизирано, еманципирано и капитализирано, а това "мъжки игри" ми лъха малко на Поверително в ЛА или Кой накисна заека Роджър. Т.е. готино за фантазии и сценарии, но неприложимо на практика (примерен сценарий: мъж и жена в костюм с мъжка кройка от двайсетте, тиранти, пура. На нея костюмът й е малко широк, косата на кок, кърмъзъ червило и нарисувана бенка. Естествено ония обувки бяло и черно, дето днешно време само албанските сутеньори ги носят и гети. Мммммм.)

Всъщност въпроса ти е дали се правим на чучела, за да ни мислят за пич, схванах те, споко. Мисля, че днешните мъже знаят каква е същината на пичовството обаче и не се замайват от опаковки. Или се, което значи, че не струват



Редактирано от Лaмa на 10.12.09 00:02.



Тема Да,нови [re: TePe3a]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано10.12.09 10:42



играя си - и едно време, и сега. Обикновена гледка е да съм в мъжка компания и да се хилим като изумели.

Чувствам се особено комфортно, когато забравят, че съм жена, тогава за мен купонът е пълен. Не мога да си говоря с тях за коли и футбол, щото нищо не разбирам, но пък ги слушам внимателно и се старая да науча нещо ей тъй, за обща култура. За жени много си говорим обаче, по мъжки.

Ти попита и за либидото къде е. Доколкото то се влияе от цялостното настроение, май е горе, но е горе по принцип, не е насочено към някой от компанията.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 10.12.09 10:45.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.